Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Klient to złodziej ?
Autor Wiadomość
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 09:20   

Ja niestety też zostałam nieprzyjemnie potraktowana przez klienta gdy chciałam zobaczyć cały wózek- ostentacyjnym głosem oświadczył, że więcej zakupów tu nie zrobi. Nie to nie - mamy wiele innych kulturalnych klientów, którzy sami podnoszą torby, zgrzewki napojów czy opakowania 10kg cukru. A jeżeli ktoś tego nie chce zrobić? To wygląda podejrzanie i wzywamy ochronę -tu dopiero Pani by się zaczerwieniła.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 09:25   

etaba, swoją drogą mogłaś tak powiedzieć klientowi :D Hahaha ;D To by dopiero było ;D
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 09:26   

Jeżeli nikt nie ma nic do ukrycia- to podniesie tą torbę -nie wymaga to wielkiego wysiłku. A nawet pokaże co ma w reklamówce- żeby sprzedawca broń Boże , źle o nim nie pomyślał.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 09:32   

A co robisz, gdybyś miała taką sytuację. Kolesiówka daje na taśmę jedną wodę. Ty skanujesz(bo nie wolno Ci patrzeć w torby klientów) jedną, a ona Ci mówi, że ma jeszcze dwie :/ Nie powiem, wkur. mnie to i takich klientów zwyczajnie opieprzam... Bo co zrobić?
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 09:44   

Ale drugą ma w wózku, czy w torbie już

[ Dodano: 2013-04-08, 09:47 ]
U nas pakują do toreb później- częściej zdarza się " Pani policzy razy dwa , bo drugie już zjedzone" A tak naprawdę nie wiem ile zostało zjedzone.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 10:23   

Drugą ma już w torbie.
Dlatego u nas trzeba było sprawdzać wózki z kółeczkami, bo babki sobie różne rzeczy "zapominały" wyciągać... Później na dno wózka poszły gazety i tak sobie przemycały przyprawy, czy inne płaskie rzeczy.
Czasami jest głupio zaglądać. No ale nie daj boże będzie zakup kontrolowany... To ja już wolę się pokłócić z klientem, niż przez przypadek nie mieć premii albo dostać nagany :/
 
     
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 10:25   

To prosisz o wyjecie towaru z torby na taśme ? to chyba normalne nie robi się zakupów w torby klientowskie czy swoje.

A co do wózeczka czerwonego u nas nie prosimy wręcz każemy zostawiać wózki przed kasą wiec wątpie że coś się przemyci no ale wiadomo ludzie mają wyobraźnie i coś zawsze może umknąć naszej uwadze zdecydowanie zamiast koszyków koloru czerwonego proponował bym jakieś przezroczyste :D.

Ja też mam małe pytanko do was na każdej z kas jest lustereczko dzięki któremu można sobie spojrzeć czy ktoś coś ma w wózku i wam powiem że widać wszystko jak na dłoni ale i tak trzeba się podnosić XXX razy do każdego zakupu to po co są te lusterka wprowadzone żeby nam ułatwić życie czy utrudnić.
Ostatnio zmieniony przez Tom21231 2013-04-08, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 10:30   

Wiem o tym, dlatego mówię, że chcę aby wszystko było na taśmie. Ale niektórzy są zbyt leniwi. Jak trzeba, to może to i jest złośliwe, ale wychodzę z boxu i sama sobie przestawiam. Klient się denerwuje, ale jak ma problem, dzwonię po kierownika i takiemu typkowi zwyczajnie się obrywa. Kierownictwo nas broni w tej sprawie i to mocno. I o to właśnie chodzi.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 10:40   

Nie wkładam zakupów do swojej prywatnej torby. Zakupy robię z dzieckiem i przeważnie mam już w wózku zakupy z innego sklepu, które zgłaszam ochroniarzowi. Niektórzy kasjerzy są zbyt nadgorliwi i zaglądają czy pod dzieckiem nic nie ma a ja nie mam zamiaru wyciągać córy z wózka. Zakupy wcześniejsze mogę pokazać
 
     
@vitalyzd 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 149
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 10:40   

Jednego nie można robić nawet prosić o pokazanie co jest w siatce, kiedyś w jednej biedronce jakiś szanowny klient doniósł że bylo to poproszony i za kilka dni wpadała PIH. Prawo w polsce jest po**** i stoi za złodziejem , dlatego też ludzie wynosza wszystko co tylko moga na potęge.

Ostatnio złodziej wyniósł siatkę zakupów, bo on biedny i nie ma pieniędzy a rodzinę ma , ale na chlanie miał . Teraz jak taki przyjdzie to na wejściu Out ze sklepu. Nawet jestem gotowy w twarz powiedzieć jesli ktoś zapyta że złodziejów nie obsługujemy. A wtedy ludzie się oburzają - bo prawda w oczy kole.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 10:44   

InzaghiX, dobrze robisz...
Ale wiadomo, możesz poprosić o pokazanie torby. I prośba nie jest przestępstwem. Gorzej, gdybyś kazał.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 10:44   

Robi się paranoja góra chce żeby najlepiej przeszukać klientów a na kasjerach się wszystko odbija.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 10:46   

Byłoby łatwiej gdyby zainstalować bramki, droższe produkty, non food i alkohol zabezpieczyć i byłoby i łatwiej dla ochrony i mniej tego wszystkiego.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 10:47   

Tak tylko to kosztuje
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 11:20   

Wiem, że kosztuje(ale dla nich pewnie to mało). Ale dla mnie bez sensu jest zarabianie na stratach, jak mogą coś sprzedać. :x To może niech dadzą bardziej atrakcyjne produkty? Hmmm? Portugalskie myślenie jak dla mnie jest dziwne...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo