Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyscyplinarka?
Autor Wiadomość
pabl00089

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 27 Lut 2013
Posty: 2
  Wysłany: 2013-08-04, 00:32   Dyscyplinarka?

Takie pytanka odnośnie sytuacji którą zaraz opiszę:

Kilka dni temu na zmianie przy wywożeniu calaków napotkałem uszkodzony napój (w kartonie, zaczął się lać) po czym wziąłem go do pomieszczenia mycia wózków gdzie zawsze wylewamy. W naszej B nie ma klimatyzacji, tylko nawiew (stary obiekt), cholernie gorąco a przy przerzucaniu napojów człowiek się poci i suchar w gębie, więc łyknąłem sobie tego napoju i pech chciał, że zauważyła to ZKS.

Sprawa poszła do KRm ten zaś mi powiedział, że przekaże sprawę do jakiejś Pani z działu kadr i płac czy coś w tym rodzaju, że będą sprawdzane nagrania z kamer z ostatnich 16 dni.
W rozmowie się przyznałem, nie kłamałem, bez żadnego owijania w bawełnę. Straszył mnie dyscyplinarką i teraz pytanie:
1. Czy dostanę zwolnienie dyscyplinarne?
2. Jakoś da się wcześniej własne wypowiedzenie, żeby wyprzedzić to zwolnienie dyscyplinarne?

Dodam, że kamera nie łapie w to miejsce gdzie była ta sytuacja, w samym pomieszczeniu nie ma kamery.

PS. proszę o konkretne odpowiedzi, a nie typu "ale dałeś ciała" itd, wiem, zjebałem sprawę.
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 11:41   

tak, dostaniesz albo dyscyplinarkę albo podpiszesz wypowiedzenie...zależy już od tych z góry.. będziesz dobrym przykładem dla ludzi ze sklepu.. że tak się nie robi..
fakt, ze w tym miejscu nie ma kamer... cóż.. sam się przyznałeś..
to. że jest gorąco...nie powód żeby pić uszkodzony napój ... mogą zarzucić Ci celowe niszczenie produktów.. dostajemy bez limitu wodę!!
 
     
#gamoń

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 71
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 18:12   

u mnie jak nie ma na socjalnym to nie dostaniemy nawet w temp. 28 stopni :) często słyszymy że to koniec miesiąca RW przekroczyło limit :)
 
     
@Diablicaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Cze 2013
Posty: 155
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 19:11   

Woda jest bez limitu......
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 19:12   

Dokładnie ktoś Wam wciska kit że na wodę limit się skończył.Bzdury jakieś. :bu:
 
     
#gamoń

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 71
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 20:23   

szkoda im....?
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-04, 20:39   

u mnie jak nie ma to kasjerki przynoszą.. i gazowaną i te niegazowaną... ja tylko podpisuję.. i wystawiam dokumenty... to żałosne że inni wprowadzają jakieś limity...!!!
 
     
gosia23gocha

Dołączył: 25 Lis 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-05, 08:16   

Ale kawał k....z tej Twojej zks, że od razu Cię podpierniczyła. Mogła ci sama powiedzieć a nie lecieć od razu na skargę. Oby i na nią ktoś kiedyś doniósł i wyleciała z pracy. Może tak źle nie będzie.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-05, 11:50   

JAk nie ma kamer...... a powiedziałeś ale nie podpisałeś na piśmie.....zawsze się można wyprzeć bo słowo przeciwko słowu... ale fakt wody na odpisy jest opór więc po co kombinujesz? to jednak możesz lecieć za złodziejstwo.... na wodę nie ma limitów
 
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-05, 22:12   

pabl00089 napisał/a:
Kilka dni temu na zmianie przy wywożeniu calaków napotkałem uszkodzony napój (w kartonie, zaczął się lać) po czym wziąłem go do pomieszczenia mycia wózków gdzie zawsze wylewamy. W naszej B nie ma klimatyzacji, tylko nawiew (stary obiekt), cholernie gorąco a przy przerzucaniu napojów człowiek się poci i suchar w gębie, więc łyknąłem sobie tego napoju i pech chciał, że zauważyła to ZKS.


Jaki zbieg okolicznosci :D
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-05, 23:53   

Można to tylko skomentować w jeden sposób, nie żaden pech, tylko zwykła głupota!
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-06, 10:10   

I pewnie recydywa. ;]
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
kamoreks

Dołączył: 06 Paź 2012
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-12, 23:08   

Może rzeczywiście się butelka rozwaliła i nie chciał zmarnować. Ale pewnie lepiej wylać. A woda to dla psa jest dobra, niech soki lepiej rozdają.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-13, 11:19   

czytając twój post wnioskuję że nie jesteś pracownikiem biedronki i dlatego nie masz pojęcia o czym piszesz :)
 
     
pawel12aa

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 24 Paź 2013
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-24, 22:20   DYSCYPLINARKA

Witam, ostatnio otrzymalem dyscyplinarke od KR za niewstawiennictwo w pracy. Niestety nie mogelem sie za te dni usprawiedliwic. Czy istnieje mozliwosc zatrudnienia ponownego w Biedronce, nawet w innej miejscowosci?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo