Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PREMIA UZNANIOWA
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-23, 17:51   

Samborek ale wam się naprawdę nie zmieniło jeśli robiliście ponad 2 mln to widełki są jak były do 1.00 dostajecie premie a jej przelicznik w/g wyniku TK wam próg został ,a mniejszym podnieśli poziom strat ZROZUM NIKT WAM NIC NIE ZABRAŁ...
 
     
bilo22

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-23, 18:02   

Widzac wypowiedzi z-cow i kierasow stwierdzam stanowczo, ze sa to osoby ze sklepow niskoobrotowych i za przeproszeniem g*wno wiecie o pracy na wysokoobrotowych.

Co z tego, ze my na wysokoobrotowych mamy po 20 eteatow skoro u nas przez caly dzien chodzi np 7 kas, a na zmianie jest 8 osob. Ta 8-ma osoba jest kierownik zmiany, ktory zapierd... przy warzywniaku, n-fodzie, kartonach, calakach i na dodatek musi jeszcze ogarnac sprawy zwiazane z biurem.

Do nas czasami na zastepstwo przyjezdzali kasjerzy z niskoobrotowych biedronek i po zakonczeniu zmiany dziekowali Bogu, ze to juz koniec i wracaja do siebie.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-23, 20:16   

bilo22 napisał/a:
Widzac wypowiedzi z-cow i kierasow stwierdzam stanowczo, ze sa to osoby ze sklepow niskoobrotowych i za przeproszeniem g*wno wiecie o pracy na wysokoobrotowych.

Co z tego, ze my na wysokoobrotowych mamy po 20 eteatow skoro u nas przez caly dzien chodzi np 7 kas, a na zmianie jest 8 osob. Ta 8-ma osoba jest kierownik zmiany, ktory zapierd... przy warzywniaku, n-fodzie, kartonach, calakach i na dodatek musi jeszcze ogarnac sprawy zwiazane z biurem.

Do nas czasami na zastepstwo przyjezdzali kasjerzy z niskoobrotowych biedronek i po zakonczeniu zmiany dziekowali Bogu, ze to juz koniec i wracaja do siebie.


dobry jesteś :) a na niskoobrotowym jest 1 kasjer i 1 kierownik :) więc nie rozumiem ciebie... twoi kasjerzy których masz na zmianie 8 pewnie nie raz chociaż by na chwilkę zejdą z kasy ...
  Ocena JMP: 10/10
     
~magdalenka132

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Maj 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-23, 21:00   

ale przy niskoobrotowym nie musisz rozwalać dziennie 1-2 tirów w 2 osoby!
 
     
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-23, 21:13   

Zdarzało się nie raz, że dwie osoby rozwalały tira, potem tylko kierownik, bo przy kasach tłumy. Takie są realia na niskoobrotówkach.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-23, 21:20   

Wydaje mi się że dzielenie sklepów tylko na wysoko lub nisko obrotowe jest niewłaściwe. Każdy sklep ma swoją specyfikę i już np. atmosfera jaka na nim panuje ma duży wpływ na warunki pracy. Nie ma się co licytować bo można się obijać zarówno na takich jak i na takich sklepach. Premia należy się wszystkim ciężko pracującym, szkoda tylko że wypłacana jest być może z kieszeni innych ciężko pracujących. :nie:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
bilo22

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-23, 22:41   

Tylko jakim cudem odwiedzajac niskoobrotowe sklepy zawsze widze nudzacego sie kasjera na kasie i kierownika zmiany, ktory albo jezdzi z wozkiem klientowskim i udaje, ze zbiera kartony albo wcale go nie widac na zmianie. To jest ta wasza ciezka praca?? Ludzie ogarnijcie sie troche, bo prownujecie dwa rozne swiaty. Wy jak na niskoobrotowych wylozycie towar to macie go calego na sali sprzedazy, a u nas na wysokoobrotowych nie dosc, ze zapierd... z calakami (przyklad: 4 mleka 3,2% w ciagu dnia) to jeszcze mixy trzeba wywozic, na dodatek u was nf to jest ulozony przez caly dzien, bo niby kto ma go rozwalic?? u nas jak bydlo przejdzie to nie wiesz co do czego ulozyc w koszach, podlogi nie nadazamy myc, zeby byla czysta-u was kto ja pobrudzi??

WY na sam start macie wygrana pozycje odnosnie TK, jezeli kasjerzy stosuja 5 krokow i zaprowadza klienta do polki, to do czego taki TK ma sie przyczepic??
 
     
@Diablicaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 155
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-23, 23:43   

bilo22 napisał/a:

Wysłany: Dzisiaj 22:41     
Tylko jakim cudem odwiedzajac niskoobrotowe sklepy zawsze widze nudzacego sie kasjera na kasie i kierownika zmiany, ktory albo jezdzi z wozkiem klientowskim i udaje, ze zbiera kartony albo wcale go nie widac na zmianie. To jest ta wasza ciezka praca?? Ludzie ogarnijcie sie troche, bo prownujecie dwa rozne swiaty. Wy jak na niskoobrotowych wylozycie towar to macie go calego na sali sprzedazy, a u nas na wysokoobrotowych nie dosc, ze zapierd... z calakami (przyklad: 4 mleka 3,2% w ciagu dnia) to jeszcze mixy trzeba wywozic, na dodatek u was nf to jest ulozony przez caly dzien, bo niby kto ma go rozwalic?? u nas jak bydlo przejdzie to nie wiesz co do czego ulozyc w koszach, podlogi nie nadazamy myc, zeby byla czysta-u was kto ja pobrudzi??


Wow....wygląda na to, że faktycznie śpimy w pracy......czad...... >:D
 
     
~siwek

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-24, 09:39   

Co za plytkie myslenie i widzenie swego nosa. Czy nisko czy wysoko robota tak samo ciezka z tym ze wysokoobrotowcy myślą ze premia im jest należna i juz, nawet niektorzy nie doczytaja ze to uznaniowa i za takie podejście nie powinni dostac.
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-24, 11:22   

pracowalem na roznych sklepach od 650 do ponad 2,5 obrotu i powiem ci ze tesknie czasem do tych sklepow z ponad 2mln bo 1+1 to jest jakis dramat
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-24, 14:18   

ja przez ostatnie 6 lat pracowałem na wysokoobrotowym sklepie i zapieprzało się aż pot po dupie spływał ... wyniki zawsze miałem dobre i mało kto narzekał na wygląd mojego sklepu... premia byłą zawsze.
kierownik rejonu przeniósł mnie na nowo otwarty sklep który robił ok 550tyś miesięcznie
z powodu iż po 3 miesiącach jego otwarcia wyniki są tragiczne ! inwentaryzacja koszmar, TK koszmar , syf wszędzie !
po 3 miesiącach pracy sklep został doprowadzony do normalnego stanu ! straty malutenke, TK 100 %, inwentura najlepsza w rejonie, wzrost sprzedaży o ok 100tyś no i premia wywalczona ...
teraz już jestem na tym sklepie kilka dobrych miesięcy i każdy zapierdala tak że również pot cieknie mu po tyłku i nie widzę różnicy w pracy :) niskoobrotowy czy wysokoobrotowy ... dla mnie jeden kit, pracować trzeba wszędzie :)
aczkolwiek na wysokoobrotowym nie musiałem kombinować tak z zamówieniem :P u mnie muszę dzwonić który sklep weźmie ze mą pół kartonu łososia, tłuszczu mlecznego , szynek w kawałku itd :P :)
  Ocena JMP: 10/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-24, 14:51   

biedronkaaa napisał/a:
u mnie muszę dzwonić który sklep weźmie ze mą pół kartonu łososia, tłuszczu mlecznego , szynek w kawałku itd

To fajnie, że u Ciebie na rejonie w ogóle pozwalają przewozić tego typu rzeczy...
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-24, 14:55   

Larrikol napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
u mnie muszę dzwonić który sklep weźmie ze mą pół kartonu łososia, tłuszczu mlecznego , szynek w kawałku itd

To fajnie, że u Ciebie na rejonie w ogóle pozwalają przewozić tego typu rzeczy...


nie pozwalają :P ale czego oczy nie widzą ... :D
  Ocena JMP: 10/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-24, 15:38   

Widzę że temat zaczyna przebiegać na kłótnie o pracę na nisko czy wysokoobrotowym.
Proponuję zamknąć temat,a tym nie zadowolonym powiem jedno-PIENIĄDZ jest CHCIWY.
ja nikomu w portfel nie patrzę i nie zazdroszczę. Praca na wysokoobrotowym może też być bez premii,ale każdy robi z nas to samo codziennie.AMEN
 
     
~samborek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2013-08-24, 17:24   

nie ma po co zamykac tematu .... niech sobie ci z zarzadu i zwiazkow poczytaja do czego doprowadzili
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo