Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spotkanie z JMP dnia 25.04.2013r.
Autor Wiadomość
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-17, 10:08   

Temat nie o podwyżkach tylko o sprawach jakie chcemy żeby ZZ poruszyło, pozostałe dyskusje są zbędne !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-17, 11:51   

Ja poproszę, żeby był przymus zwiększenia etatów na sklepie. Sklep spełnia kryteria i dostaje etat, a nie jak teraz - gołym okiem widać, że pracowników za mało, a i tak nie chcą dać dodatkowej osoby. Żeby było jasno określone, kiedy przysługuje.
 
     
kamila2426

Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-17, 18:57   

JA TEZ UWAŻAM ZE JEST MAŁO OSÓB NA ETATACH DO TEGO PIECE WIĘCEJ PRACY A ETATÓW DODATKOWYCH BRAK:(WYKOŃCZYĆ SIĘ DA , KRĘGOSŁUP SIADA:(
 
     
#brzydalek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-17, 20:16   

Są często takie dni, że robię warzywka, piekę, dokładam towar i jeszcze przyjmuję dostawę, bo wszyscy na krzesełkach przy kasach... >:D


Ale cóż dobrze, że jest praca i umowa.
:yeah:
  Ocena JMP: 5/10
     
koli1988

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 10:06   

A ja bym chciał żeby wprowadzić stałą kwotę premii dla sklepu i żeby była ona uzależniona np od frekfencji pracownika a nie od tego jaki był obrót i straty. Bo na obrót nie mamy wpływu a straty to w większości złe zamówienia kierownictwa. I to jest nie sprawiedliwe. Proponuje np. 300zł premii dla każdego za miesiąc pod warunkiem 100% frekfencji.
 
     
#brzydalek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Gru 2012
Posty: 76
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 10:11   

A ja myślę, że powinna być premia uznaniowa.
Mamy kilka osób, które tylko siedzą na krzesełkach.
Dlaczego wszyscy mamy dostawać tyle samo!???
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-18, 11:18   

przecież premia jest uznaniowa :)
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 11:48   

a ja chce zeby w biurze ks byla zalozona klimatyzacja obowiazkowo i zamiast krzesla jakias sofa wygodna i max pakiet telewizji cyfrowej i dostep do neta :P
  Ocena JMP: 2/10
     
Neonit1

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 11:49   

Ja bym chciala zeby dzwigneli etat z 3/4 na caly,czasy sa ciezkie a fajnie byloby dostac wiecej wyplaty :D
 
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 12:13   

koli1988 napisał/a:
A ja bym chciał żeby wprowadzić stałą kwotę premii dla sklepu i żeby była ona uzależniona np od frekfencji pracownika a nie od tego jaki był obrót i straty. Bo na obrót nie mamy wpływu a straty to w większości złe zamówienia kierownictwa. I to jest nie sprawiedliwe. Proponuje np. 300zł premii dla każdego za miesiąc pod warunkiem 100% frekfencji.



Hehehe na swieta bylo jak bedzie 100% frekfencja dali 100zl brutto :P
 
     
justysia

Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 16:48   

dlaczego tak duza firma nie dala nic swoim pracownikom na swieta poza podwojnie ciezka praca przed swietami?

[ Dodano: 2013-04-18, 17:00 ]
Dlaczego ks i zks nie ponosza odpowiedzialnosci za nieprzemyslane zamowienia i gigantyczne PL.Moze zabranie premii za najbardziej razace zamowienia czy nagana takim kierownikom dalaby im motywacje.prawda jest taka ze kasjer czy ma premie czy z powodu strat nie ma tak samo musi ciezko pracowac.Na straty nie ma wplywu bo nie zamawia towaru.Albo ktos nadaje sie na kierownika i robi w miare zamowienia albo nie i to nie powinno byc tak ze caly sklep cierpi i zasuwa za marne grosze.
 
     
asia30
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-18, 17:19   

że niby ks i zks ciężko nie pracuje? justysia a czemu kasjer nie ponosi odpowiedzialności za nie zachowanie FIFO i np 2 kartony łososia wędzonego ląduje w PL i co może za to też jest odpowiedzialny ks lub zks? więdz może nie wypowiadaj się na temat zamówień bo nikt nie zamawia bezmyślnie żeby potem wrzucać w Pl.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-18, 17:49   

justysia, piszesz głupoty.
Tak naprawdę kierownicy to są kasjerzy, którzy mają więcej na głowie. Jeżeli coś źle zamówią - dostają opiernicz. Jeżeli jest brudno na sklepie - dostają opiernicz. Jeżeli są duże straty, czegoś nie ma - dostają opiernicz. Kierownik Rejonu zawsze jeździ po Kierowniku Sklepu, a nie po nas! Jeżeli kierownictwo na Ciebie/Was nie krzyczy, to możecie się cieszyć, że nie wyładowuje swoich emocji na Was! Myślisz, że sprawdzanie towaru to chwilka? Heh. Nieprawda! Też mają dostawy kontrolowane i muszą dokładnie sprawdzać!
A swoją drogą kierownicy nie są jasnowidzami, żeby przewidzieć, że akurat dzisiaj ludziom nie chce się jeść ćwiartki z kurczaka, tylko będą wpieprzać schab! :|
 
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 18:08   

justysia napisał/a:
dlaczego tak duza firma nie dala nic swoim pracownikom na swieta poza podwojnie ciezka praca przed swietami?

[ Dodano: 2013-04-18, 17:00 ]
Dlaczego ks i zks nie ponosza odpowiedzialnosci za nieprzemyslane zamowienia i gigantyczne PL.Moze zabranie premii za najbardziej razace zamowienia czy nagana takim kierownikom dalaby im motywacje.prawda jest taka ze kasjer czy ma premie czy z powodu strat nie ma tak samo musi ciezko pracowac.Na straty nie ma wplywu bo nie zamawia towaru.Albo ktos nadaje sie na kierownika i robi w miare zamowienia albo nie i to nie powinno byc tak ze caly sklep cierpi i zasuwa za marne grosze.


Piszesz bzdury i tyle...
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-18, 22:09   odp

Jeśli chodzi o odpowiedzialność za zamówienie towaru przez ks czy zks to muszę się wtrącić jedną wypowiedzią która odbiła mi się o ucho a mianowicie, że towar ma być na full i nie ważne jakie będą PL, przyjadę i skontroluje dostępność - słowa wypowiedziane wiadomo przez kogo. Bywam na sklepach i czasami się nie ujawniam jak jest KR tylko przyglądam się i słucham
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo