Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież do 1000zł - wkroczenie
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 19:34   

Mario7 napisał/a:
Larrikol napisał/a:
ochroniarze powinni łapać na gorących uczynkach.


Po pierwsze to nie zawsze sie da, a po drugie myslisz ze to takie proste ? Chcialbym zamienic sie na tydzien z tymi wszystkimi co sa tacy madrzy...ciekawe jakby im szlo... .^.

Za to dostajesz kasę, czyż nie?
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 19:45   

ja tam się nie zamieniam z ochroną na moim sklepie ale jako kierownik sklepu mam cały czas zatrzymania na gorącym uczynku a ochroniarz co najwyżej złapie gówniarza co ukradnie lizaka albo babcia masło :p
  Ocena JMP: 10/10
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 20:40   

Larrikol napisał/a:
Za to dostajesz kasę, czyż nie?


Nie badz smieszna...Niby z-ca a piszesz jakbys pracowala od wczoraj, brak doswiadczenia na wielu sklepach i racjonalnego oraz obiektywnego podejscia robi swoje...przykre, ale to podejscie 80% osob zatrudnionych w JMP.
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-09, 21:34   

Mario7 napisał/a:
Larrikol napisał/a:
Za to dostajesz kasę, czyż nie?


Nie badz smieszna...Niby z-ca a piszesz jakbys pracowala od wczoraj, brak doswiadczenia na wielu sklepach i racjonalnego oraz obiektywnego podejscia robi swoje...przykre, ale to podejscie 80% osob zatrudnionych w JMP.

Nie obrażaj mnie... to raz.
Dwa, coś pomyliłam? Ja rozumiem, że nie zobaczysz wszystkiego i to normalne, ale nie płacą za to, żeby przyjść do sklepu i 10 godzin przełazić, a to podejście 80% osób zatrudnionych w JMP na ochronie.
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 23:09   

Cytat:
Nie obrażaj mnie... to raz.


Szczerosc to nie obraza.

Cytat:
Dwa, coś pomyliłam? Ja rozumiem, że nie zobaczysz wszystkiego i to normalne, ale nie płacą za to, żeby przyjść do sklepu i 10 godzin przełazić, a to podejście 80% osób zatrudnionych w JMP na ochronie.


Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka...
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
magnes

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-09, 23:22   

ja zawsze jak wchodze do biedrony z zona to ochroniarz za mna podaża jak po,,any a chodze prawie codziennie i nic nie kradne bo po co to nie bank :D

[ Komentarz dodany przez: DarkSide: 2013-04-18, 00:08 ]
troszkę cenzury..
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2013-04-18, 00:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kochaś
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 07:17   

magnes napisał/a:
ja zawsze jak wchodze do biedrony z zona to ochroniarz za mna podaża jak pojebany a chodze prawie codziennie i nic nie kradne bo po co to nie bank :D


Może wpadłeś mu w oko >:D? Tak na poważnie niektórzy ochroniarze w Biedronce nie powinni już pracować, bo zamiast łazić za złodziejaszkiem, to wolą łazić za uczciwym człowiekiem. Sam niejednokrotnie widziałem, jak ochroniarz łazi za gościem w garniturku (nie, nie był to żaden kierownik, a lokalny biznesmen), a w tym czasie miejscowa żulineria wyniosła sobie karton Amareny...
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 10:15   

Magnes, powiedz mu ,,dzień dobry, pomóc w czymś?'' to się odczepi. Też za mną notorycznie łaził taki jeden, aż się w końcu zapytałam jak napisałam wyżej i poskutkowało :D
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 10:16   

Za mną też chodzi jak idę z córą do biedronki. Traci czas na mnie a z drugiej strony towar mu wynoszą.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-10, 18:37   

A za kim nie chodzi? U nas ochrona była taka namolna, że potrafił przyjść klient do kasy i powiedzieć: "Mogłaby pani powiedzieć kierowniczce, żeby ogarnęła trochę ochronę. Bo łazi za mną i to bardzo widać?" .^.
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-10, 18:58   

to że ktoś nosi garnitur nie oznacza iż nie kradnie :P tak samo z żulami, to że w życiu mu nie wyszło nie oznacza iż będzie wynosić towar...

[ Dodano: 2013-04-10, 19:01 ]
biedronella33 napisał/a:
A za kim nie chodzi? U nas ochrona była taka namolna, że potrafił przyjść klient do kasy i powiedzieć: "Mogłaby pani powiedzieć kierowniczce, żeby ogarnęła trochę ochronę. Bo łazi za mną i to bardzo widać?" .^.


złodzieje tak samo reagują :P umieją pojechać ochronie i personelowi że za nimi chodzimy a oni przecież są porządnymi klientami :P
  Ocena JMP: 10/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-11, 12:15   

biedronkaaa, ochroniarzem nie jestem, więc nie wiem :) Osobiście nic nie mówiłam kierowniczce, bo po co? To sprawa ochrony, nie moja. Ich zadaniem jest łapać. A tak mogą wystraszyć potencjalnego złodzieja, bo za nim chodzą :) A skoro się denerwuje taki klient, to widocznie ma coś na sumieniu. :)
 
     
~Kuttel

Stanowisko:
ochrona

Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-17, 16:09   

biedronella33 napisał/a:
biedronkaaa, A tak mogą wystraszyć potencjalnego złodzieja, bo za nim chodzą :) :)


Taki ochroniarz to może wystraszyć potencjalnego klienta a nie złodzieja,
porażka z taką ochroną...
_________________
Podwładny powinien przed obliczem przełożonego mieć wygląd lichy i durnowaty, tak, by swoim poj-
mowaniem istoty sprawy nie peszyć przełożonego.
Ukaz cara Rosji Piotra I z 9.12.1708r.
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-17, 20:43   

no dokładnie zgadzam się tu z kolegą Kuttel i powiem jeszcze że jak złodziej będzie chciał ukraść to i tak ukradnie wcześniej czy później.
 
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-18, 00:04   

więc:
"Nie badz smieszna...Niby z-ca a piszesz jakbys pracowala od wczoraj, brak doswiadczenia na wielu sklepach i racjonalnego oraz obiektywnego podejscia robi swoje.."


Uwielbiam pracowników ochrony albo są niedomyci albo nieogarnięci.... rozumiem emeryta dorabia sobie... ale normalny facet który ma pracę na umowę zlecenie? za leniwy na pracę fizyczną by więcej zarobić? zanim się oburzycie panowie z ochrony to powiem wam że nie wiele się od was wymaga,mam kuzyna co skończył gimnazjum i pracuje jako ochrona
Nie wymagajmy od nich zbyt wiele,na konwojenta gotówki potrzebna jest licencja, podobnie do ekipy szybkiego reagowania ,a nasi ochroniarze to ani porucznicy colombo ani też Sylwester Stalone,chociaż się za takich uważają...... praca jak każda inna ale pracownicy ochrony ani tak się nie napinajcie ,ani też nie obrażajcie ,pracownikiem ochrony może być każdy z ulicy,rencista,gimnazjalista itp,na kasjera ,czy zastępce jest inne sito i większe wymagania ,więc nie naskakuj mi na Larrikol bo do pięt jej nie dorastasz

[b]Są oczywiście wyjątki paru facetów z jajami i umiejętnościami ,ale rotacja jest tak duża ,a na ogół widzę na sklepie nowego pracownika co 2 miesiące,właściwie na wszystkich sklepach,nawet wasi kierownicy i menagerowie rozkładają ręce,takich mają pracowniów
Ostatnio zmieniony przez 2013-04-18, 00:12, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo