Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwrot kosztów za delegacje
Autor Wiadomość
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-11-26, 12:32   zwrot kosztów za delegacje

Chcę ostro poruszyć zgłaszane problemy związane z oddelegowaniami na zastępstwo do innej miejscowości:
"Jako pracownicy jesteście tu aby zarabiać na życie a nie inwestować w JMP zarobione pieniądze, zabraknie wam pieniędzy a firma będzie się cieszyć że się wzbogaciła i zwiększyła swój kapitał"

Osoby które były lub są oddelegowane z swojego sklepu do innego w innej miescowości i nie otrzymały zwrotu poniesionych kosztów proszę o informacje nawet na prywatną pocztę.
Art. 77 małe 5 §1 Kodeksu Pracy
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
82kasia 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 19 Gru 2012
Posty: 6
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-26, 13:22   

Mnie wysłali na szkolenie bhp na początku lipca i do dzisiaj nie mam zwróconej delegacji pewnie już mogę zapomnieć :bu: a było to 100km
 
     
@misia27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Wrz 2013
Posty: 120
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-26, 23:29   

witam ja też jeszcze nic nie dostałam ale czekam ;(
_________________
Wszystko zależy od nas samych
 
     
~ddd 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-27, 08:49   

Ja ostatnio czekałem 9 miesięcy za kwota 88.25. Teraz też czekam ale pewnie szybko się nie doczekam... ponieważ minęły "dopiero" 2 miesiące. Jak pracowałem prędzej w innej firmie to za delegacje miałem wypacane pieniądze na drugi dzień. Kierownik robił wypłatę z kasy opisywał ten dokument jako zwrot delegacji dla konkretnej osoby, kadry to rozliczały i było po sprawie....
 
     
wiolka1601

Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-27, 09:42   

też byłam wysłana na szkolenie i po miesiącu kaska była na koncie
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-29, 10:15   

A ja właśnie jeżdżę i mam nadzieję,że mi zwrócą.
 
     
@misia27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Wrz 2013
Posty: 120
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-12-14, 01:18   

A ja nadal czekam masakra i nic ???????? :bu:
_________________
Wszystko zależy od nas samych
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-05, 12:31   

Zwrot pieniędzy za delegacje to porażka w tej firmie. Nie tak dawno bo raptem w lutym tego roku gdy miałem jechać na sklep oddalony o 35 kilometrów od mojej miejscowości i to na godzinę 6.15 nie mając żadnego dogodnego dojazdu na tak wczesną godzinę, po prostu "tupnąłem nóżką" i zamiast jechać w delegację wziąłem urlop na żądanie. Pojechała za mnie inna osoba, z bliższego sklepu. Jednym z powodów takiego zachowania był fakt, że już trzykrotnie wcześniej musiałem się upominać o to żeby mi w ogóle zwrócono pieniądze. Wolałem święty spokój od pieniędzy za obecności.
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 12:36   

przez parę lat jeździłam co rok i co roku zawsze dostawałam za delegacje miesięczną po 200 zł, i zawsze musiałam się upominać o resztę kasy. ja wiem że ludzie tam też pracują i mogą się pomylić, ale co roku było to samo. najlepiej samemu do kadr dzwonić bo nie każdemu rejonowemu też chce się tam dodzwaniać.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-07, 12:02   

Patrycja. napisał/a:
przez parę lat jeździłam co rok i co roku zawsze dostawałam za delegacje miesięczną po 200 zł, i zawsze musiałam się upominać o resztę kasy. ja wiem że ludzie tam też pracują i mogą się pomylić, ale co roku było to samo. najlepiej samemu do kadr dzwonić bo nie każdemu rejonowemu też chce się tam dodzwaniać.


U mnie delegacje od czasu mojego "buntu" i to nie tylko moje zaczęły nagle szybciej wychodzić ze sklepu do kadr, a co lepsze - ludzie dostają po 2-3 miesiącach najdalej zwrot. Ja się zbuntowałem bo wiedziałem, że wracam na stary sklep, a oddelegowanie mnie z tymczasowego sklepu gdzie byłem przeniesiony na czas remontu nie było możliwe. Ponieważ do kierownika nie docierały argumenty że lepiej w tej sytuacji wysłać kogoś innego (uparł się bym jechał ja), ani że nie mam wygodnego dojazdu ani że istnieje ryzyko że nie usiądę i tak na kasie - po prostu wziąłem urlop na żądanie perfidnie na ten dzień, gdy miałem jechać. Pojechała za mnie inna osoba, z bliższego sklepu i z lepszym dojazdem (własny samochód).
 
     
ikarusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Wrz 2018
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2018-09-04, 16:15   ile napisać w rozliczeniu za kilometr?

Zostałam oddelegowana do innego sklepu, dostałam dokumenty do wypełnienia...ile mam wpisać za 1km? Kilometrówka za mój litraż to 83 gr...słyszałam jednak że dziewczyny pisały po złotówce w zeszłym roku...
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-04, 17:41   

Nie musisz wpisywać nic. Wypisz tylko trase I ilosc kilometrow. Kwotę wylicza kadry. Pamiętaj o wszystkich podpisach I pieczatce sklepu na pierwszej stronie.
 
     
ikarusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 04 Wrz 2018
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-04, 17:49   

Lujan napisał/a:
Nie musisz wpisywać nic. Wypisz tylko trase I ilosc kilometrow. Kwotę wylicza kadry. Pamiętaj o wszystkich podpisach I pieczatce sklepu na pierwszej stronie.

dziękuję
 
     
kropka79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Paź 2014
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-05, 20:20   

Ja delegację miałam 13.06 a pieniążki przesłali dzisiaj
;)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-09-05, 21:49   

kropka79 napisał/a:
Ja delegację miałam 13.06 a pieniążki przesłali dzisiaj
;)

te 3 miesiące czekania nie jest jakąś normą, były delegacje, że dostałam w ciągu miesiąca, a np niedawno dostałam za kwietniowy wyjazd :D gdzie za czerwcowy już dawno mi wypłacili :D nie ma w tym logiki
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo