Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-07-16, 22:38
Ceny do Wzięcia, Produkt Dnia i inne akcje Biedronki :)
Autor Wiadomość
aga193 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 7
4 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 10:13   

Cytat:
onya67 nikt ci nie każe kupować w biedronce
 
     
@onya67 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 275
Skąd: España
1 UP 4 DOWN
Wysłany: 2015-01-18, 12:37   

:)
 
     
~set

Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 57
1 UP 4 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2015-01-18, 19:17   

onya67 napisał/a:
o ku#@! ale taniocha zakupie nie no w szytsko bedzie moja juz o 5 rana bede czekal az lotiwra tego dyskonta i wykupie normalnie pol magazynu takie promocje lola boga


hehe dobre :)
 
     
kamil17

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 23
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 09:36   

mówcie co chcecie ale moim zdaniem Biedronka i tak jest najtańsza.
Wczoraj byłem rano na zakupach , popołudniu pojechałem jeszcze do Auchan nad którymi się teraz wszyscy zachwycają że duży wybór że najtańszy, G**WNO prawda ile razy tam bym nie był zawsze brak jakieś artykułu pusta półka a ceny które wczoraj były przedstawiały siew tak : to co kupiłem w biedronie

Kawa Tchibo Familyy 200g. 12,99 w Auchan wielka czołówka i cena 18,99 :/
Ptasie Mleczko Wedel w Biedronie 7,69 w Auchan 10,85 i to promocja!!!!
czekoladki Merci w Biedronce 9,99 w Auchan 10,95zł
czekolada Tik-Taki, Malaga w Biedronie 1,75 w Auchan 2,99 !!!
Różnicę są dość spore to nie sa grosze ale nieraz nawet kilkadziesiąt procent ,dlatego skutecznie wyleczyłem się już z hipermarketów, po którym żeby kupić trzy cztery rzeczy musze się zlatrać jak pies, a tak wejdę do Biedronki przejdę nawet te 20-25 minut i wszystko mam w koszyku ;)

pozdrowienia dla Biedronkowiczów ;)
 
     
#argen64


Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Wrz 2013
Posty: 61
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 13:43   

kamil17 napisał/a:
mówcie co chcecie ale moim zdaniem Biedronka i tak jest najtańsza.
Wczoraj byłem rano na zakupach , popołudniu pojechałem jeszcze do Auchan nad którymi się teraz wszyscy zachwycają że duży wybór że najtańszy, G**WNO prawda ile razy tam bym nie był zawsze brak jakieś artykułu pusta półka a ceny które wczoraj były przedstawiały siew tak : to co kupiłem w biedronie

Kawa Tchibo Familyy 200g. 12,99 w Auchan wielka czołówka i cena 18,99 :/
Ptasie Mleczko Wedel w Biedronie 7,69 w Auchan 10,85 i to promocja!!!!
czekoladki Merci w Biedronce 9,99 w Auchan 10,95zł
czekolada Tik-Taki, Malaga w Biedronie 1,75 w Auchan 2,99 !!!
Różnicę są dość spore to nie sa grosze ale nieraz nawet kilkadziesiąt procent ,dlatego skutecznie wyleczyłem się już z hipermarketów, po którym żeby kupić trzy cztery rzeczy musze się zlatrać jak pies, a tak wejdę do Biedronki przejdę nawet te 20-25 minut i wszystko mam w koszyku ;)

pozdrowienia dla Biedronkowiczów ;)



Nie wszystko się rozbija o cenę. Podam to Tobie na przykładzie butów do biegania. Zawsze kupuję je w Lidlu i wytrzymują prawie rok. Dla mnie są one tylko do biegania i do niczego więcej ich nie używam. Raz dałem się skusić ceną i kupiłem w tamtym roku w Biedronce. Już ich nie mam, nawet nie pamiętam jaki miały kolor:). Wytrzymały chyba 2 miesiące treningów biegowych po lesie. Też oczywiście pozdrawiam :D
 
     
Szefuwszystkich 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 14
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 13:47   

Jakie promocyje w przyszłym tygodniu?
Mega rabaty?
 
     
~umbro2010

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 56
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 15:01   

kamil17 napisał/a:
mówcie co chcecie ale moim zdaniem Biedronka i tak jest najtańsza.
Wczoraj byłem rano na zakupach , popołudniu pojechałem jeszcze do Auchan nad którymi się teraz wszyscy zachwycają że duży wybór że najtańszy, G**WNO prawda ile razy tam bym nie był zawsze brak jakieś artykułu pusta półka a ceny które wczoraj były przedstawiały siew tak : to co kupiłem w biedronie

Kawa Tchibo Familyy 200g. 12,99 w Auchan wielka czołówka i cena 18,99 :/
Ptasie Mleczko Wedel w Biedronie 7,69 w Auchan 10,85 i to promocja!!!!
czekoladki Merci w Biedronce 9,99 w Auchan 10,95zł
czekolada Tik-Taki, Malaga w Biedronie 1,75 w Auchan 2,99 !!!
Różnicę są dość spore to nie sa grosze ale nieraz nawet kilkadziesiąt procent ,dlatego skutecznie wyleczyłem się już z hipermarketów, po którym żeby kupić trzy cztery rzeczy musze się zlatrać jak pies, a tak wejdę do Biedronki przejdę nawet te 20-25 minut i wszystko mam w koszyku ;)

pozdrowienia dla Biedronkowiczów ;)

a zrób to samow porównanie w przyszłym tygodniu jak sie skoncza mega rabaty na bombonierki kolego

to już nie będzie tak kolorowo

no jak mozna porównywac normalna cene w jedmy sklepie do innej -30% na cala grupe rzeczy
 
     
@onya67 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 275
Skąd: España
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 17:08   

FAKT JEST TAKI ZE BIEDRA OBENCIE POTANIALA, ale sa artykuly na ktorych maja niezla przebitke, do tego dochodzi brak roznorodnosci towaru, czasem ta sama czekolada nudzi, w alcampo czytaj auchan maja tego duzo wiecej, cenowo tez szalu niema jesli dodac koszt dojazdu i strata czasu, byle ze ktos jedzie juz na duze zakupy razem z artykulami przemyslowaymi wtedy tak bardziej sie oplaca auchan
 
     
kamil17

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 23
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 18:20   

umbro2010 napisał/a:
kamil17 napisał/a:
mówcie co chcecie ale moim zdaniem Biedronka i tak jest najtańsza.
Wczoraj byłem rano na zakupach , popołudniu pojechałem jeszcze do Auchan nad którymi się teraz wszyscy zachwycają że duży wybór że najtańszy, G**WNO prawda ile razy tam bym nie był zawsze brak jakieś artykułu pusta półka a ceny które wczoraj były przedstawiały siew tak : to co kupiłem w biedronie

Kawa Tchibo Familyy 200g. 12,99 w Auchan wielka czołówka i cena 18,99 :/
Ptasie Mleczko Wedel w Biedronie 7,69 w Auchan 10,85 i to promocja!!!!
czekoladki Merci w Biedronce 9,99 w Auchan 10,95zł
czekolada Tik-Taki, Malaga w Biedronie 1,75 w Auchan 2,99 !!!
Różnicę są dość spore to nie sa grosze ale nieraz nawet kilkadziesiąt procent ,dlatego skutecznie wyleczyłem się już z hipermarketów, po którym żeby kupić trzy cztery rzeczy musze się zlatrać jak pies, a tak wejdę do Biedronki przejdę nawet te 20-25 minut i wszystko mam w koszyku ;)

pozdrowienia dla Biedronkowiczów ;)

a zrób to samow porównanie w przyszłym tygodniu jak sie skoncza mega rabaty na bombonierki kolego

to już nie będzie tak kolorowo

no jak mozna porównywac normalna cene w jedmy sklepie do innej -30% na cala grupe rzeczy

Czy ty w ogóle czytałeś co ja napisałem ?? że w Auchan to ptasie mleczko i kawa to były promocje ??!! , co do art. przemysłowych się nie wypowiadam bo sporadycznie je kupuję i wydaje mi się że zwłaszcza tekstylia ,buty nie są dobrej jakości
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-01-20, 18:32   

To i ptasie mleczko wedla musiało być w ładnej promocji, bo normalnie kosztuje ok 12 zł. Chyba, że był to nietradycyjny smak o zaniżonej gramaturze, pozostałośc jeszcze po świętach.
 
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 19:43   

Produkty Wedla ponownie (po zgrzytach tych firm ze wzgl na nazwę Ptasiego Mleczka i procesie o patent) wracają na półki w Biedronce, a że teraz są Mega Rabaty - 30 % na bombonierki to Ptasie Mleczko też się do nich zalicza i mało kosztuje :)
  Ocena JMP: 5/10
     
~umbro2010

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 56
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-20, 22:47   

[quote="kamil17"][quote="umbro2010"]
kamil17 napisał/a:

Czy ty w ogóle czytałeś co ja napisałem ?? że w Auchan to ptasie mleczko i kawa to były promocje ??!! , co do art. przemysłowych się nie wypowiadam bo sporadycznie je kupuję i wydaje mi się że zwłaszcza tekstylia ,buty nie są dobrej jakości


w auchan to ptasie mleczko kosztuje caly czas tak samo- to ze dokleja kartke promocja nie znaczy ze jest akurat tansze
w lidlu jak i w kaufie ptasie z wedla caly czas kosztuje 10.99
a biedzie poza promocja 11,99

i nie porownojcie tak nie ktorych produktow robionych tylko na biede firmowych bo to sam syf

np.
trufla i galaretka z odry - niby firmowa to samo a sklad sie troszke rozni od normalnych w kartonach 2,5kg

wawel michalki krakowska trufla - skosztuj z biedy i takich kupiony na targu u kogos jak kupuja w hurtowniach z fabryki po prostu niebo a ziemia

nie oszukujmy sie cena; niska cena skads sie musi wziasc
...
 
     
kamil17

Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 23
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2015-01-21, 14:41   

[quote="umbro2010"][quote="kamil17"]
umbro2010 napisał/a:
kamil17 napisał/a:

Czy ty w ogóle czytałeś co ja napisałem ?? że w Auchan to ptasie mleczko i kawa to były promocje ??!! , co do art. przemysłowych się nie wypowiadam bo sporadycznie je kupuję i wydaje mi się że zwłaszcza tekstylia ,buty nie są dobrej jakości


w auchan to ptasie mleczko kosztuje caly czas tak samo- to ze dokleja kartke promocja nie znaczy ze jest akurat tansze
w lidlu jak i w kaufie ptasie z wedla caly czas kosztuje 10.99
a biedzie poza promocja 11,99

i nie porownojcie tak nie ktorych produktow robionych tylko na biede firmowych bo to sam syf

np.
trufla i galaretka z odry - niby firmowa to samo a sklad sie troszke rozni od normalnych w kartonach 2,5kg

wawel michalki krakowska trufla - skosztuj z biedy i takich kupiony na targu u kogos jak kupuja w hurtowniach z fabryki po prostu niebo a ziemia

nie oszukujmy sie cena; niska cena skads sie musi wziasc
...

i tutaj też mnie nie przekonałeś , bo przynajmniej wiem że te cukierki w biedro są świeże , bo fdużo osób kupuje i są cały czas dostawy, galaretki, czekoladki z Wedla aż się w buzi rozpływają , w przeciwieństwie do tych na targu , które nie rzadko leżą miesiącami za szybą , w nieklimatyzowanych budkach z białym nalotem, więc kupuj sobie na targu smacznego ;)
 
     
@Sig

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 124
2 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-21, 17:07   

Czekając na nowe "inspiracje", można przejrzeć gazetkę domowy świat spa, chyba jej tu jeszcze nie było.
 
     
~andzia3187

Stanowisko:
klient

Dołączył: 14 Wrz 2014
Posty: 41
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-01-21, 18:56   

co w mega rabatach od poniedziałku ??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo