Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
skarga na KR
Autor Wiadomość
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-07, 23:52   

Tak czytam i czytam i mi na myśl dużo wspomnień przychodzi :)
1 KR- potrafiła opieprzyć ludzi ale jak trzeba było to w szpilkach DHP z napojami wstawiała wózkiem ręcznym :)
2 KR jak się wkur... I po mnie jeździła to pierwsza myśl... jutro mnie zwolni, ale jak powiedziała: Druga zmiana zostaje na 12H żeby sklep ogarnąć to pracowała te 12H razem z nami
3 KR już parę uji dostałem, lecz jak człowieka zabrakło to normalnie o 6 rano przyjeżdżał za tą osobę i dostawę z nami rozkładał :)
Więc jakby nie patrzeć, muszą się podrzeć, taka praca, kierownik nie jest po to aby go lubić :) Ale jak widzą że się sra na sklepie to potrafią zasuwać razem z nami
Piszę oczywiście tylko i wyłącznie o ludziach z którymi pracowałem

Ale podejście do pracy: przyjadę zobaczę co na sklepie i ich wszystkich opier... I pojadę dalej nie jest na miejscu
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-08, 09:47   

Kamillo, musisz mieć dobrą pamięć bo to chyba było bardzo dawno temu. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-08, 11:23   

No 3 KR którego opisywałem jest moim aktualnym, więc nie tak dawno, bo 2 tygodnie temu była taka sytuacja ;)

[ Dodano: 2013-09-08, 11:25 ]
Co i tak nie zmienia faktu że w pracy jest coraz ciężej i zaczynają się dziać rzeczy które działy się kiedyś w biedronie :P

Coraz mniej ludzi, coraz więcej pracy, większe wymagania...
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-08, 11:30   

i coraz mniej serca do tej roboty ...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-08, 12:51   

Kamillo, sięgnęłam i ja pamięcią wstecz i przypomniało mi się że i u mnie jakieś 5 lat temu, trzeci kr do tyłu kosze non food pomagał przesuwać. :D Bo teraz to tylko weźcie, zróbcie i nie obchodzi mnie to...
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@Kamillo 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 190
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-08, 13:27   

Hahaha dobre :)
No jest jak jest i nic z tym nie zrobimy :P
  Ocena JMP: 5/10
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-08, 19:40   

jagodak napisał/a:
A tak dla przeciw wagi, moja obecna KR jest ok, ale poprzednia to dopiero była super. Jak pot nam się lał po tyłkach( za przeproszeniem) bo miał Nuno przyjechać to podeszła do mnie i zapytała : Czy potrzebuje Pani mojej siły fizyczne? Śmiesznie to zabrzmiało bo jak zwykle była bardzo elegancko ubrana, ale liczy się sam fakt że zapytała :-)
Także tych którzy się męczą ze swoimi KR, zapraszam do Krakowa, tu sami porządni, dobrze przygotowani, pomocni i wyrozumiali.


to jeszcze nic,jakieś 3 lata temu mieliśmy takiego dyrektora,nie pamiętam,czy był KO,czy wyżej,w każdym razie jak wchodził na sklep i widział towar do rozkładania,podkasał swój elegancki garniturek i pomagał...serio....może gdzieś jeszcze pracuje....

[ Dodano: 2013-09-08, 19:43 ]
tak....teraz za to mamy takiego KO,że jak każe coś zrobić,a z następną wizytą nie jest to zrobione z powodu braku etatów,to mówi,że jego to nie interesuje,ma być jak mówi i koniec!
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-09, 16:22   

mój kr to potrafił w garniturze złodzieja gonić za biedronką i go złapać
_________________
grubymisiu
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-09-30, 19:51   

i łamał procedurę HAHAHAHA >:D
 
     
#grubymisiu

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-10-04, 20:14   

bo jest człowiekiem , a nie maszyną z biedrotrixa >:D
_________________
grubymisiu
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-10-05, 23:19   

to poczekaj jak ty złamiesz i trafisz na kr co Cię wywali za brak identyfikatora i napadówki na nocce jak tego chłopaka dwa lata temu... też był człowiekiem miał rodzinę a kr miał kaprys.........
 
     
lili2412 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 4
Skąd: Toruń
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-07, 13:27   

Ja powiem tyle: Mieliśmy super KR faceta to go przenieśli, a dali wredną małą sukę, którą jak się widzi paraliżuje z miejsca. Od czasu jak przyszła wszystko spierdoliła i zniszczyła cały nasz zespół jakby to było jej celem, pierwszym krokiem było zabranie nam najlepszego KS jakiego można sobie wymarzyć i wpierdolenie jakiejś młodej niedoświadczonej siksy na to stanowisko, która gówno wie i w ogóle nie ma predyspozycji na takie stanowisko(oprocz tych na papierku). Miałam z nią na pieńku bo zmarnowała nam sklep i organizacje i z dobrego sklepu staliśmy się jakimś dziadostwem z syfem non stop na sklepie i magaxynie o socjalu nie wspominając. Na nic nie bylo czasu. KS to musi byc osoba potrafiąca walczyc o swoje i swoich ludzi a nie mamalyga. No i oczywiście zemściła się tym że mam od niej odmienne zdanie i nie wstawila się za mną przy przedlużaniu umowy, kr dzien przed wigilią zrobila mi piękny prezent, tłumacząc to tym że wziełam opiekę dzień po świętach- mimo iż od polowy grudnia prosilam ks o grafik i o ten dzien wolny po, zamiast tego dostalam przed, prosilam i blagalam ze moge przyjsc w sylwestra i reszte dni tez, ale nie lepiej wywalic a od stycznia dawac ogloszenia ze pracownikow szukają, a dobrych i pracowitych wywalać bo mają czelność rządać to co im się należy Tydzień później mój byly ks i inni pracownicy ktorzy zostali poprzenoszeni przez kr i ci z naszego stalego skladu byli w szoku i źli że tak sie stalo, nie dowierzali... czyli chyba bylam dobrym pracownikiem? Mała zemsta od ks siksy i kr MałejMi, żeby pokazać kto tu rządzi, a ty pracowniku nie masz do niczego prawa... :yeah: :boks:
 
 
     
~Brigid 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Maj 2013
Posty: 49
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-07, 16:21   

Wszyscy mi powtarzają: szanuj Kierownika swojego, bo możesz mieć gorszego... Ale jak szanować kogoś, kto nie szanuje Ciebie?
 
     
~biedron93 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-07, 18:40   

A mi jedna z koleżanek powiedziała (tu cytat) 'W kontakcie z KR ogranicz się do DZIEŃ DOBRY oraz DO WIDZENIA, ew. DOBRZE' >:D
 
     
@kachen 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 15 Mar 2012
Posty: 393
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-07, 19:25   

hmmm..najgorsze jak ci Dzień Dobry takie KR nie odpowie.. :rool:
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo