Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-08-13, 16:07
zakupy kontrolowane;)
Autor Wiadomość
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 18:30   

Biedronka albo robisz na idealnym sklepie, że tak wszystkie procedury macie ładnie obcykane albo u Was każdy daje z siebie 150%. Niestety u nas niektórzy mają wszystko gdzieś. z niczym się nie spieszą, często sklep nie jest przygotowany na przyjęcie towaru a zrobione ma być i nikogo to nie obchodzi, tu masz rację.
Na szczęście na kasie siadam sporadycznie, bo jestem na sklepie bardziej potrzebny.
Ostatnio zmieniony przez Flapjack 2010-10-26, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 18:32   

Flapjack napisał/a:
biedronkaaa napisał/a:
lalka napisał/a:
no jak dyrektor decyduje to lipa po KR nas lepiej zna i wie kto jak pracuje


jeśli pracujesz dobrze to nie masz wpadki:) więc o co się martwić ?:)

Każdemu i zawsze się może zdarzyć wpadka. Szczególnie jak masz mało osób na zmianie i trzeba narzucić tempo. Wyobraź sobie taką sytuację godzina 18-19, wieczorny szczyt, na zmianie 3 kasjerów i kierownik, a do tego przyjeżdża towar i magazyn nie jest przygotowany na jego przyjęcie, bo pierwsza zmiana zostawiła bałagan. siedzicie na kasach we 2 osoby i robią się trochę kolejki, kierownik i trzeci kasjer robią porządek na magazynie. Zadzwonisz po kasjera czy podkręcisz tempo? Zaryzykujesz wpadkę podkręcając tempo na maksa czy zjebkę od kierownika, że robisz wolno? Nie wiem ile pracujesz w Biedronce, ale ja wnioskuję, że krótko.


pracuje 11 lat, pomysł sobie że kasjer przepuszcza towar podczas kontroli... i teraz pomyśl ile razy przepuszcza ten towar klientom!
bez sensu jest pisanie "1 zmiana zostawiła bałagan" to może od razu nic nie róbmy?
jeśli ty ryzykujesz swoim "podkręcaniem tempa" i nie sprawdzasz koszyków to ryzykuj, ale pamiętaj że jak wpadniesz to KS i tak powie ze nie wypełniasz swoich obowiązków... ty wylecisz a on umyje rączki:)
pamiętaj również iż KS jest odpowiedzialny za grafik! i wytłumaczenia w stylu "mało osób na zmianie" nikogo nie obchodzą:)
taka jest prawda, otwórz oczka:)
  Ocena JMP: 10/10
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 18:48   

a czy ja gdzieś napisałem, że nie patrzę w koszyki? mam lusterko i w nie lookam, ale nie mam zamiaru zaglądać do toreb, bo nie mam do tego prawa.
nigdy nie miałaś tak na sklepie, że pierwsza zmiana cały czas siedziała na kasie i nie miała czasu ogarnąć sklepu, wstawić calaków, umyć podłogi, przebrać warzyw, zebrać makulatury? U mnie jest tak często, bo jest nas 2-3 osoby mniej niż rok temu. Kierownik sam wszystkiego nie ogarnie, szczególnie jak ma zrobić jeszcze zamówienie. Nie wpomnę już o osobach które potrafią marnować czas w pracy, zamiast coś robić to się plączą.
Ja mogę wypełniać wszystkie procedury, ale ich szlag wtedy trafi, bo na sklepie nic nie będzie zrobione, a na pewno nie tyle jak w wypadku gdy ja naciągam.
Tyle razy mówiłem, że nikogo nie obchodzi ile osób jest na zmianie, kierownik wymaga żeby było zrobione, więc w tej kewstii nie musisz mi otwierać oczu.
 
     
#elitom

Dołączył: 06 Sty 2010
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 22:07   

święte słowa-Flapjack
 
     
wodniczek26 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 02 Wrz 2010
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-28, 23:12   

ja miałam akurat wczoraj zakup kontrolowany no i niestety poległam jak zobaczyłam legitymacje to sie nogi pode mna ugięły nawet nie zauważyłam że ta "babka " co mnie kontrolowała miała koszyk no i niedtety skończyło sie na naganie i kierowniczka powiedziala ze moge pożegnać sie z premią no nietety trzeba płacić za swoje błędy teraz mam nauczkę i mam nadzieję że juz mi sie taka wpadka nie trafi :)
 
     
@doko

Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-29, 10:32   

A czy każdy nowy kasjer ma zakup kontrolowany?
 
     
@mak_17 


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-29, 12:27   

Każdy kasjer i ten który pracuje pierwszy dzień jak i od 15 lat może mieć zakup kontrolowany.
 
     
#BAMBI81 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-29, 12:32   

czy po zakupie kazdy kontroler musi pokazac legitymacje?
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-29, 12:44   

Musi koniecznie...
  Ocena JMP: 6/10
     
@bartek_remix 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 122
Skąd: Kwidzyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-30, 23:35   

Jeżeli jest to ktoś z zewnątrz to musi - on wtedy sporządza protokół. A jeżeli ktoś z biura bądź wyznaczona przez niego osoba to wszystko pozostaje w sklepie :)
_________________
"Nie wszystko można kupić, ale wszystko można sprzedać"
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-01, 12:16   

u nas też zabierają premie tym,co wpadną z zakupem kontrolnym.....
 
     
#BAMBI81 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-21, 16:42   

ja mialama zakup kontrolowany przedwczoraj, 2 dni po urlopie:( i wpadlam:( w koszyku byly 3 kremy nivea:( wiecie co jest najgorsze? ze u mnie na sklepie sa 2 kasy, na ktorych nie ma luster... kasy sa siedzace przed kasa jest pulpit i gowno widac za przeproszeniem... zeby widziec cal y koszyk trzeba stac ... i tak wlasnie wpadlam... powiedzialam kierowniczce, ze jak mam wykonywac swoja prace dobrze, skoro nie ma zapewnionego anrzedzia pracy jaki jest lustro? powiedziala ze rozumie ale niestety moja wina jest to,ze koszyk przepuscilam... i co wy na to?
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-21, 23:03   

BAMBI81, jeśli nie widzisz koszyka bez względu czy jest lustro czy nie to musisz wstać. Więc niestety Twój błąd :(
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-22, 22:59   

Lustro!!!Teraz już nie ma luster w Biedronkach..zostały tylko na starych sklepach i jakoś ludzie żyją i potrafią ruszyć tyłek z kasy i nie wpaść na kontrolnym.
 
     
#BAMBI81 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-23, 14:15   

Darkside- wiem, jest w tym moja wina :( co do wypowiedzi @eeewelinkaaa- nie na wszystkich nowych sklepach nie ma luster, akurat w tej kwestii nie masz racji. co do charakteru Twojej wypowiedzi- najlepszym komentarzem bedzie brak komentarza...

[ Dodano: 2011-07-23, 14:17 ]
darkside- jeszcze jedno- w takim wypadku musialabym ciagle stac i kasowac, bo z moim wzrostem to nie ma mozliwosci siedziec i i widziec ,co jestw koszyku- nawet sie podnoszac:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo