Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Od Bohatera do Zera!!!
Autor Wiadomość
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-29, 19:12   

zielonabiedrona napisał/a:
to nie takie proste....
dzisiaj po raz kolejny ten sam gościu naładował sobie koszyk specjałów i wyszedł wejściem.....
widzieliśmy go raz.....właśnie na monitoringu,koledze tylko przeleciał z tym koszykiem....
dziś podobnie,siedzę na jedynce,a klientka pyta,czy tak można sobie z pełnym koszykiem wejściem wychodzić,bo przed chwilą ktoś wyszedł tak obładowany!
Zadzwoniłam po kierownika....sprawdzili monitoring,to był ten sam gościu....
i co,że był ochroniarz w tym czasie w drugiej części sklepu???I co z tego,ze jest monitoring,jak jego już nie było?????
Błąd,że mamy osobno wejście.....i wyjście....

Skoro macie osobno wejscie i wyjscie to chyba mozna ustawic drzwi zeby sie tylko z jednej strony otwieraly??To zawsze utrudni "prace" zlodziejom.
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-29, 20:47   

Zapewne tak było ale złodziej pewnie poczekał aż ktoś inny wchodził i wykorzystał sytuację...
  Ocena JMP: 6/10
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-30, 00:25   

i właśnie dokładnie tak było.....
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-30, 18:47   

U nas tak sobie wymyślili ale już ich pilnujemy :boks: :boks: :boks:
 
     
monyczkaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-06, 08:36   

dla mnie przedwczoraj złodziej z wódką przebiegł przez kasę. w ostatniej chwili zobaczyłam, że ma coś szklanego w spodniach >:D nie udało mi się go zatrzymać więc z uporem maniaka zaczęłam dzwonić po ochronę. Ochroniarz pobiegł za nim i ku mojemu zaskoczeniu złapał go ;) okazało się, że to nie jego pierwsza kradzież u nas w sklepie.. Powiem Wam szczerze, ze my na ochronę narzekać nie możemy. Skrupulatnie wyłapuje złodziei. Po wszystkim pluł sobie w brodę, że wcześniej go nie zauważył.
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-06, 15:41   

A u nas klientka która mieszka po drugiej stronie ulicy wpakowała spirytus do torby .bez obciachu podeszła do półki i wsadziła do torby :boks: widziała to klientka która pracuje w konkurencji ta Pani u nich też tak robiła zakupy( upodobanie do spirytusu) od tego momentu spotkania z policją już nie przychodzi
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 11:06   

U nas też alkochol wynoszą, ostatnio 2 chłopaki pod kurtka, wyszli wejsciem co sie wchodzi, ochroniarz za nimi po chwili poleciał jak go zawołaliscmy ale juz ich nie bylo, hehe
 
     
~pinoczet

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 21:26   

U nas zamiast złodziei łapać to nas na kasach pilnuja!!!kierownictwo i kierownik ochrony mówia ze to my przepuszczamy na kasach,a na sklepie codziennie na 100 znajdujemy wyjedzonego towaru!!!
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-06, 11:01   

Mały żarcik ;) -> to pewnie kierownictwo i kierownik ochrony wyjadają pod waszą nieobecność na sklepie jak siedzicie na kasach :D Takie duże straty i kierownictwo tego nie widzi? Ochrona również? Piszesz, że macie monitoring to wam ułatwi pracę znalezienia wyjadaczy
  Ocena JMP: 6/10
     
szeryfq

Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-09, 17:35   

Śmiać mi się chce jak ja to wszystko czytam ja pracowałem w ochronie 4 lata w tym imprezy masowe teraz pracuję w biedronce jako kasjer mam więcej udaremn niż ochroniarze nie raz wybiegałem ze sklepu miałem kilka fajnych przypadków i niebezpiecznych raz to złodziej nawet z nożem wyskoczył , próbowali oskarżyć mnie o brutalne postępowanie ( pobicie )i co mam z tego wielkie NIC tylko parę minut rozrywki i tyle premii nigdy nie widziałem raz tylko KR pogratulował i podziękował
 
     
~pinoczet

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-12, 18:01   

Unas na sklepie jest OCHRONIARZ dzidek 60-letni i co okulary ma jak stępień,on ma złodzieja łapać,no sorry??!!

[ Dodano: 2010-12-12, 18:02 ]
Ana naszym rejonie to ochrona do bani bo i są tacy co nogą tupniesz to się chcą zabić o własne nogi!!hi hi!!!jeżdze po innych biedronkach to widze !!!
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-12, 20:06   

U nas ochroniarza trzeba bronić przed złodziejami. średnia wieku 65 lat.
 
     
natka73

Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-13, 15:44   

U nas ochrona ma 8h więc młody pan wyczaił kiedy go nie ma przychodził co rano i wynosił po 4 absoluty, przydybałyśmy go same złapałyśmy we cztery udowodniłyśmy na monitoringu na 500 pln, ma mieć sprawę za przestępstwo. A my ani premii ani dziękuję ;(
_________________
nie poddawajcie się, głowa do góry lepiej nie będzie :-P
 
     
kreta

Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-19, 19:15   

ze złodziejami w biedronce to jest jakieś nieporozumienie,ochrona na sklepie po5/6godz i co ma pilnować??? ;( raz miałam złodzieja który miał butelki w rękawach,ewidentnie było widać bo miał cienką bluze,poprosiłam żeby wyciągnął i odstawił nie swój towar(to wszystko było przy kasie bo koleś jeszcze chipsy kupował i kolejka ludzi przy tym)powiedział tylko ze ja mu nic nie moge zrobić,nawet dotknąć,odepchnął mnie i wyszedł.......''DZIĘKUJE,ZAPRASZAM PONOWNIE''........oczywiscie ochroniarza nie było a zajście trwało kilkanaście sekund....rejonowy sie o tym dowiedział i cisza jak była tak jest dalej....ta nietykalnosc złodzieji to chore prawo,jak nie ma ochrony na sklepie to my nic nie możemy zrobić.....
 
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-01-20, 16:36   

u nas monitoringu nie ma ochrona jest też na chwile raz złapałem 2-ie małolaty co chciały chciały browar sobie wynieść ale po godzinie przyszły jednej rodzice że ja ją molestuje i wogóle oskarżam o kradzież że ona do kościoła chodzi i jeszcze poszły z tym do ks i opier. był i wtedy olałem wszystko dla mnie ochrona jest od pilnowania nie kasjer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma za to dodatku premi to sikam na to
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo