Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-07-16, 22:38
Ceny do Wzięcia, Produkt Dnia i inne akcje Biedronki :)
Autor Wiadomość
@Cytrynka


Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 117
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 17:21   

U mnie bardzo mało było tych produktów, głównie same kosmetyki- szampony, toniki. Z innych rzeczy to były tylko tabletki Strepsils, masa makowa i migdały. Dziwne tylko, że cukierki na wagę, które miały być po 5zł/kg nagle zniknęły ze sklepu- nie było ich w ogóle, a wczoraj wieczorem było ich kilka pudeł! To samo z Ferrero. Pewnie powrócą jak "promocja" się skończy, tyle że już w starej cenie! ;/
_________________
"Jeśli życie daje Ci cytrynę- zrób z niej lemoniade!"
 
     
sciolo 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 17:38   

W lubelskiej dużej biedrze zakupiłem 18 win, wszystkich było z 60. Poza tym prawie nic nie było, większość produktów ze starymi cenami :regulamin:
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 17:48   

Kto wie czy czasem właśnie nie zrobiono tego właśnie w taki sposób. Bo nie wierze, że niedopatrzeniem jest nie wystawienie Elseve jeśli wiadomo, że jest na chemii i jedynie trzeba je przenieść do przodu sklepu. A tak sprzedawano je za 15 złotych. Też wg mnie to tak wygląda, że Ci co pracowali w nocy, wzięli co najlepsze i skasowały się rano.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-23, 18:20   

Produkty mogłybyć wcześniej zdjęte ze sklepu i przerzucone na inny, ktory lepiej rokuje z ich sprzedażą, tak się robi, nie doszukujcie się spisków
 
     
~umbro2010

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 18:26   

Lista wyprzedazowa od SOBOTY 26-27 LIPIEC 2014

https://hostuje.net/file.php?id=8046f12b0ec8e848f1218450349aebc6

https://hostuje.net/file.php?id=723b3aa53c09b18f0a87c7f921e1398b
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 18:36   

Byłem w tych biedronkach w mieście, które mają najlepszą sprzedaż - w jednej nic nie wiedzieli, w drugiej był mak, pełno maku, morze maku. Więc nie wygląda to na przerzucanie na lepiej sprzedającą.
 
     
psiunia20

Stanowisko:
klient

Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 19:41   

megi33 napisał/a:
Jeśli chodzi o dzisiejsze wyprzedaże to w Więcborku i Nakle kompletne zero :( W Bydgoszczy tylko w jednej siostra natrafiła na kilka rzeczy (masa makowa,cienie do oczu,pomadka ochronna).Szału nie było :(




Oooo widzę swojaka :) ,ja też z Nakła,poleciałam po 7 do mojej biedronki,ale to prawda nic kompletnie nie było,a kiedy zapytałam o te wyprzedaże panią kasjerkę to odpowiedziała mi w bardzo niemiły sposób że to przecież nie u nas i że chyba tylko w jakiejś jednej biedronce w Bydgoszczy,także bałagan niesamowity i niedoinformowanie pracowników,czekam na sobotę,pewie też nic nie będzie
 
     
@Cytrynka


Stanowisko:
klient

Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 117
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 20:23   

Larrikol napisał/a:
Produkty mogłybyć wcześniej zdjęte ze sklepu i przerzucone na inny, ktory lepiej rokuje z ich sprzedażą, tak się robi, nie doszukujcie się spisków
Raczej trudno oczekiwać większej sprzedaży towaru w dużo mniejszym sklepie, zabierając go z największego w mieście. To się po prostu nazywa dziwne zniknięcie towaru po zamknięciu sklepu przed promocją i cudowne jego pojawienie się ponownie zaraz po dniach promocyjnych. :yeah:
_________________
"Jeśli życie daje Ci cytrynę- zrób z niej lemoniade!"
 
     
~marta99 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 20:45   

A ja się dzisiaj zdenerwowałam odnośnie tych wafli Grześków po 5zł z kg (są na liście). W biedronce były te grześki i była cena przyklejona na kartonie że są po 5zł/kg a więc spakowałam ich sporo do torebki foliowej po czym poszłąm zapłacić a na kasie się okazało że całkiem inna cena 19,90/kg i mówie tej Pani kasjerce ze na pudełku jest inna cena przyklejona a ona na to: Może się pomyliliśmy i nie tam przykleiliśmy gdzie trzeba.
No to ja mówie że ja rezygnuje z nich a ona się na mnie wydarła że następnym razem mam się zastanowić co biore do kasy bo ona nie będzie wycofywać.
Powiedziałam tej Pani żeby zmienili tą cenówke skoro jest zła a Pani poinformowała mnie że teraz to oni nie mają na to czasu.
Dużo ludzi brało te grześki i brali też inne rzeczy dlatego też nie skapli się że cena jest inna przy kasie i tak właśnie dużo ludzi nabierali licząc na to że nie skapną się ile kosztują faktycznie.

Ja byłam rano,znajoma była po południu i dzwoniła do mnie że cenówka dalej jest na pudełku.
 
     
@A.D.A.M

Stanowisko:
klient

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 220
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 20:55   

No to dzisiaj tak było z finishem. Finish z odświeżaczem do zmywarki był za 5. Ale z nabłyszczaczem już za 20, ale wyłożony przy tym za 5. Worków 240 litrów wgl nie było, nawet nie sądziłem, że takie są. Rękawice lateksowe to jedynie te pakowane chyba po 5 sztuk przy gąbkach, a na liście, że 100 sztuk ma być. Uważam, że takich akcji nie powinno być, jeżeli tak to wygląda. No bo sory. Na te sześć biedronek,w dwóch nie wiedzieli nic, w tym jednej dużej, która jest otwarta w galerii handlowej największej w Bielsku, a przy dwóch innych w których była promocja, nawet plakatu nie było czy coś.
 
     
~umbro2010

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 21:16   

ja mysle ze ktos dal dupy z tymi grzeskami i sie pomylil
bo przeciez one dopiero co weszly i byly w gazetce wiec nie jest to jakis stary towar
 
     
~marta99 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 12 Sie 2013
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 21:27   

umbro2010 Ale wiesz ja nie mam pretensji o to że ktoś się pomylił.
Tylko o to jak mnie ta Pani potraktowała wrzeszczała na całą biedronkę że nie wycofa towaru bo powinnam się zastanowić co biorę do kasy, brak szacunku do klienta i nawet nie można zwrócić uwagi żeby zmienili cenówkę ....;/
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-23, 21:38   

marta99 napisał/a:
ona się na mnie wydarła że następnym razem mam się zastanowić co biore do kasy bo ona nie będzie wycofywać.
To wiesz co, po takim potraktowaniu trzeba jej było powiedzieć, żeby lepiej zastanowili się gdzie przyklejają ceny i skoro tam taka jest, to po takiej cenie Ty kupujesz, bo takie jest Twoje prawo klienta.
Cytrynka napisał/a:

Raczej trudno oczekiwać większej sprzedaży towaru w dużo mniejszym sklepie, zabierając go z największego w mieście. To się po prostu nazywa dziwne zniknięcie towaru po zamknięciu sklepu przed promocją i cudowne jego pojawienie się ponownie zaraz po dniach promocyjnych.

Jak sie cudownie pojawi po promocji, to porozmawiamy, tymczasem jako były pracownik, wiedząc ile towaru zalega i tylko zajmuje miejsce, wiem że załoga wyłoży wszystko, aby zwolnić miejsce na magazynie. Poza tym mniejszy sklep, wcale nie oznacza mniejszych obrótów i na każdym, co innego może miec lepszą sprzedaż
 
     
@TajemniczyK 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 146
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 22:31   

Czy istnieje jakaś lista sklepów w których jest prowadzona wyprzedaż ??
  Ocena JMP: 5/10
     
#marzena1283

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 11 Wrz 2013
Posty: 108
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-07-23, 23:53   

marta99 napisał/a:
A ja się dzisiaj zdenerwowałam odnośnie tych wafli Grześków po 5zł z kg (są na liście). W biedronce były te grześki i była cena przyklejona na kartonie że są po 5zł/kg a więc spakowałam ich sporo do torebki foliowej po czym poszłąm zapłacić a na kasie się okazało że całkiem inna cena 19,90/kg i mówie tej Pani kasjerce ze na pudełku jest inna cena przyklejona a ona na to: Może się pomyliliśmy i nie tam przykleiliśmy gdzie trzeba.
No to ja mówie że ja rezygnuje z nich a ona się na mnie wydarła że następnym razem mam się zastanowić co biore do kasy bo ona nie będzie wycofywać.
Powiedziałam tej Pani żeby zmienili tą cenówke skoro jest zła a Pani poinformowała mnie że teraz to oni nie mają na to czasu.
Dużo ludzi brało te grześki i brali też inne rzeczy dlatego też nie skapli się że cena jest inna przy kasie i tak właśnie dużo ludzi nabierali licząc na to że nie skapną się ile kosztują faktycznie.

Ja byłam rano,znajoma była po południu i dzwoniła do mnie że cenówka dalej jest na pudełku.


Jeśli chodzi o grześki to na liscie nie było grzesków na wagę tylko te w opakowaniu 18+2 za 5 zł. U mnie one były.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo