Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klient to złodziej ?
Autor Wiadomość
pawelix

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-04-08, 12:15   

Sami są sobie winni. Oni kradną my ich sprawdzamy taka mala wojna :)
Najlepsze jest tłumaczenie zapomniałem wyjąc z siatki, bo to już ten wiek i się zapominam ale to torby schować towary to pamiętają
  Ocena JMP: 7/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 14:59   

pawelix, jeżeli pracujesz na biedronce, na której jest dużo starszych ludzi, to uwierz mi, że w torbach na kółkach znajdziesz dużo "zapomnianego" towaru. Uczciwy pokaże bez gadania. Winny będzie klął.
Oczywiście są ludzie, którzy naprawdę zapominają, nie zauważą, że coś zostawili... Ale z drugiej strony ma się takich klientów przynajmniej dwa razy dziennie...
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 15:03   

Jak się komuś nie podoba, zawsze może przez internet zrobić zakupy - bez macania i czekania w kolejce, a i niezadowolonych twarzy nie będzie oglądał >:D
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 19:17   

Neo, czyli jesteś niezadowolony ze swej pracy, tak? ;P
 
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 21:04   

Hehe :D biedronella33, ja nie mam kontaktu z klientami, na kasie nie posiedziałbym długo :nie: Porywczy jestem - w gębę bym lał :D
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 08:26   

Neo :D ja to czasami jestem wredna dla klienta :D ale co zrobić, jak nie chce mi czegoś podnieść z koszyka :P
 
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-14, 21:11   

biedronella33 napisał/a:
Neo :D ja to czasami jestem wredna dla klienta :D ale co zrobić, jak nie chce mi czegoś podnieść z koszyka :P


Dobry z Ciebie kasjer byłby w Korei Północnej, tam klienci stoją na baczność !!!
_________________
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim poj-
mowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego.
Ukaz cara Rosji Piotra I z 9.12.1708r.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-15, 03:36   

Kuttel, pośmiać się można :) Ale sytuacja tam jest obecnie jeszcze gorsza, niż była...
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-15, 07:20   

Wiecie, że niestety, ale klientom wolno wszystko!!! Mogą kraść do 1000zł., jak coś rozwalą na sklepie to w żadnym wypadku nie można dać im odczuć, że to ich wina, tylko jeszcze po nich posprzątać... Im wolno wszystko, a nam niestety kompletnie nic!!! Nam zabierają premię za PL-ki, za porąbane i czasami zmyślone wyniki TK, a klient NASZ PAN!!!! Głupota totalna!!! ;/
  Ocena JMP: 2/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-15, 12:49   

agaF, bo czy to się komuś podoba czy nie sklep jest dla klientów, to oni zostawiają tu swoje pieniądze które później między innymi trafiają do Twojego portfela. A o to właśnie w handlu chodzi. :)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-15, 17:51   

lenka* napisał/a:
agaF, bo czy to się komuś podoba czy nie sklep jest dla klientów, to oni zostawiają tu swoje pieniądze które później między innymi trafiają do Twojego portfela. A o to właśnie w handlu chodzi. :)


mądre słowa oj mądre :)
  Ocena JMP: 10/10
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-07, 18:00   

https://finanse.wp.pl/kat,104124,title,Tych-klientow-nie-obslugujemy,wid,15710737,wiadomosc.html
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo