Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ANKIETA KONDYCJI FIRMY CZYLI PYTANIA KTÓRE NIE PADŁY

Czy w związku z zatrudnieniem w JMP:
leczyleś się w poradni zdrowia psychicznego
3%
[ 24 ]
występują u Ciebie które kolwiek: stany lękowe,depresja, apatia,lęk przed przełożonym
25%
[ 170 ]
nie dotyczą Cię te objawy i stany
13%
[ 90 ]
nie korzystam z pomocy lekarza psychiatry
20%
[ 136 ]
wstydzę się korzystac z pomocy specjalisty,ale mam zły stan pschiki w związku z pracą
14%
[ 96 ]
spotkałem się z osobami w pracy których ten problem dotyczy i się leczą
21%
[ 139 ]
Głosowań: 297
Wszystkich Głosów: 655

Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-03, 10:16   

dostaliście materiały "Nasze zasady szacunku" nomen omen to ich zasady ;) pewnie takie jak ichna etyka
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-03, 10:22   

ja jeszcze nie ... ale już jestem ciekawa
 
     
B3494

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-03, 13:43   

Słuchajcie mam pytanie może wy mi powiecie jak to jest z urlopem który powinnam dostać w 2013r...Bo ostatnio poszłam do mojego KS z zapytaniem czy planuje mi dać urlop a jak tak to kiedy tak mniej więcej a on do mnie JAKI URLOP to ja mu mówi że mam 10dni urlopu jeszcze do wykorzystania to on mi odp A JA 16 I CO?To ja już nie wiedziałam co mam mu odp to powiedziałam po prostu ''To dostane czy nie''To on mi na to że NIE ODBIERZEMY SOBIE W 1KWARTALE...No i po temacie wszyscy pracownicy byli na urlopach a ja od czasu podjęcia pracy w biedronce dostałam 5dni i to na sklepie na którym byłam na początku...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-03, 14:37   

B3494, jak na zastępcę Twoja świadomość dotycząca UW jest dosyć niska. Toś się obudziła z tym urlopem, ile pracujesz że nie wiesz że dostanie go w grudniu jest mało realne. Widocznie jesteś niezastąpiona i dostaniesz go dopiero po nowym roku. ;) A swoja drogą to dziwne że nie ma u was zwyczaju chodzenia raz w roku na UW dziesięciodniowe. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
B3494

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-04, 00:26   

Tylko to nie było pierwszy raz jak się pytałam o urlop tylko nigdy nie dostałam konkretnej odp.a o tym że nie dostałabym go teraz to ja doskonale o tym wiedziałam...
 
     
alan86

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Sie 2013
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2013-12-04, 00:48   

Ty chcesz urlop w grudniu kiedy jest najwiecej pracy ? ja bym tak łagodnie się z tobą nie obszedł jak twój przełożony gdybym był na jego miejscu
 
     
B3494

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-04, 02:51   

Ej czytajcie ze zrozumieniem a nie najeżdżacie na mnie...Mi nie chodziło o wolne w
GRUDNIU ja teraz nie chcę Urlopu...Po prostu się zapytałam czy planuje mi dać i kiedy żebym mogła sobie coś zaplanować...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-04, 08:35   

u nas plan urlopowy już jest wydrukowany , każdy pisał kiedy mu pasuje urlop i zostało to uwzględnione , przynajmniej teraz bo potem to wiadomo różnie może być ...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-04, 14:15   

własnie szanujmy innych A nie atakujmy
:aniol:
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-04, 21:33   

Ja napisze raz a porządnie ! Wiecznie narzekacie, tak ku.rwa narzekacie... ale do jasnej nie ma Cie na co !!! JMP jest jedną z nielicznych firm, która na prawde jezeli chodzi o socjal, wynagrodzenie, szanse na kroki w dalszych karierach to nie ma sobie równych. tak kur.wa w kazdej biedronie jest po setki podan, zadna firma nie robi takich inwestycji takich wyników! Skoncze wiecznie narzekac... My mamy swoje obowiazki przełozeni swoje. owszem ich interesują cyferki ale na pewno tez obrywają odgórnie... Przestancie sie wkoncu bawic w ankiety, czy inne takie tam... ZZ zajmijcie sie nie zarobkami, bo są okey jak na prace w handlu, nie na dni wolne bo mamy je tyle co kazdy. Zajmijcie się prostymi sprawami, z którymi mozna negocjowac! Mniej etykiet, wiecej etatów, mniej cen do wziecia. A narzekac nie narzekajcie bo kur.wa nie macie na co. Na prawde! Zwolnijcie sie i znajdzcie lepsza prace z takimi zarobkami na głupim łatwy stanowsiku jakim jest kasjer !!!! A Ty Robertyy ? może zwolnij tez troszkę bo mnie sie wydaje że Tb nic ku.rwa kompletni nic sie nie podoba! a dlaczego pracujesz? bo ? Wygadałem sie, ale roiło mi sie juz bardzo długo az wkoncu wybuchłem!
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-04, 22:20   

Kolega chyba dawno nie ruszany... :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 00:35   

michalek710, po raz zejdź z tonu, dwa chyba żyjemy i pracujemy w innej firmie. Chyba Ci jeszcze w kość nie dali skoro masz takie zdanie...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 10:04   

DarkSide, wszyscy pracujemy w tej samej firmie problem tylko w tym ,że nie wielu potrafi zamknąć drzwi po pracy i oddzielić ją od życia prywatnego tylko wciąż wałkują w głowie problemy i każdą nawet najmniejsza rzecz urasta im do rangi super problemu. I nie jest to wina pracy tylko ich samych i zatraceniu się w umartwianiu nad sobą i celebrowaniu tego jak jest im źle i jak maja ciężko co wcale prawdą nie jest. Gdyby choć połowa z nich potrafiła się przewartościować i docenić życie samo w sobie nie byłoby ciągłego narzekania i marudzenia a oni ich rodziny i dzieci byliby na pewno szczęśliwsi.
Czy trzeba stanąć na granicy aby doceniać życie ??? nie trzeba ale trzeba spojrzeć na siebie a nie na innych i zgodnie z prawdą odpowiedzieć sobie na pytanie czy naprawdę jest mi tak źle ?? a to dla większości za trudne.........
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 13:34   

michalek710 napisał/a:
A narzekac nie narzekajcie bo kur.wa nie macie na co. N

Ojej.Więc jednak w JMP i optymiści pracują.
W firmie JEST źle.Należę do osób obiektywnie patrzących na rzeczywistość.Nie mam skłonności do wyolbrzymiania faktów.W handlu pracuję 15 lat.Posiadam solidną podstawę porównawczą i zapewniam,że nigdy nie spotkałam się z tak bezwzględnym eksploatowaniem pracowników.Zastraszaniem,mobbingiem w białych rękawiczkach,presją psychiczną.
michalek710 napisał/a:
JMP jest jedną z nielicznych firm, która na prawde jezeli chodzi o socjal, wynagrodzenie,

Socjal i wynagrodzenie to za.rany obowiązek pracodawcy.
michalek710 napisał/a:
Zwolnijcie sie i znajdzcie lepsza prace z takimi zarobkami na głupim łatwy stanowsiku jakim jest kasjer

O wypraszam sobie.Głupie łatwe stanowisko....Gratuluje panie z-ca kierownika :bu:
Ręce mi opadają.W JMP jest WSPANIALE.I powinniśmy być wdzięczni za wypłatę i socjal?To ciekawi mnie skąd się bierze szaleństwo w oczach wymęczonych kasjerek?Nadszarpnięte zdrowie spowodowane ciśnieniem na produktywność za wszelką cene?Wieczny strach o zatrudnienie?Nikt sobie tego nie wymyślił.To jest FAKT.
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
michalek710 

Stanowisko:
kadry

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 483
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-05, 15:25   

Owszem , jak każda praca ma plusy i minusy, lecz mnie sie wydaje ze czasami po prostu przesadzacie;/ Wydaje mi się, ze socjal oboiazkiem pracodawcy? popyaj znajomych czy tak dbają o ich socjal ich pracodawcy ? Zarobki? Lidl ciecia etatów do 3/4, Hitpole, Zabki, Centra czy inni prywaciarze? najnizsza krajowa ? Czasami docenmy to co mamy... Bo jezeli by Ci przyszło 14 tysiecy oddawac po inwentaryzacji tak jak mają inne sklepy, lub dokladac do kazdego niedoboru to bys chciał ,miec tak jak teraz masz :)

[ Dodano: 2013-12-05, 15:26 ]
To jest Polska wszędzie jest źle!!

[ Dodano: 2013-12-05, 15:28 ]
michalek710 napisał/a:
Zwolnijcie sie i znajdzcie lepsza prace z takimi zarobkami na głupim łatwy stanowsiku jakim jest kasjer.

A w tym zdaniu nikgo nie obrażam bo sam byłem kasjerem kilka lat, tylko stwierdzam że bycie kasjerem sprzedawca to nie jest bycie ekenomistą do spraw waluty japonskiej :)
_________________
a czas tak szybko ucieka...
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo