Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
przeniesienie do innej biedronki
Autor Wiadomość
kraufik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-16, 11:12   przeniesienie do innej biedronki

pytanie 1 : czy w trakcie trwania umowy moge sie przeniesc do innej biedronki w tym samym miesicie?
pytanie2:czy jesli skonczy mi sie umowa i mi jej nie przedluza ,tlumacza redukcja etatu ( nadmiar osob pracujacych rzekomo) to potem moge starac sie o prace w innej biedronce czy juz raczej jestem skreslona?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-16, 12:24   

ad1

Tak możesz.

ad2

możesz składać w każdej :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-17, 12:01   

Witam,
mnie interesuje przeniesienie do innego miasta, dość oddalonego od obecnego miejsca pracy. Czy ktoś z Was wie jak to się odbywa?? Czy to ja osobiście musze wszystko załatwić czy zrobi to KR. Czy jest to w ogóle możliwe i jak sie do tego odnoszą władze.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-17, 13:02   

Możliwe jest jeśli w tamtym mieście maja wolny etat na Twoje stanowisko ,bo jeżeli etatu nie ma to pozostaje czekanie aż coś się zwolni. Przeniesieniem zajmuje się Kr.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
~mistiko

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-17, 14:52   

beatqa napisał/a:
Witam,
mnie interesuje przeniesienie do innego miasta, dość oddalonego od obecnego miejsca pracy. Czy ktoś z Was wie jak to się odbywa?? Czy to ja osobiście musze wszystko załatwić czy zrobi to KR. Czy jest to w ogóle możliwe i jak sie do tego odnoszą władze.


Też kiedyś myślałem o przeprowadce nie rozmawiłem o tym z nikim na sklepie o moich planach bo nie były to poważne plany. Napisalem tylko e-miala do Biuro Obslugi Pracowników że chcialbym się przenieś i odpisali mi

Szanowny Panie,

w tej konkretnej sprawie sugeruję następujące rozwiązanie. Proszę - powołując się na kontakt ze mną w ramach BOP - skontaktować się z kierownikami rejonu zarządzającymi sklepami we Wrocławiu. Proszę konsekwentnie zadzwonić do wszystkich niżej wskazanych osób i zapytać, już teraz, czy istnieją wakaty lub czy są planowane wolne miejsca we Wrocławiu i czy możnaby ewentualnie przytrzymać dla Pana określone miejsce.

Proszę ponadto o informację zwrotną czy udało się Panu coś zorganizować.
i tu {CENZURA} telefony i nazwiska
Więc jeśli rzeczywiście o tym myślisz to napisz na pracownicy@jmpolska.com
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-17, 16:11   

mistiko napisał/a:

Więc jeśli rzeczywiście o tym myślisz to napisz na pracownicy@jmpolska.com

Dzięki wielkie za info. Myśle poważnie a nie chciałbym szukać nowej pracy. a powiedz mi jeszcze jak w końcu wyszło z Tobą. Co na to KR i KS ze starego sklepu?
 
     
~mistiko

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-17, 16:26   

Ja w końcu się nie przeprowadzałem myślełem że tam będzie mi lepiej ale ceny mieszkań we wrocławiu jednak mnie skutecznie zdemotywoały i zostalem u mnie na wsi :P
 
     
#beatqa 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 26 Sie 2012
Posty: 64
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-17, 16:30   

Ja będę sie przenosić raczej na pewno. Trudniej jest o tyle, ze jestem zastępca a nie kasjerem - mniej możliwości na etat. No nic będę próbować. A mogę zapytać co to za miejscowośc, że wiochą ja nazywasz?
 
     
lele60 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Rzeszów
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-06-19, 14:47   przeniesienie na inny sklep

Witam. Mam również trochę skomplikowana sytuacja i nikt nie jest w stanie udzielić mi konkretnej odpowiedzi. Sprawa wygląda następująco. Dnia 02.06 bieżącego roku biedronka na której pracowałem została zamknięta z powodu remontu. Dodam, że umowę mam ważna do dnia 30.06. Zostałem przeniesiony na inny sklep jednakże do tego momentu nie ma mnie w systemie. Codziennie wpisuje się w pamiętnik sklepu. KR powiedziała,że moja umowa została już przedłużona i poszła do kadr. problem w tym, że nic nie podpisywałem. Dzisiaj rano moje dane pojawiły się w OHR-rze ale jako pracownik tymczasowy. Jestem w grafiku na samym dole ale nie mam swojego numeru SAP tylko jakiś inny zaczynający się od liter WS.... Jak wszyscy wiemy od 10 do 23 czerwca przysługuje nam 150zł na zakupy w biedronce w której pracujemy. Moje pytanie brzmi czy mogę zrealizować paczkę jako pracownik tymczasowy??
Mój KR jest chyba zapracowany bo nic z tym nie zrobił do tej pory.
Proszę o odpowiedz.
 
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-19, 16:12   

myślę że skoro już jesteś w ohr to bon możesz wykorzystać w tej biedronce w której teraz pracujesz
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-19, 16:28   

bon możesz wykorzystać w biedronce gdzie jesteś na liście...
pracownik tymczasowy jest wpisywany do OHRa ręcznie przez osobę funkcyjną... dlatego też sap zaczyna się od WS.
Umowę skanuje się i wysyła się do archiwum tyle że musisz najpierw ją podpisać, beż tego jest nieważna.
reszta ekipy z tej biedronki została przeniesiona na inne sklepy i KR przeniósł je systemowo ?
  Ocena JMP: 10/10
     
lele60 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 4
Skąd: Rzeszów
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-19, 16:47   

Tak. Reszta ekipy została przeniesiona systemowo i mają wszystko bez problemu. Tylko ja jedynie zostałem. Nie wiem co tu zrobić. Kr podczas rozmowy zapewniał mnie, że przejdę bez problemu a tu jest całkiem inaczej.
 
  Ocena JMP: 3/10
     
joanna1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2015
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 17:49   przeniesienie do innego miasta

Witam. W lipcu planuję przeprowadzę, to raczej bardziej niż pewne. Do kogo należy udać się w sprawie przeniesienia . Pozdrawiam.
_________________
Joanna
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-27, 19:43   

Do swojego Kr :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
medx69

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Mar 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-03-29, 20:41   

Witam.
A czy ktoś byłby w stanie mi powiedzieć ile mniej więcej trwa załatwianie przeniesienia do innego miasta, zakładając oczywiście, że znajduje się tam wolny etat? :)
Pozdrawiam :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo