Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nocna zmiana, a dziecko ktróre nie ukończyło 4 roku życia?
Autor Wiadomość
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-15, 14:57   

Utrata zaufania to najprostszy sposób pozbycia się pracownika,..
 
     
~afterwork

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 46
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-11-28, 13:07   

zaczęłam pracę w biedronie kiedy mój synek miał 13 miesięcy. nikt mnie nie zmuszał do pracy na nocki. kierowniczka tylko spytała czy chce mieć nocki, bo przy tak małym dziecku nie muszę. ja się zgodziłam, ale i tak nocki dawała mi tylko wtedy kiedy ją o nie poprosiłam. Swoją drogą to moje ulubione zmiany. na moim obecnym sklepie jest dziewczyna, która ma dziecko prawie czteroletnie i przez dwa lata pracy w biedronce nocek nie miała. i nikt jej problemów nie robi.
 
     
~adolf17 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 28
Skąd: POLSKA PÓŁNOCNA
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-14, 22:30   

spójrzcie na pracę w nocy z drugiej strony...na nockach nie musicie siedzieć na kasie,oprowadzać wycieczek z klientami,itp. ,są jakieś plusy pracy w porze nocnej.sam mam małe dzieci do lat 4 i wolałbym nocki...
  Ocena JMP: 2/10
     
@smutna 

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-16, 12:41   

adolf święte słowa...ja marzę o tym ,żeby u nas były nocki.
Mamy nocne dostawy samoobsługowe.Samochód jest zazwyczaj ok 22..wiec,jesteśmy sklepem super big wysokoobrtowym oczywiście z piecem do wypieku.I od rana na wariackich papierach ,rano wypiek żeby na 7 było wszystko wypieczone,kontenery ,chłodnia,warzywa,wszystko w biegu bo swieże trzeba porozkładac jak naszybciej potem juz od 9 zaczyna sie ruch i tak do wieczora,mykamy z paletami miedzy ludzmi.PORAŻKA.A na nockach spokój ,praca idzie sprawniej bo nie ma biegania na kasy,nikt Ci sie nie kreci koło palety....warzywka rano pieknie wygladaja na otwarcie,miesko wyłozone a pieczywko spokojnie wypieczone ....marzenia .^.
 
     
#daszu 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 97
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-16, 15:49   

Obecnie, jeżeli sklep ma mieć nocną zmianę, to pewnie będzie także otwarty w nocy. Tak się stało w sklepie, w którym pracuję. Jest to Biedronka wysokoobrotowa i w nocy ruch jest mniejszy niż w dzień, ale jest.
  Ocena JMP: 6/10
     
@stoneczka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 28 Lis 2011
Posty: 284
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-16, 16:21   

daszu napisał/a:
Obecnie, jeżeli sklep ma mieć nocną zmianę, to pewnie będzie także otwarty w nocy. Tak się stało w sklepie, w którym pracuję. Jest to Biedronka wysokoobrotowa i w nocy ruch jest mniejszy niż w dzień, ale jest.

niekoniecznie. mój sklep ma nocną dostawę załogowową z tego tytułu,że jest mały i zero magazynu. wszystko od razu wjeżdża na sklep.jesteśmy sklepem niskoobrootowym.
  Ocena JMP: 5/10
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-17, 21:17   

daszu napisał/a:
Obecnie, jeżeli sklep ma mieć nocną zmianę, to pewnie będzie także otwarty w nocy. Tak się stało w sklepie, w którym pracuję. Jest to Biedronka wysokoobrotowa i w nocy ruch jest mniejszy niż w dzień, ale jest.


Biedronka otwarta 24h ???????? gdzie tak jest?
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-18, 08:59   

w sezonie w nadmorskich miejscowościach biedronki są czynne 24h
 
     
ankacisowianka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-19, 21:08   

daszu napisał/a:
Obecnie, jeżeli sklep ma mieć nocną zmianę, to pewnie będzie także otwarty w nocy. Tak się stało w sklepie, w którym pracuję. Jest to Biedronka wysokoobrotowa i w nocy ruch jest mniejszy niż w dzień, ale jest.
my mamy też nocne dostawy załogowe mamy bardzo myły sklep a ruch wielki jestes my przy dworcu pkp i pks
 
     
~tranwkapsulkach

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-27, 23:49   

Ech, tak sobie czytam i czytam i myślę... Mam dwoje dzieci, które nie ukończyły czterech lat. Gdy chciano mi wstawić nocki, wyjaśniłam że nie mogę bo nie tylko o przepis chodzi ale ogólna sytuacja w domu mi na to nie pozwala i owszem, zgodzili się, ale widzę jak wszyscy na mnie patrzą. Inne dziewczyny, które mają dzieci a przychodzą na nocki to mnie prawie zabijają wzrokiem, ale do jasnej anielki - skoro one nie korzystają ze swojego prawa, to ja też nie mogę? Co jest z tymi ludźmi? Chyba poproszę KR o przeniesienie, bo atmosfera robi się tak gęsta, że zaczyna dusić :/ ;(
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-04-28, 10:22   

tranwkapsulkach, to niestety częsta przypadłość ludzi, pracujących w biedronce, że winę za swoje niepowodzenia zrzucają na innych. Nikt im nie kazał się na to zgadzać. Nie przejmuj się i rób swoje, a ich niech zżera zgryzota...
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-04-28, 19:59   

Właśnie wszystko zależy od "koleżanek".U mnie jedna dziewczyna się uczy i nie jest dla mnie problemem pracować w weekendy,żeby ona mogła mieć wolne,bo przecież to się nie dzieje na okrągło przez cały rok,w wakacje ona pracuje w weekendy też,a ja wtedy mogę mieć wolne.Ale niektórym to przeszkadza i sieją niechęć do tej dziewczyny.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-05, 05:58   

mając dziecko do lat 4 nie musisz pracować na nockach i nic nikomu nie zrobią jak odmówisz... a że reszta ekipy może to komentować za plecami to niestety norma!
  Ocena JMP: 2/10
     
musia50 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Lip 2011
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-10, 16:52   

Od przyszłęgo tygodnia wracam do pracy po macierzyńskim, chciałam do końca maja skorzystać z tego prawa matki karmiącej i usłyszałam,ża albo sie chce pracować albo nie, podobnie nadmieniłam o pracy w nocy i też jest problem bo inne dziewczyny tez maja małe dzieci i nie korzystają z tego prawa i pewnie bedą sie oburzać że ja będę wychodzić wcześniej. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, niby przysługuję mi takie prawo a boje się je wykorzystać bo będzie niefajna atmosfera. Nie wiem czemu Ci ludzie są tacy nie ludzcy? Na oczy przejrzą chyba dopiero jak sami będą w potrzebie ...
 
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-11, 00:22   

musia50 napisał/a:
bo inne dziewczyny tez maja małe dzieci i nie korzystają z tego prawa

ich sprawa >:D
musia50 napisał/a:
pewnie bedą sie oburzać że ja będę wychodzić wcześniej.

jw >:D
musia50 napisał/a:
Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, niby przysługuję mi takie prawo a boje się je wykorzystać bo będzie niefajna atmosfera. Nie wiem czemu Ci ludzie są tacy nie ludzcy? Na oczy przejrzą chyba dopiero jak sami będą w potrzebie ...

Najważniejsza jest ta małą dziecina i o niej myśl, takie jest prawo i i nikt NIE ma prawa odmówić Ci tego :boks:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo