Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: DarkSide
2013-03-05, 20:05
1000zł w styczniu / marcu 2012
Autor Wiadomość
mahda24

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-17, 20:50   

Zamiast premii przysłali u mnie do biedronki podziękowanie od Pedrosa za współpracę i zaangazowanie . Tak właśnie nas szanują , Tu tylko umieją zwolić albo opierdolić . ;( ;(
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-17, 20:59   

mahda24, to był upominek, i temat o tym jest gdzie indziej :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
coltmaniak

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-17, 21:58   

mahda24 napisał/a:
Zamiast premii przysłali u mnie do biedronki podziękowanie od Pedrosa za współpracę i zaangazowanie . Tak właśnie nas szanują , Tu tylko umieją zwolić albo opierdolić . ;( ;(

Dobrze mówisz dla ciebie :zdrowie:

Porażka jakaś.
Ja nadal cierpliwie czekam.
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-18, 02:14   

coltmaniak napisał/a:
mahda24 napisał/a:
Zamiast premii przysłali u mnie do biedronki podziękowanie od Pedrosa za współpracę i zaangazowanie . Tak właśnie nas szanują , Tu tylko umieją zwolić albo opierdolić . ;( ;(

Dobrze mówisz dla ciebie :zdrowie:

Porażka jakaś.
Ja nadal cierpliwie czekam.

Nie ma sensu, o takiej premi decyduje zarząd, który nie zbiera się co tydzień. Zebranie zarządu było, zdecydowali że zasłużyliśmy na pochwałę w postaci listu i tyle, trzeba się pogodzić z tym faktem.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-18, 10:28   

damian733 napisał/a:
nie bedzie nagrody mial o tym zdecydowac zarzad wiec zarzad zdecydowal i wczoraj z raportem dostalismy list z podziekowaniem dla pracownikow za ciezka prace w roku 2011 i oby tak dalej ;p no to po pieniazkach ;( amba fatima bylo i nima ;P

W liście nie było mowy o nagrodzie.Dotyczył tylko podziękowania.
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-18, 10:53   

agi 555 napisał/a:
To już jest nudne. Nie ma żadnej oficjalnej informacji o tym czy będzie premia/nagroda czy nie będzie.

Wydaje mi się że jeśli premii nie będzie to nikt oficjalnie nas nie będzie o tym informował. Jeśli będzie to pewnie najpóźniej wypłacą ją w kwietniu. Jak nie, to nie ma co dłużej się łudzić.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-18, 12:44   

TO ZE FIRMA NAM 2-RAZY dała premie to powinniśmy byc zadowoleni, a nie teraz narzekać ze nam teraz nie dadzą. Jakby w ogóle wcześniej nie dali to by teraz nikt nie narzekał .
Owszem super by było w tym roku też dostać- fajny zastrzyk gotówki i takie małe ciepełko na sercu ze jednak trochę nas doceniają jak sie staramy i ciezko pracujemy a nie tylko widza błędy i oper....ol :#) , ale jak nie dadzą to trudno. ;( Trzeba raczej walczyć o podwyżki(wieksze ;) ) i o większą liczbę pracowników na sklepach.Bo chcą abyśmy robili to samo a nawet więcej -bo obroty rosną i juz częściej na kase kolejną trzeba latać(po 3 kliencie) z mniejsza liczba pracowników!! Dla mnie jest to nieporozumienie.

A propo tej premi.-(nagrody) to jeden z KS w naszym mieście ma tam jakieś znajomości na górze i juz nam powiedział ze w tym roku premii nie będzie. ;/
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-18, 13:14   

Cytat:
TO ZE FIRMA NAM 2-RAZY dała premie to powinniśmy byc zadowoleni, a nie teraz narzekać ze nam teraz nie dadzą. Jakby w ogóle wcześniej nie dali to by teraz nikt nie narzekał .
Owszem super by było w tym roku też dostać- fajny zastrzyk gotówki i takie małe ciepełko na sercu ze jednak trochę nas doceniają jak sie staramy i ciezko pracujemy a nie tylko widza błędy i oper....ol :#) , ale jak nie dadzą to trudno. ;( Trzeba raczej walczyć o podwyżki(wieksze ;) ) i o większą liczbę pracowników na sklepach.Bo chcą abyśmy robili to samo a nawet więcej -bo obroty rosną i juz częściej na kase kolejną trzeba latać(po 3 kliencie) z mniejsza liczba pracowników!! Dla mnie jest to nieporozumienie.

A propo tej premi.-(nagrody) to jeden z KS w naszym mieście ma tam jakieś znajomości na górze i juz nam powiedział ze w tym roku premii nie będzie. ;/


To prawda,zgadzam się w 100% N a naszym rejonie posypały się jak nigdy L4,dziewczyny już nie dają rady, w niedziele 2 osoby na zmianie ;( ostatnio robimy do końca w 3 ;( nie jesteśmy sklepem niskoobrotowym,miesięcznie zawsze powyżej 1,2mln :) roboty w ch... ;( a tu podziękowania :szczena:
To prawda premii nie będzie bo firma zainwestowała w kampanie reklamową i przebudowę Fresh Focus,tak więc nie ma co ciągnąć wątku tylko wreszcie go zamknąć :nie:
Trzymajcie się :) Pozdrowienia :pa1:
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-18, 13:32   

@alutka zgadzam się z Tobą tyle razy juz było pisane i rejonowi mówili wielu osobą więc po co to ciągnąć :nie: Gdybanie nic nie da :nie:
 
     
Hera05 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-18, 13:42   

Ja mam info ,że kasa będzie w kwietniu (1100 brutto) .Dużo osób ma umowy do końca marca, a premia będzie przyznawana wg stanu na dzień 2 kwietnia. :ops:
 
     
~Agatick2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 43
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-18, 17:24   

...znowu jakaś ściema?
 
 
     
biedronka21


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Mar 2012
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-18, 17:40   

to jest kolejna ze ściem ja wiem co wiem i premii nie bedzie mowil to nam przy kierownik sklepu rejonowy więc dajcie już spokój

nie dla psa kiełbasa
 
     
#Kakarola 


Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-18, 22:26   

przestańcie być na NIE!!!!!!! ja z pewnego źródła wiem że premia powinna być chociaż niekoniecznie w marcu
 
 
     
coltmaniak

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-19, 11:10   

Się dyskusja nawiązała.
Powiem wprost.
Liczyć nie liczę. Ale przeglądając moje konto za rok 2011 i 2010 wyła rozbieżność w tej nagrodzie.
Już tłumaczę o co mi chodzi. W 2010 roku o ile mnie pamięć nie myli informacja o nagrodzie była podana ponad miesiąc wcześniej by zmotywować do pracy.
Rok 2011 nagroda w marcu informacja przynajmniej u nas na sklepie była tylko kilka dni wcześniej.
No i to co mnie najbardziej ciekawi. Po co zarząd udzielając mediom wywiadu mówił o 250 Euro co roku?? W końcu w Portugalii mają to co roku. To może Pedro i w PL wprowadzi nam to jako przysłowiową "trzynastkę". Należę do optymistów i mam zamiar czekać cierpliwie do końca kwietnia. Potem sobie daruje marzenia o owej nagrodzie.
 
     
nati123422

Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-03-19, 13:55   

a jak pracuje 5 miesięcy dopiero to będzie mi się należeć ta premia roczna o ile będzie??
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo