Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WIZUALIZACJA JAK SIĘ WAM PODOBA? ANKIETA

Jak oceniacie nową wizualizację plakatów i etykiet cenowych
Bardzo ładnie nowocześnie
14%
[ 30 ]
Nie podoba mi się
85%
[ 183 ]
Głosowań: 213
Wszystkich Głosów: 213

Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 15:30   

niech sobie wsadzą gdzieś te wizualizacje !! Zrobili to u mnie wczoraj, masakra...
Kolejne obciążenie pod względem pracy, nowe obowiązki i zajęcia przy takich samych etatach... :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 16:33   

DarkSide napisał/a:
niech sobie wsadzą gdzieś te wizualizacje !! Zrobili to u mnie wczoraj, masakra...
Kolejne obciążenie pod względem pracy, nowe obowiązki i zajęcia przy takich samych etatach... :bu:


Zgadzam się w 100%. U mnie w sklepie mamy tę wizuwalizację od około 2 tygodni. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktoś się z tym wszystkim wyrobił. Zawsze zostaje coś na następny dzień do zrobienia.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-13, 20:27   

A wysocy klienci ceny z pod sufitu głowami ściągają :szczena: :D :D
 
     
~derfd

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-14, 17:03   

firma dołożyła kolejnej porcji roboty nie dając nic w zamian (etaty) czyli jak zwykle kosztem najniższym- naszą pracą

[ Dodano: 2013-11-14, 17:07 ]
za kilka minut zeskanowania po czasie wielkie halo bo to koszty dla firmy. A tu setki tysiące złotych... hipokryci
  Ocena JMP: 6/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-15, 11:33   

I kto wymyślił te chorągiewki,że się o nie łbem zahacza?
 
     
@owadzik2 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 04 Kwi 2012
Posty: 250
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-15, 17:10   

nie dość, że się zahacza, to bez przerwy spadają. Poszetek do tej pory nie dostaliśmy, cenówki się kończą, a już nie wspomnę o tonerze...
_________________
Ludzie sukcesu koncentrują się na szansach, przeciętni koncentrują się na przeszkodach
 
     
~Olga86


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-15, 18:47   

A jak u Was z robieniem cen po tej wizualizacji? Ją mam w kolektorze etykiety do 6 a później w biurze "rebus" duza pionowa z naglowkiem czy pozioma, pozioma a6, pionowa cy pozioma a4, kiedyś market podpowiadal pokłady - nowość, tjt czy zwykła a teraz ostatnie sztuki czy zawsze niskie ceny a mmoże jeszcze coś innego :)
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-15, 20:08   

Olga86 napisał/a:
A jak u Was z robieniem cen po tej wizualizacji? Ją mam w kolektorze etykiety do 6 a później w biurze "rebus" duza pionowa z naglowkiem czy pozioma, pozioma a6, pionowa cy pozioma a4, kiedyś market podpowiadal pokłady - nowość, tjt czy zwykła a teraz ostatnie sztuki czy zawsze niskie ceny a mmoże jeszcze coś innego :)


Dokładnie, mamy tak samo ;) mam nadzieję,że informatycy pośpieszą się i poprawią, bo potem człowiek siedzi, myśli, kombinuje a cen po 100 szt czasem, a i tak mamy problem z podkładami cenowymi bo nie przychodzą, cały rejon nie ma ;( i drukujemy na białych .^. zresztą odbiegając od tematu powinniśmy mieć również możliwość usuwania kontrahentów bo czasami przy robieniu faktur mam ich wprowadzonych po 3 razy bo albo nazwa się zmieniła albo adres i dalej robimy je w biurze a nie na kasie :nie: bynajmniej u nas tak jest...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-15, 20:21   

Masakra! Czy u was też podczas robienia wizualizacji panowie odwalili przy niej 20% roboty zostawiając wam do powieszenia górę plakatów i innych różności i to wszystko na już?!
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-15, 21:59   

lenka* napisał/a:
odwalili przy niej 20% roboty zostawiając wam do powieszenia górę plakatów i innych różności i to wszystko na już?!

Jakbym swój sklep widział..... :bu:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 13:18   

już mogę powiedzieć że mi się nie podoba :bu: i jeszcze coś : kto ma już opanowane jak i gdzie to wszystko wieszać bo na moim rejonie to czarna magia nikt nic nie wie dostaliśmy jakąś książkę z instrukcjami ale kto ma czas to czytać ...
 
     
majtek

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 19:29   

marta tam jest mnustwo obrazków i czytać nie trzeba :P u mnie wszystko wisi i jest ,,wieś śpiewa i tańczy'' a ten kolor pomarańczowy czy żarówiasty jak zwał tak zwał to mnie drażni hm taki agresywny jakiś :boks:
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 30 Wrz 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 22:11   

bardzo podoba mi się drukowanie etykiet na zwykłych kartkach : ] bo ciężko dosłac podkłady cenowe kolorowe i zwykłe , mam wrażenie że firma oszczędza nawet na podkładach cenowych ... porażka!
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-21, 23:26   

marta1 napisał/a:
już mogę powiedzieć że mi się nie podoba :bu: i jeszcze coś : kto ma już opanowane jak i gdzie to wszystko wieszać bo na moim rejonie to czarna magia nikt nic nie wie dostaliśmy jakąś książkę z instrukcjami ale kto ma czas to czytać ...


Mam opanowane ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby ktokolwiek u mnie w sklepie się z tym wszystkim wyrobił (czy to we środę, czy w niedzielę) ;/
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-22, 16:00   

no właśnie my polegliśmy w niedzielę...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo