Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PREMIA UZNANIOWA
Autor Wiadomość
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-24, 18:23   

Myślisz że się przejmą naszymi żalami? ;]
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~siwek

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-24, 21:21   

Pewnie nie, ale niektóre sklepy chciały by mieć choc jedną w roku, a inni myślą ze należy im się bo pracują a reszta to się obija. na każdym sklepie trzeba pracować czy ma się mały czy duży utarg. są dzielnice co by kasjerki nago siedziały a i tak nie zrobią. i to nie z ich winy a też mają kręgosłupy.
 
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-25, 12:32   

bilo22 napisał/a:
Tylko jakim cudem odwiedzajac niskoobrotowe sklepy zawsze widze nudzacego sie kasjera na kasie i kierownika zmiany, ktory albo jezdzi z wozkiem klientowskim i udaje, ze zbiera kartony albo wcale go nie widac na zmianie. To jest ta wasza ciezka praca?? Ludzie ogarnijcie sie troche, bo prownujecie dwa rozne swiaty. Wy jak na niskoobrotowych wylozycie towar to macie go calego na sali sprzedazy, a u nas na wysokoobrotowych nie dosc, ze zapierd... z calakami (przyklad: 4 mleka 3,2% w ciagu dnia) to jeszcze mixy trzeba wywozic, na dodatek u was nf to jest ulozony przez caly dzien, bo niby kto ma go rozwalic?? u nas jak bydlo przejdzie to nie wiesz co do czego ulozyc w koszach, podlogi nie nadazamy myc, zeby byla czysta-u was kto ja pobrudzi??

WY na sam start macie wygrana pozycje odnosnie TK, jezeli kasjerzy stosuja 5 krokow i zaprowadza klienta do polki, to do czego taki TK ma sie przyczepic??


Absolutnie się z tobą zgadzam,niskoobrotówki maja raj w porównaniu z wysokoobrotowymi.Będąc czasem na nisko.zauważyłam to samo,tam jest czysto,spokojnie,a pracownicy chodzą w kółko.A na wysokoobrotowym,na którym zresztą pracuję, nie wiadomo w co ręce włożyć.A czas leci jak z bicza strzelił....ja mam codziennie 33 palety,a niskoobrotowe?12,czaaasem 16.Tej pracy nawet nie można porównać,wysokoobrotowe naprawdę zapier....ją,a nisko.....no cóż....

[ Dodano: 2013-08-25, 12:37 ]
Dodam jeszcze,że jak przychodziły osoby na zastępstwo z niskoobrotówek to mówiły,że nigdy w życiu nie chciałyby u nas pracować,bo jest straszny zapie...l.Odliczały minuty,żeby jak najszybciej wyjść i najlepiej już do nas nigdy nie wracać.Także wydaje mi się,że praca-w tym przypadku(nisko-wysoko)-pracy nierówna.Takie są fakty.
  Ocena JMP: 1/10
     
@Diablicaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 155
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-25, 13:02   

usura napisał/a:
.ja mam codziennie 33 palety,a niskoobrotowe?12,czaaasem 16.Tej pracy nawet nie można porównać,wysokoobrotowe naprawdę zapier....ją,a nisko.....no cóż....


ale jest Was do tej roboty więcej......
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-25, 16:10   

usura napisał/a:
.ja mam codziennie 33 palety


jak bedziesz na sklepie co ma 66 to co wtedy powiesz ??? ze ci co maja 33 to sie obijaja ??
  Ocena JMP: 2/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-25, 20:58   

Kod:
nie ma po co zamykac tematu .... niech sobie ci z zarzadu i zwiazkow poczytaja do czego doprowadzili


Samborek Ty nadal nie rozumiesz że przez to że małe sklepy dostają premię to nie wpływa na wysokość Twojej gdybyś był na nIskoobrotowym to zamiast płakać piszczałbyś jak panienika z radości że w końcu też masz premię . Idąc Twoim rozumowaniem to premia roczna też powinna być zróżnicowana bo CO TAM NISKOOBROTOWE WYPRACOWUJĄ NIŻSZY ZYSK... NIE CHCĘ CIĘ OCENIAĆ ALE MASZ MORALNOŚĆ KALEGO... KALI UKRAŚĆ KROWĘ DOBRZE,KALEMU UKRADLI ŹLE... Popatrz trochę dalej niż czubek własnego nosa

A co do zz to gdyby nie one nie miałbyś premii wcale,gdyż dwa lata temu kasjerzy jej nie dostawali,a o premię dla niskoobrotowych sklepów zz walczy od 2011

[ Dodano: 2013-08-25, 21:02 ]
i jeszcze jedno przecież jeśli na wysokoobrotwym jest premia to jeśli na nisko i wysoko obrotowym jest ten sam poziom strat i tk
to wysokoobrotwy i niskobrotowy mają inne premie podziwiam że tego nie rozumiecie, kłócicie się o coś na co nie macie wpływu.... bo to na jakim jesteś sklepie to nie twój (nasz) wybór
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-25, 22:45   

Robertty, nie do końca to nie nasz wybór. Czasami w obrębie jednego miasta są sklepy wysoko jak i nisko obrotowe, zawsze można starać się o przeniesienie. U mnie jest jedna biedronka która co miesiąc dostaje premie i pozostałe które praktycznie jej nie biorą. Ktokolwiek był przenoszony na ten sklep z premią przychodził tam prawie z płaczem właśnie ze względu na nawał pracy.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~samborek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2013-08-26, 10:25   

Robertty to ja w takim razie sformuuje inaczej swoje pytanie.... niskoobrotowym sklepom rozszerzyli widelki tak by mogli cos skubnąc w koncu z premii uznaniowej i to sie chwali ale po co i czemu wysokoobrotowym tez zmienili system przyznawania premii ? nasuwa mi sie tylko jedna odpowiedz ..... komus trza bylo ująć by ten drugi mial coś
czy nie bylo by to bardziej sprawiedliwe gdyby ta nowa matryca obliczania premi dotyczyla tylko niskoobrotowych sklepów? wcale nie byli by gorzej potraktowani bo mieli by swoja szanse . a ci z wysokoobrotowych dalej robili by swoje z pelna motywacja i zaangazowaniem .
  Ocena JMP: 8/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-26, 10:51   

a ja myślę że firma otworzyła oczy ... wysokoobrotowy sklep dostawał premie za free bo co by nie zamówili i w jakiej ilości to i tak zejdzie... a mimo to i tak mieli kosmiczne straty bo nie umieli pomyśleć nad zamówieniem...
mimo to premia i tak była a sklepy niskoobrotowe były poszkodowane...
  Ocena JMP: 10/10
     
~samborek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2013-08-26, 11:10   

@biedronkaaa nie zgadzam sie z Toba ..... nie mielismy nigdy premii za free . kazdy z osobna od kasjera po KS zawsze przywiazywal i przywiązuje na naszym sklepie uwage na porzadki i standardy sklepu. ile czego by sie nie zamowilo to klienta nie zmusisz do zakupu danego towaru. z zamówieniami tez nie jest lekko jesli trzeba zamowic 60 palet dzien w dzien i modlic sie pozniej o to zeby to zeszlo. w cos co przynosi dochody a (wciagu 3 miesiecy zrobilismy 9 mln obrotu ) powinno sie raczej inwestowac. mamy u siebie niby 16 etatów tyramy na 3 zmiany bo nocki u nas sa codziennie. i codziennie zmagamy sie z zaladowanym magazynem tak by jakims cudem nie skladowac dostawy na sklepie . codziennie dokonujemy niemozliwego i tak sie nam wlasnie dziekuje - nowa i nieuczciwa matryca przyznawania premii.
  Ocena JMP: 8/10
     
~magdalenka132

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-26, 17:22   

tutaj nie chodzi o licytację, kto z nas się bardziej narobi ale o to, że wysokoobrotowym zabrali wysokie premie a niskoobrotowym, przepraszam za wyrażenie, dali jakieś ochłapy na otarcie łez.

TO jest właśnie bezsensu. Niech wypracują system aby ani nisko ani wysokoobrotowe sklepy nie były poszkodowane.

co miesiąc, praktycznie odkąd psystem premiowy wszedł, moje wypłaty były wysokie. A teraz co? Bum, ciach i kilka stówek poszło się rypać. Klientów coraz więcej, pracy coraz więcej, wymagania coraz większe a wypłata zmalała i to znacznie. Uważacie, że to jest sprawiedliwe? Ja nikomu premii nie żałuję, niskoobrotowi pracownicy też chcą ją mieć ale niech to się nie odbywa kosztem innych.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-26, 17:28   

Jak już mówiłam nie powinno być żadnych premii, tylko zwykła podwyżka i tyle. Nie będzie żalów tego typu, ani licytacji kto ma lepiej, a kto gorzej. Nie będzie szlochów jak przyjdzie do przeniesienia i co najważniejsze nie będzie zawiedzionych nadziei, złości i demotywacji w dniu wypłaty.
 
     
~siwek

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-26, 18:12   

Bo jak Se biora kredyty na poczet premii a znam takich dużo, to potem zdziwieni.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-27, 11:11   

sam obrót to nie wszystko ! liczą się wyniki... jak dla mnie to proste.
  Ocena JMP: 10/10
     
~samborek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2013-08-27, 12:27   

tyle ze taki obrót przy pl w granicach 0,6 i tk 95% z powietrza sie nie bierze u nas . zal mi was biedronki niskoobrotowe zamiast sie tu kłócić kto ma gorzej a kto lepiej powinnismy powalczyc o swoje bo kazdy z nas ma swój wklad w caly ten biznes. i jesli mam w umowie premia uznaniowa i jesli przez dwa lata tyralem na jak najlepszy wynik ( pl inwertura TK) i czulem na kieszeni ze warto sie poswiecic . to teraz niech mi Panowie z Zarządu i ZZ wytlumaczą po co i w jakim celu a przede wszystkim za co zabrali 3/4 premii tym co na wysokoobrotówce pracują?....
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo