Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logistyka
Autor Wiadomość
Malina 

Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 7
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-08-22, 20:10   Logistyka

Witam, chciałbym stworzyć tu temat i usłyszeć wasze pomysły na temat tego jak według was odbieracie prace naszych kolegów i koleżanek z DC Kostrzyn. Czy podoba się wam ich sposób pakowania indeksów na paletach. Czy towar z CD wyjeżdza na czas i trafia o planowanej godzinie na sklep. Bo z doświadczenia wiem ,że nie wszystko jest tak jak należy. Może znajdzie się tu ktoś z centrum dystrybucyjnego kto zobaczy nasze sugestie i wprowadzi je następnie w życie by usprawnić i ułatwić nam prace na sklepie. Mam nadzieje ,że temat przyjmie się pozytywnie wśród waszych opinii i znajdzie się wiele osób z ciekawymi pomysłami na ten temat! Pozdrawiam.
 
 
     
#Edycia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 67
Wysłany: 2010-09-14, 21:14   

Widać temat nie bardzo się przyjął. Chłopcy chyba nie chcą się wypowiadać bo wiedzą że źle pakują nam towar i nie chcą się do tego przyznać. Ciekawe czy było by im miło jechać z paletą która cała się sypie
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
Wysłany: 2010-10-01, 14:34   

oj kazdy ma coś na sumieniu...... :P nam sie zdarza oddawac palety wymieszane euro i dhp ;] ale to z braku miejsca na magazynie:)
nie wszystkie :P palety sa zle pakowane.... chociaz niektóre to juz przegięcie.... chyba dopiero sie uczą:)) :P

[ Dodano: 2010-10-01, 15:34 ]
tacy ładni chłopcy a nie chcą sie starac:)
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-10-01, 15:00   

nO ŚWIETNY TEMAT;) przegięcie było jak bułeczki czy ciasta rolady itp. były na samym spodzie palety z miksem, wiadomo że rolady nie są w twardym opakowaniu, a opakowanie nie ma warstwy na wierzchu, i wiele takich podobnych sytuacji się zdarza. teraz może już mniej ale bezmyślność pakujących tu przekracza granicę. dlaczego od nas kasjerów wymagają tyle, a od nich tak prostego zadania jak odpowiednie rozmieszczenie towaru na palecie, nie potrafią wyegzekwować. śmieszne :bu:
skoro własnie od tego jaki towar przyjedzie zależy ich sprzedaż, a nasza premia, bo wiele towaru przyjeżdza już zniszczonych, rozerwanych, zgniecionych, a nawet pobitych, z czym wiążee się oczywiście nasze straty, a ztym się wiąże nasza niższa premia . powinni za to się wziąć, prawda koledzy i koleżanki?
_________________
lalka
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
Wysłany: 2010-10-04, 21:40   

jeżeli towar przyjeżdża uszkodzony to trzeba od razu spisywac protokół z kierowcą a jezeli zauwazacie to później to pisac do BOBa....
_________________
biedroneczka:))
  Ocena JMP: 7/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
Wysłany: 2010-10-08, 15:00   

jasne, tyle że czasami jak za późno towar przyjedzie to nie ma szans na rozwalenie wszystkich mixów, tak więc jak by nie było zawsze wyjdzie to na naszą niekorzyść;( ktoś tu dobrze główkuje
_________________
lalka
 
     
Nash 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 5
Wysłany: 2010-11-19, 10:11   brawo za pomysłowość...

powiem tyle. z tego co mi wiadomo to wysokośc palety powinna wynosic 1,8 m a nie 2,3 ! Więc ludzie zastanówcie się co robicie! Mix'a trzeba rozkładać przed wyjazdem palety na sklep ... Mało tego zwolnili ludzi , pozawieszali albo co innego , a teraz ze niby brak kierowców ?! Porażka ! najpierw myślcie , a później działajcie . W Waszym przypadku wyszło na odwrót ! Zamiast 22 palet przyjezdza 10 bo łączona dostawa , a pod koniec tygodnia niespodzianka w stylu niezrealizowanych zamówień ( 44 palety) no brawo ! Nic , tylko Wam tam pogratulować waszej pomysłowości . To tyle! NAJPIERW MYŚL , PÓŹNIEJ DZIAŁAJ! pozdrawiam!
 
     
przemo_vip

Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 0
Wysłany: 2011-01-29, 11:49   

:em29: :em29:
WITAM, MAM NA IMIĘ PRZEMEK, PRACOWAŁEM W SULĘCINIE, TERAZ AKTUALNIE SZUKAM NAMIARÓW DO PRZEWOŹNIKÓW W DC KOSTRZYN, BO NA FORACH CIĘŻKO ZNALEŹĆ . PROSZĘ O POMOC.
Z GÓRY DZIĘKUJE
 
     
kropka71 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 20
Wysłany: 2011-11-15, 19:17   

BOB nie uznaje zgloszenia bez podpisanego protokołu przez kierowcę
 
     
patrycjapaw 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Mar 2012
Posty: 14
  Wysłany: 2012-03-20, 17:57   

BOB uznaje jak się ładnie skleci zdanie to uznaja nawet cuda na kiju...
 
     
izka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-03-21, 08:48   

u mnie ostatnio wjechala paleta...nie wiem ile miala ale zeby siegnac z gory palety towar musialysmy wziasc drabinke...przegiecie. skladanka chlodni: na dole male kartoniki, gdzies w polowie mleka w butelkach, na wierzchu ciezki sledzie w sloiku. Kierowca dzieki Bogu mial jakiegos kolege ktory pomogl mu ja sciagnac z samochodu, gdy zjechal z rampy to musialam wsiasc 2 kasjerow zeby mi to wszystko nie polecialo...masakra
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
Wysłany: 2012-03-21, 12:44   

ja jednak najbardziej lubię chemię na palecie z chłodnią, albo chińskie zupki na dole załadowanej palety. Ostatnio ziemniaki na truskawkach..miazga. Albo arbuz na mango.
Naprawdę trzeba mieć fantazję żeby tak to zapakować.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-21, 13:13   

ubodzy i tak to kupią i jeszcze mordę obliżą :P
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
Wysłany: 2012-03-21, 14:56   

Neo co Ty piszesz!?? Nikt tego nie kupi, bo takiego towaru się nie eksponuje- przynajmniej u mnie na sklepie. A zakupy w Biedronce robią nie tylko ubodzy.
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-03-21, 15:14   

Neo, nie przeginaj !! bo to obraża większość ludzi !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo