Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież+zła inwentura
Autor Wiadomość
os[A] 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 4
  Wysłany: 2013-07-14, 23:11   Kradzież+zła inwentura

Witam,
zacznę od początku. Będąc na urlopie w moim sklepie była zrobiona inwentaryzacja wyszła podobno dość źle i jeszcze na dokładke okazało się że brakuję kamery na stanie. Kierownik okręgu czy dyrektor jak zwał tak zwał powiedział że pracują tu chyba złodzieje. Później na koniec zmiany nasza kierowniczka sklepu przy robieniu zakupów też zaczeła gadać że będziemy sprawdzani itd bo pracują tu złodzieje. Dziś odbyła się 2x inwentura i wyszła na plus bo prawdopodobnie kierowniczki źle policzyły towar.

A głównie chodzi mi o to co wydarzyło się wczoraj... Kierowniczka rejonu+nasza główna weszły do szatni i sprawdzały każdemu co ma w swojej szafce. Czy one mogą tak sobie zaglądać do naszych szafek gdy nas nie ma przy tym?! Jak nie to co mamy zrobić? Jakies pismo?
_________________
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-14, 23:30   

Jak nie masz nic na sumieniu to się nie przejmuj. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~basiad24

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 28 Sty 2011
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 09:27   

mogą sprawdzić.
 
     
~ja33goda

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 11:25   

KR to tacy sami ludzie jak my.... Nie ma ludzi niezastąpionych, zwalniano już KR i może czas na ponowne czyszczenie!!! Złe wyniki inwentur to bardzo często pomyłki właśnie KR, tylko żaden się do tego nie przyzna, wygodniej szukać złodziei wśród podległych pracowników. Tu też jest inaczej niż by się mogło wydawać, często złodziej to z-ca kierownika.... on sprawdzi torebki, ale jaki kasjer ma odwagę powiedzieć pokaż swoją i paragon na to co masz w reklamówce!!! Też tak u Was jest?!
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 11:34   

dlatego.. ja .. najpierw.. wyjmuję cała zawartość torebki... wszystkie kieszonki...opróżniam... następnie.. kasjer (inny niż ten co kasował zakupy).. sprawdza zakupy z paragonem...wszystko jest pod czujnym okiem kamery i innych kasjerów...
a dopiero po sprawdzeniu mnie sprawdzam kasjerów...
 
     
~ja33goda

Dołączył: 05 Sty 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 12:09   

.. i tak powinno być.... Niestety niektórzy uważają się za bogów, za panów na włościach !!!
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 12:23   

Też tak robię. Najpierw pokazuję paragon za swoje zakupy i plecak a dopiero później sprawdzam kasjerów :]
 
     
os[A] 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 17:57   

Czyli w sumie nic nie wskuramy jak wytoczymy wojne kierownictwu że zaglądaja nam do szafek po cichu same nawet wtedy gdy jesteśmy na zmianie :/ szkoda... kiedyś mi tłumaczono że podobno nie mają prawa zaglądać mi do szafki bezemnie, że muszę być przy tym.
_________________
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-15, 20:54   

Czyli w sumie nic nie wskuramy jak wytoczymy wojne kierownictwu że zaglądaja nam do szafek po cichu same nawet wtedy gdy jesteśmy na zmianie :/ szkoda... kiedyś mi tłumaczono że podobno nie mają prawa zaglądać mi do szafki bezemnie, że muszę być przy tym.

Jak to jest możliwe,że zaglądają do szafek? Przecież szafki muszą być zamknięte a klucz musisz mieć przy sobie .^. to co biorą z sejfu zapasowe? :szczena: Jeżeli chcą zajrzeć to Cię muszą grzecznie poprosić o otwarcie swojej szafki,przynajmniej tak powinno być. To jest moje zdanie.
 
     
os[A] 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 03:33   

realistka napisał/a:
Czyli w sumie nic nie wskuramy jak wytoczymy wojne kierownictwu że zaglądaja nam do szafek po cichu same nawet wtedy gdy jesteśmy na zmianie :/ szkoda... kiedyś mi tłumaczono że podobno nie mają prawa zaglądać mi do szafki bezemnie, że muszę być przy tym.

Jak to jest możliwe,że zaglądają do szafek? Przecież szafki muszą być zamknięte a klucz musisz mieć przy sobie .^. to co biorą z sejfu zapasowe? :szczena: Jeżeli chcą zajrzeć to Cię muszą grzecznie poprosić o otwarcie swojej szafki,przynajmniej tak powinno być. To jest moje zdanie.



wzieli zapasowe a co najlepsze innemu kierownikowi nawet nie zamkneli po wszystkim szafki...
_________________
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-16, 09:48   

realistka napisał/a:
Czyli w sumie nic nie wskuramy jak wytoczymy wojne kierownictwu że zaglądaja nam do szafek po cichu same nawet wtedy gdy jesteśmy na zmianie :/ szkoda... kiedyś mi tłumaczono że podobno nie mają prawa zaglądać mi do szafki bezemnie, że muszę być przy tym.
Jak to jest możliwe,że zaglądają do szafek? Przjecież szafki muszą być zamknięte a klucz musisz mieć przy sobie .^. to co biorą z sejfu zapasowe? :szczena: Jeżeli chcą zajrzeć to Cię muszą grzecznie poprosić o otwarcie swojej szafki,przynajmniej tak powinno być. To jest moje zdanie.


Kierownik sklepu ma obowiązek sprawdzić szafki jeśli jest podejrzenie iż jeden z pracowników coś ukradł i wcale nie musi prosić :P może żądać :)
jasne jest to że osoba do której należy szafka ... przy otwarciu powinna również przy niej być, ma prawo również odmówić otwarcia szafki, wtedy obowiązkowo powinna być wezwana policja co za tym idzie ? jeśli coś w tej szafce jest co nie powinno być to wiadomo jak to się skończy :P jeśli natomiast jest pusta a policja przybyła na miejsce to również co do takiego pracownika zostaną wyciągnięte konsekwencje dyscyplinarne.
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo