Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bon "wakacyjny" w Biedronce
Autor Wiadomość
pevensie

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 08:36   

Witam.
W Biedronce pracuję od maja, 20 sierpnia wydano mi kartę przedpłaconą. Nie przypominałam sobie wypełniania żadnego oświadczenia o dochodach, więc spytałam o to kierownika. Ten powiedział mi, że na pewno było to uwzględnione w ankiecie, którą wypełniałam, podpisując umowę. Powiedziałam, że nie pamiętam nic takiego, on jednak uparcie twierdził, że na pewno nie muszę wypełniać już nic innego i mogę spokojnie czekać, aż pieniądze pojawią się na koncie. Logowałam się codziennie od 5 września, zasilenie jednak nie wpływało. Ponownie spytałam o to kierownika, który rozbawiony stwierdził, że jego saldo również pokazuje 0 zł, a zrobił zakupy z użyciem karty, więc ja pewnie też mogę to zrobić. Niestety terminale odrzucały kartę. Postanowiłam spytać o karty zastępczynię kierownika, która, zdziwiona, odparła, że osoby, które nie pracują w JMP dłużej, niż pół roku, nie mogą otrzymać zasilenia. Dwa dni później okazało się, że osobom, które pracują krócej niż ja, pieniądze wpłynęły na konto. Przez cały tydzień prosiłam kierownika sklepu i dwóch zastępców, żeby to sprawdzili, jednak wszystko odpierane było argumentem: "To nie tak, że my nic nie wiemy, to w żadnym sklepie nic nie wiedzą, tu się nie ma czego dowiadywać". Dopiero po tygodniu kierownik był łaskaw sprawdzić i okazało się, że faktycznie nie wypełniałam żadnego oświadczenia. Zrobiłam to dopiero w zeszłym tygodniu (razem z kilkoma wprowadzonymi w błąd pracownikami, którym wmawiano, że ich oświadczenia dawno zostały wysłane do kadr), a wczoraj dowiedziałam się, że "przepadło" i żadnych pieniędzy nie dostanę. Czy da się jeszcze coś z tym zrobić? Dlaczego ja mam być stratna i ponosić karę za niekompetencje i niedoinformowanie kierownika i jego zastępców?
Pozdrawiam
 
     
#martita299 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2013
Posty: 104
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 12:35   

Niestety ale ostatnio z tymi kierownikami tak bywa że są po prostu nie douczeni. Udają że wiedzą wszystko a jak przyjdzie co do czego to najprostszej rzeczy nie umieją wytłumaczyć odnośnie spraw biurowych. Kiedyś miałam taką kierowniczke co wiedziała wszystko z najtrudniejszym problemem pomogła a teraz po prostu z tymi kierownikami to porażka. Oczywiście nie generalizuje i nie wrzucamy wszystkich w jeden wór. Najlepsze co możesz zrobić to zadzwonić do biura obsługi lub do kadr. Ja teraz zawsze szukam pomocy tam bo jak mogłabym sięgać po informacje do kierownika to skonczylabym również bez bonow
_________________
Jeszcze zdążymy w dżungli ludzkości siebie odnaleźć...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-19, 15:43   

Dobrze że teraz na okoliczność tej niedouczonej kadry kierowniczej wszystkie ważne informacje po kilka razy są przypominane w Raportach z którymi wszyscy mają obowiązek się zapoznać. :) pevensie, na drugi raz jak jesteś pewna swego to weryfikuj wszystko bezpośrednio w kadrach. :)
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-09-19, 17:50   

Pewnie wynika to z braku czasu.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-20, 09:23   

qweerty, nie zawsze i nie wszystko można zrzucić na brak czasu
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Zapytacmozesz 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 15:29   

Witam pracuje w biedronce od lutego teraz przebywam na zwolnieniu lekarskim bedac w ciazy czy mi sie ten bon tez nalezy?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 15:34   

Zapytacmozesz, jeśli wypełniłaś oświadczenie o dochodach i takowe dotarło do kadr to powinnaś dostać wpływ na kartę przedpłaconą bo teraz takiej formie jest "bon"
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
xxdominikaxx $$ 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Maj 2017
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-07, 11:10   

Czy jeśli jestem na zwolnieniu macierzynskim należy mi się bon na kartę przedpłacona na wakcje?
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-07, 12:26   

xxdominikaxx $$ nie należy ci się bo czegoś takiego nie ma ;) ewentualnie dopiero koniec sierpnia/wrzesień jest zasilenie znaczy się zawsze było więc wtedy będzie ci się należeć.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~ewamarchewa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 24 Kwi 2015
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-07, 13:05   

Nam rejon gadał, że będzie doładowanie przed wakacjami, ale nie wiem czy mu wierzyć :D
 
     
~jenny-154 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lut 2016
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-08, 11:22   

Jak przed wakacjami to znaczy że jeszcze w tym miesiącu. Jakoś mało realne. Poczekamy zobaczymy.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-08, 14:12   

Mnie mój SÓM zapewniał że (zrekrutuje) mi ludzi do pełnej ilości etatów. Szkoda że tylko zapewniał... (zrekrutuje lub podeśle CV a ja sobie sam to ogarnę)
Nie będzie przed wakacjami nic bo była w maju nagroda roczna ;)
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
~Emka222

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-14, 12:47   

Witam, każdy z pracowników otrzyma doładowanie na karte ? Niezależnie od tego czy jest na zwolnieniu bądź na zasiłku macierzyńskim? Jestem również ciekawa czy każdy z pracowników otrzyma taką samą kwotę i ile mniej więcej wynosi kwota którą się otrzymuje ? Pozdrawiam :)

[ Dodano: 2017-07-14, 12:48 ]
Witam, każdy z pracowników otrzyma doładowanie na karte? Niezależnie od tego czy jest na zwolnieniu bądź na zasiłku macierzyńskim? Jestem również ciekawa czy każdy z pracowników otrzyma taką samą kwotę i ile mniej więcej wynosi kwota którą się otrzymuje ? Pozdrawiam :) 8)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-07-14, 13:01   

Zasady ogólne : każdy kto jest pracownikiem , kto poprawnie wypełnił oświadczenie o dochodach i otrzymał kartę przedpłaconą , szczegółowe kryteria i ewentualne progi dochodowe oraz kwoty zasileń będą podane w oficjalnym info , najbliższe zasilenie dla wszystkich jest przewidywane we wrześniu .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
sarna

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2017-07-23, 20:28   Zasilenie na karte

:pa1: Czy to prawda ze w wakacje daja jakies zasilenie na karte?
Cytat:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo