Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Reklamacja tabletu
Autor Wiadomość
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-11, 21:31   

gamoń napisał/a:
To wytłumaczcie mi dlaczego mi nie przyjęli reklamacji?? Tylko odesłali a mówiłam ze wolałabym kasę....


no bo widzisz niektórzy kierownicy nie znają procedur :P a wyżej opisałem co trzeba zrobić jak nie chcą uznać :P
  Ocena JMP: 10/10
     
#gamoń

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 71
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-11, 21:33   

Zareklamowalam do innego i bez problemu... Powiedzieli ze oni nie mogą tylko decyduje o tym firma która reklamuje...
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-11, 22:09   

procedury procedurami, ale ludzie traktuja biedronke jak wyporzyczalnie sprzetu, darmowa zreszta. jak sie znudzi to mozna oddac
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-11, 22:11   

fryndzel napisał/a:
procedury procedurami, ale ludzie traktuja biedronke jak wyporzyczalnie sprzetu, darmowa zreszta. jak sie znudzi to mozna oddac


nie twój sklep i nie twoje pieniądze :) niech sobie robią co chcą :P byle do 10 każdego miesiąca przelali mi to co się należy :D
  Ocena JMP: 10/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-11, 22:13   

tak albo do innej patologii kupują w biedronce gdzie jest wyprzedaż towar po 40 zł a oddają w innej na oświadczenie za 120!!! i robią i takie numery.... co do tabletów to ja miałem dwie reklamacje,a każdą reklamację uwzględnia się czy jest ona z winy towaru czy KONSUMENTA ,więc każdy tablet odsyłam do serwisu,bo nie wiem czy nie działa bo spadł ,czy się popsuł
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-11, 22:40   

dokladnie Robertty :)
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-12, 11:47   

Robertty napisał/a:
tak albo do innej patologii kupują w biedronce gdzie jest wyprzedaż towar po 40 zł a oddają w innej na oświadczenie za 120!!! i robią i takie numery.... co do tabletów to ja miałem dwie reklamacje,a każdą reklamację uwzględnia się czy jest ona z winy towaru czy KONSUMENTA ,więc każdy tablet odsyłam do serwisu,bo nie wiem czy nie działa bo spadł ,czy się popsuł


Robertty rób sobie jak chcesz :) jesteś kierownikiem sklepu i ty za niego odpowiadasz... gdyby ci się przytrafiło kilku klientów którzy by chcieli zwrot gotówki a ty byś jej nie wydał a oni sami zadzwonili by gdzie trzeba to ciekawe jak byś przyjął kolejną taką reklamacje :P

co do zakupu z wyprzedaży... jest to oszustwo :/
MY jako kierownicy sklepu musimy zbadać czy klient kręci czy też nie
ktoś kto tak kombinuje to musi mieć wiedzę na temat ceny z biedronki wyprzedażowej i tej w której brak wyprzedaży...

[ Dodano: 2013-06-12, 11:49 ]
dodam jeszcze że w naszych procedurach nie pisze nic o tym byśmy badali czy towar klientowi upadł, zalał się czy po prostu sam się popsuł... mamy przyjąć reklamację na korzyść klienta i koniec tematu.
  Ocena JMP: 10/10
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-21, 09:40   

Ja zawsze z drogimi reklamacjami, dzwonie do kr, bo prawdę mówiąc taki uszkodzony towar ,nie pełnowartościowy jest liczony w straty naszego sklepu ,po drugie na towar wysokowartościowy wymagamy paragonu, bo były przypadki że towar był skradziony w innej biedronce i chciano zwrócić go na oświadczenie o dacie zakupu. A tak prawdę powiedziawszy klienci sami tak się nauczyli, że w biedronce otrzymują zwrot bez podania przyczyny,po sylwestrze wracają torebki koktajlowe ,po świętach wracają patery na ciasto , komplety obiadowe,roboty itd więc, po co kupować sobie serwis obiadowy na stałe, a póżniej leży w szafce nie używany, skoro biedronka prowadzi darmową wypożyczalnie sprzętu.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-21, 15:33   

JUMIRA napisał/a:
Ja zawsze z drogimi reklamacjami, dzwonie do kr, bo prawdę mówiąc taki uszkodzony towar ,nie pełnowartościowy jest liczony w straty naszego sklepu ,po drugie na towar wysokowartościowy wymagamy paragonu, bo były przypadki że towar był skradziony w innej biedronce i chciano zwrócić go na oświadczenie o dacie zakupu. A tak prawdę powiedziawszy klienci sami tak się nauczyli, że w biedronce otrzymują zwrot bez podania przyczyny,po sylwestrze wracają torebki koktajlowe ,po świętach wracają patery na ciasto , komplety obiadowe,roboty itd więc, po co kupować sobie serwis obiadowy na stałe, a póżniej leży w szafce nie używany, skoro biedronka prowadzi darmową wypożyczalnie sprzętu.


jeśli zgłaszasz uszkodzony non food do call center to odliczany jest z twoich strat !
co do paragonu to nie jest wymagany i nie pisz tutaj głupstw ! to że wy robicie inaczej a nie według procedur to już was dopadnie kiedyś sprawiedliwość :D
nie wyobrażam sobie ze dzwonie do rejona z takimi głupstwami, to ja jestem kierownikiem sklepu i ja powinienem wiedzieć jak taką sytuacje rozwiązać...
biedronka ma takie procedury i jeśli sobie na takie coś pozwalają to już ich sprawa:P
  Ocena JMP: 10/10
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-22, 08:39   

Nie wyjeżdzaj mi z procedurami, ja je bardzo dobrze znam a, co do tel kr to mamy odgórnie przykazanie że ,z drogim nf dzwonić do nich ,ja nie wyobrażam sobie że z każdym uszkodzonym nf dzwonisz do call center, poza tym wiem od dobrego żródła że pomimo tel do call center i tak wchodzi to w straty sklepu.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-23, 15:16   

JUMIRA napisał/a:
Nie wyjeżdzaj mi z procedurami, ja je bardzo dobrze znam a, co do tel kr to mamy odgórnie przykazanie że ,z drogim nf dzwonić do nich ,ja nie wyobrażam sobie że z każdym uszkodzonym nf dzwonisz do call center, poza tym wiem od dobrego żródła że pomimo tel do call center i tak wchodzi to w straty sklepu.


ty sobie nie wyobrażasz by dzwonić do call center z każdym uszkodzonym nf a ja sobie nie wyobrażam że tego nie robię !
to masz bardzo złe źródło i jeśli nie masz konkretnych dowodów to nie dyskutuj na ten temat !
bo ja dowody mam po moich wynikach inwentaryzacyjnych i rankingu operacyjnym sklepu itd.
  Ocena JMP: 10/10
     
~JUMIRA 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 32
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-23, 18:01   

I brawo dla ciebie ty, rób tak jak jak robisz ,a ja będę robić tak jak robię i też mam bardzo dobre inwentury i ranking co miesiąc coraz lepszy, więc kończę dyskutowanie z tobą bo jak widzę ,bardzo się nakręcasz i nie dopuszczasz innych wersji niż twoje przyszłaś tu na forum ,wyżyć się na innych a, nie uczestniczyć w dyskusji,więc nakręcaj się gdzie indziej.Na koniec zwrot i reklamacja powinna być sprecyzowana np jeżeli towar nie spełnia wymagań klienta przyjmujemy średnio zwrot w ciągu 30 dni nie uszkodzony w orginalnym opakowaniu a, reszta uszkodzona jest tylko jako reklamacja którą uwzględni albo nie producent niestety, jest jak jest i trzeba z tym się pogodzić zacisnąć ząbki i przyjmować smierdzce buciki przez 4 miesiące noszone, ale skończył sezon i oddam je bo idioci z biedronki je przyjmą i kupię sobie nowe.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-23, 19:30   

teraz już wiem czemu masz staż 11 lat i tylko zastępcą jesteś :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-23, 20:28   

biedronkaaa, nie być wredna. ;]
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-06-23, 20:32   

lenka* napisał/a:
biedronkaaa, nie być wredna. ;]


przeprasza :P i "wrednY" :D
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo