Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wychowawczy-1/2 etatu
Autor Wiadomość
~myfa88 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 25
Wysłany: 2017-10-06, 16:46   Wychowawczy-1/2 etatu

Witam ;) jestem już w połowie urlopu macierzyńskiego o zaczynam się powoli zastanawiać co dalej. Czytałam że mogę iść na urlop wychowawczy i jednocześnie pracować na 1/2 etatu. Czy któraś mama z tego korzystala? Podobno jest to wiążące dla pracodawcy i musi przyjać mój wniosek, jeśli tylko nie przeszkadza to w opiece nad dzieckiem. Jestem ciekawa czy gdybym pracowała po 4/5 godz dziennie bo więcej w tedy nie mogę czy dostaje tez social albo np. część premi? Bo jak wiadomo na wychowawczym tego nie ma :)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-06, 18:04   

Jeśli uda Ci się wrócić do pracy i pogodzić to z opieką nad dzieckiem to jak najbardziej będziesz otrzymywała wypłatę razem z premią i nagrodą za obecność w wysokości odpowiadającej twojemu etatowi czyli 1/2 , oczywiście pod warunkiem że premia będzie wypracowana . Jeśli chodzi o socjal to należy się on także na wychowawczym .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~myfa88 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-06, 20:47   

Dzięki śliczne :) teściowa mówi że na4 godzinki może zostać wiec myślę że jakoś to pogodze :) :)
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-08, 10:08   

myfa88 napisał/a:
Dzięki śliczne :) teściowa mówi że na4 godzinki może zostać wiec myślę że jakoś to pogodze :) :)


Tylko ustal z kierownictwem czy 1/2etatu to na pewno będą po 4 godziny dziennie tak jak Ci się marzy. U nas półetatowcy przychodzą normalnie na 8 godzin, tylko po prostu mają więcej dni wolnych w miesiącu.
 
     
~Amin 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sie 2017
Posty: 30
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-08, 12:53   

No właśnie, pół etatu nie oznacza pracy po 4 h. Ja tak mam, wychowawczy i pół etatu. Pracuję normalnie po 8 h tylko rzadziej bywam w pracy
 
     
~myfa88 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-08, 14:19   

Tylko w tym artykule pisało że praca nie może kolidowac w opiece nad dzieckiem a dla mnie praca po 8 godz to mi wtedy wychowawczy nie potrzebny. Więc tak jak radzicie dogadam się z kierowniczka :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-08, 17:18   

To zależy czy będzie wyglądała sytuacja z etatami na jej sklepie, jeśli będziesz jako dodatkowe pół etatu to pewnie się dogadacie. :)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo