Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ANKIETA KONDYCJI FIRMY CZYLI PYTANIA KTÓRE NIE PADŁY

Czy w związku z zatrudnieniem w JMP:
leczyleś się w poradni zdrowia psychicznego
3%
[ 24 ]
występują u Ciebie które kolwiek: stany lękowe,depresja, apatia,lęk przed przełożonym
25%
[ 170 ]
nie dotyczą Cię te objawy i stany
13%
[ 90 ]
nie korzystam z pomocy lekarza psychiatry
20%
[ 136 ]
wstydzę się korzystac z pomocy specjalisty,ale mam zły stan pschiki w związku z pracą
14%
[ 96 ]
spotkałem się z osobami w pracy których ten problem dotyczy i się leczą
21%
[ 139 ]
Głosowań: 297
Wszystkich Głosów: 655

Autor Wiadomość
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-28, 10:57   

hehe naprawdę dobrze opisałeś :D u nas magazyn na 12 palet w tym 10 z noon foodem ... :boks: >:D
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-28, 11:30   

I jak tu być normalnym w tej chorej firmie ja się pytam grzecznie???A przed Świętami,jak na wojnie kurna-barykady do sufitu rosną,towar się wali,pracownicy świrują,klienci się gubią w labiryntach klnąc,że wózkiem przejechać nie można.A debilna KS karze dziewczynom fugi na socjalu szorować,bo syf i brud jakiego świat nie widział :szczena: .
A jak bony przyznają,to trzeba się pojawić w dogodnym dla firmy monencie,by je zrealizować.Bo jak to?Chłodnia nie rozwalona,a Ty bony chcesz realizować?Albo dużo ludzi?No zgroza!!!Focha zwali biedne kierownictwo przy kasie i nici z tej małej przyjemności "darmowych" zakupów.
Jak to sobie wszystko przypomnę,to mnie nogi do kościoła niosą postem Bogu dziękować,że już nie pracuję w tym bajzlu.Amen
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-28, 11:56   

Koza napisał/a:
I jak tu być normalnym w tej chorej firmie ja się pytam grzecznie???A przed Świętami,jak na wojnie kurna-barykady do sufitu rosną,towar się wali,pracownicy świrują,klienci się gubią w labiryntach klnąc,że wózkiem przejechać nie można.A debilna KS karze dziewczynom fugi na socjalu szorować,bo syf i brud jakiego świat nie widział :szczena: .
A jak bony przyznają,to trzeba się pojawić w dogodnym dla firmy monencie,by je zrealizować.Bo jak to?Chłodnia nie rozwalona,a Ty bony chcesz realizować?Albo dużo ludzi?No zgroza!!!Focha zwali biedne kierownictwo przy kasie i nici z tej małej przyjemności "darmowych" zakupów.
Jak to sobie wszystko przypomnę,to mnie nogi do kościoła niosą postem Bogu dziękować,że już nie pracuję w tym bajzlu.Amen

masz rację, te zakupy zawsze nie w porę, ja raz,, na zamówieniu" przyszłam i to takiej podłej zks :) oj się nasłuchałam :)
ale ja taka ni będę , obiecuję :)
  Ocena JMP: 5/10
     
pogodynka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 8
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-29, 21:57   

Dyrektorek to pikuś mieliśmy wizytę samego Hugo to był dopiero wyścig z czasem żeby zdążyć z wszystkim :x
 
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-30, 11:24   

ja bym jeszcze dorzuciła pytanie , kto przed pójsciem do pracy łyka tabletki uspokajające ?
  Ocena JMP: 5/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-30, 13:19   

Myślę że powinniśmy zwrócić się z petycją do pracodawcy
W NADCHODZĄCYM ROKU ZAMIAST BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH FINANSOWANYCH Z ZFŚS PROSIMY O BEZPŁATNE KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM I PSCHIATRĄ... GDYŻ BARDZIEJ OD KONTROLI STANU ZDROWIA FIZYCZNEGO PRZYDA SIĘ POPRAWIENIE KONDYCJI PSYCHICZNEJ ZEPSUTEJ PRZEZ WARUNKI W PRACY , I RELACJE INTERPERSONALNE
 
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-30, 14:56   

Robertty, pomysł zacny,ale obawiam się,że nie wykonalny.Bo jak niby JMP będzie się chwalić w mediach,że pracowników do psychiatry wysyła?Już logiczniejszy jest postulat o włączenie lekarzy tej specjalizacji do pakietu badań profilaktycznych.Wtedy może się zgodzą :)
_________________
Kochana Biedronko-byłam ci jak słonko,co wiosną się budzi i ogrzewa ludzi.
Czemuś mnie zgasiła,w niebyt obróciła,odepchnęłaś skrycie i złamała życie.
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-30, 15:28   

NFZ wraz z Ministerstwem Zdrowia w ramach akcji "Życie jest bezcennym darem" organizuje "Program profilaktyki raka szyjki macicy". W ramach programu można bezpłatnie i bez skierowania wykonać badanie cytologiczne, a w razie potrzeby dalszą diagnostykę.
Gdzie można wykonać bezpłatne badanie cytologiczne?
Bezpłatne badania cytologiczne można wykonać w zakładach opieki zdrowotnej, które podpisały umowę z NFZ na realizację programu (wykaz wzałączeniu). Wystarczy zgłosić się osobiście lub umówić telefonicznie z wybraną placówką i ustalić dogodny termin wizyty. Należy mieć ze sobą dokument tożsamości. Skierowanie nie jest potrzebne.
Jak wygląda wizyta:
Pacjentka zgłasza się do wybranej z listy poradni (bez skierowania, wizyta jest bezpłatna).
Pracownicy poradni:
1. przeprowadzą wywiad,
2. wypełniają ankietę,
3. zbadają ginekologicznie i pobiorą materiał do badania cytologicznego,
4. przeprowadzą rozmowę edukacyjną w zakresie profilaktyki nowotworów szyjki macicy,
5. wyślą pobrany materiału wraz z wypełnioną ankietą do pracowni diagnostycznej,
6. po otrzymaniu odpowiedzi z pracowni diagnostycznej wręczą pacjentce wynik badania
7. podejmą decyzję co do dalszego postępowania:
a) następne badanie cytologiczne w ramach programu po 3 latach,
b) następne badanie za 12 miesięcy (jeśli taka informacja znajduje się w wynikach badania)
c) w razie konieczności skierują pacjentkę do dalszej diagnostyki
Do kogo skierowany jest program?
Program skierowany jest do kobiet w wieku od 25 do 59 lat, (przy określaniu wieku pod uwagę brany jest rok urodzenia) ubezpieczonych, zamieszkałych na terenie Polski, które nie uczestniczyły w programie profilaktyki raka szyjki macicy w ciągu ostatnich 36 miesięcy, lub otrzymały pisemne wskazanie do następnego badania za 12 miesięcy
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-30, 16:53   

Alotquestions a wyobrażasz się że podatek potrącony za badania ktore funduje pracodawca= kosztom wizyty prywatnie..widziałem taki pasek płcowy...szok
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-30, 17:42   

odpowiem, tak.. na badaniach byłam dwa razy.. skoro wynik cytologi dla pracownika było po 3 dniach a normalnie czeka się co najmniej 2 tygodnie, a co śmieszniejsze ona wyniki nie różniły się nawet przecinkiem. to stwierdziłam że owa przychodnia traktuje nas jak masę.. nie nie winię o to firmy, absolutnie nie twierdzę, ze mamy się nie badać,.. NIE..... ale Firma powinna gospodarzyć pieniędzmi w ekonomiczny sposób. Firma która, ceni swoich pracowników powinna dbać również o kondycję psychiczna podwładnych. ale dobrze wiem ze w tej firmie jestem tylko numerem SAP ...
 
     
~ryba 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Wrz 2010
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-30, 18:20   

POPIERAM :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:
Robertty napisał/a:
Myślę że powinniśmy zwrócić się z petycją do pracodawcy
W NADCHODZĄCYM ROKU ZAMIAST BADAŃ PROFILAKTYCZNYCH FINANSOWANYCH Z ZFŚS PROSIMY O BEZPŁATNE KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM I PSCHIATRĄ... GDYŻ BARDZIEJ OD KONTROLI STANU ZDROWIA FIZYCZNEGO PRZYDA SIĘ POPRAWIENIE KONDYCJI PSYCHICZNEJ ZEPSUTEJ PRZEZ WARUNKI W PRACY , I RELACJE INTERPERSONALNE
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-30, 18:27   

co do numerkow to jak tylko zawitalem w firmie to od razu z rzeznia mi sie skojarzylo odbijanie jak bydlo numerek i nastepny

co do wizytacji nigdy ale to nigdy nie pucuje szoruje i maluje trawe na zielono niech widza jak jest a nie budowanie sztucznej rzeczywistosci
jak sie nie podoba nic wielkiego mi zrobic nie moga bo co pamietnik pokresla nagane dadza czy zwolnia mnie az tak mi nie zalezy a niech widza jak firma z perspektywy sklepu wyglada
  Ocena JMP: 2/10
     
agasz85 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Sie 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-02, 09:41   

Koza napisał/a:
Rob,a co można powiedzieć o KS która miała naganę za mobbing,siup ją na inny sklep,kolejne skargi,kolejna komisja przepytywała pracowników.Potem rozwalenie załogi na inne sklepy a franca nadal robi swoje?Dziewczyna,która została na tym sklepie,długoletni pracownik dziś do mnie pisała,że płakała na kasie po "zjebce" przy innych pracownikach.A przy próbie dialogu "kazała mi milczeć jak tylko sie odezwałam"!!!!!"ostatnio była znowu skarga na nią oficjalna to KR powiedziała że takich ludzi im potrzeba!!","skargi nagany nic nie dały to co jeszcze można zrobić".Ręce mi opadają.Bo nic nie mogę zrobić jako były pracownik....Co ja mam jej powiedzieć :( :( :( .To jakiś koszmar.Aż mam ochotę mordę tej pani obić!!!


składać skargi jako
klient
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-02, 10:15   

jutro 3 grudnia podsumujemy ankietę\

[ Dodano: 2013-12-02, 10:55 ]
na dzisiaj napisałbym tak 216 osób to średnio licząc na sklep 13 etatów to 15 sklepów jakby wszyscy pracowali razem, i na te 15 sklepów jakby każdą grupę odpowiedzi umięścić w jednym sklepie to na te 15 sklepów 1.5 sklepu to ludzie korzystający z pomocy lekarza specjalisty, 10/15 sklepów ludzi z problemami zdrowotnymi w sferze psychiki , i wszystko to wywołane pracą. Obrazowo patrząc można się bardzo mocno przerazić prawda?
gdyby te pytania padły podczas badania kondycji organizacji ,jak nazwano to badanie w jmp ,myślę że byliby bardziej przerażeni niż są teraz. :bu:
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-02, 14:01   

lenka* napisał/a:
Widzę że wszędzie tak samo. :bu:


W Krakowie na to hasło reakcja identyczna :(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo