Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzież do 1000zł - wkroczenie
Autor Wiadomość
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-07, 18:04   

Boże. :/ Widzisz i nie grzmisz :/ Co za $%$@%@$ kraj :/
Może w ogóle niech naprawdę wpiszą na listę zawodów - "złodziej" :/
Nikt się nie będzie musiał męczyć :/
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 18:23   

Jak podniosą próg to po 4 wizytach w sklepie będą mieli więcej niż wypłata w biedronce
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-07, 20:02   

wprowadzenie progu 1000 zł nie oznacza że nie będzie można wnieść sprawy przy złapaniu do sądu karnego, a oznacza jedynie że policji wskoczy wskaźnik bo jak ktoś ci ukradnie 999 zł to mają wykroczenie ,a nie przestępstwo co rozleniwi naszą policję,i jednocześnie podniesie im wykrywalność.Na wniosek policji prawie każde zdarzenie (nie dotyczące ruchu drogowego regulowanego kodeksem drogowym i postępowaniem mandatowym ) będzie można skierować na drogę sądową .Miałem tak w przypadku uciążliwego sąsiada, pierwsza libacja pomimo mojej prośby skończyła się wizytą policji,i ostrzeżeniem ,druga mandatem 200 zł ,trzecia 500 a po 4 policja skierowała sprawę do sądu i sąd dowalił 2500 zł. I mam najbardziej spokojnych sąsiadów na świecie.
Co do samych kradzieży to i i tak skuteczność w wykrywaniu sprawcy kradzieży sklepowych pow 250 zł na sklepach jest znikome, i jeszcze nie spotkałem się na rejonach w których pracuje wykryciem sprawcy,chyba że sprawcę ujmowała ochrona przy kolejnej wizycie na sklepie,na ogół przychodziła informacja o umorzeniu
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 20:11   

Robertty zgadzam się z Tobą ale to też zależy od ochrony na sklepie nie ma takiego sklepu w Polsce gdzie jest wykrywana w 100 % kradzież towaru, a kradzieże były są i będą niestety.

Robertty napisał/a:
skuteczność w wykrywaniu sprawcy kradzieży sklepowych pow 250 zł na sklepach jest znikome
ja też się jeszcze nie spotkałem z takim przypadkiem kradzieży.
 
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-07, 20:14   

no u mnie ukradziono telewizor za 1.6 tyś :bu: a za 250 to wynieśli w 3kę kremy :nie: więc masz Dawid spokojny rejon Polski
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-07, 21:20   

No wiesz mój rejon nie jest taki spokojny w 2012 roku ukradziono 3 telewizory ale mój sklep jest nie najgorszy pod tym względem można powiedzieć że spokojny, w porównaniu do innych sklepów w rejonie.
 
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 07:17   

U nas alkohol znikał kartonami :/ Premii było zero. Przez alkohol straty w kilku tysiącach :/ Ale obrywaliśmy my :/ A nie ochrona, która siedziała i g. robiła ;( :zly: :zly2:

A przecież nie będę każdemu klientowi zaglądać po torbach i pod kurtkę :/ :bu: :bu: :bu: :bu:
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 08:12   

U mnie na poprzednim sklepie potrafili wyjechać wózkiem pełnym towaru :bu: :bu: :bu:
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 08:57   

Hmmm, jak udało się ukraść tyle telewizorów?
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 09:13   

Też jestem ciekawa... Przecież to wielkie i ciężkie...
 
     
~Kazik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 09:33   

Moze tak..godz 20.40,na sklepie tylko kasjerka na 1 bo zks i druga kasierka w biurze licza kasetke. Przy 1-ej kasie 2 facetow,jeden zaslania wyjscie plecami a 2 zagaduje kasjerke,zeby ten 3 mogl wyjsc z tv.
 
     
#DAWID1 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 31 Mar 2013
Posty: 68
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 09:45   

U nas na rejonie był taki schemat wchodził 1 facet na "rozpoznanie" i coś kupował potem wchodziło kolejnych 2-wóch i ten 3-ci co coś kupował z wózkiem kolejny stał przy bagażniku otwartym samochodu a piaty siedział za kierownicą samochody. Ta trójka wywoziła drzwiami wejściowymi wrzucali do bagażnika samochód odjeżdżał a ta czwórka rozbiegała się w różnych kierunkach więc szansa złapanie była wtedy zapewne max tylko 1 złodzieja.


biedronella33 u Ciebie znikał alkohol kartonami a w kartonie jest przynajmniej 12 szt ? :szczena: to nieźle hmm słyszałem przypadki u mnie na rejonie że znikały ale to było max 8 szt alkoholu i rzadko się taka ilość zdarzała.
 
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 10:18   

DAWID1, uwierz mi, na kamerach wszystko było widać i w końcu gościa złapali po kilku msc... W 3 dni potrafił wynieść 6 kartonów... :( Ale co... Kasjerów wina tak? Nie dość, że mamy obsługiwać na kasie, latać z klientami do półek, dokładać towar, kartonować, to może jeszcze łapać złodziei? Może w ogóle bądźmy jakimiś commando biedronkami :( :(:(:( :bu: :bu: :bu: :bu: :bu: :bu:
 
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 10:30   

biedronella33 napisał/a:
DAWID1, uwierz mi, na kamerach wszystko było widać i w końcu gościa złapali po kilku msc... W 3 dni potrafił wynieść 6 kartonów... :( Ale co... Kasjerów wina tak? Nie dość, że mamy obsługiwać na kasie, latać z klientami do półek, dokładać towar, kartonować, to może jeszcze łapać złodziei? Może w ogóle bądźmy jakimiś commando biedronkami


Wasza wiedza na temat zlodzieji, procedur itp jest bardzo ograniczona... Nie ukradna dzisiaj to ukradna jutro.... Powiem wiecej, wystepuja przypadki kradziezy towarow typu TV czy ekspresy do kawy gdzie w koncu lapie sie sprawcow i laczy te kradzieze w calosc i przekazuje policji, a po tygodniu okazuje sie ze te same osoby byly na jakims innym sklepie i zrobily to samo... poza Tym przepraszam ochrona to sa jacys "commando" ?
Naiwne myslenie, towar ubezpieczony wiec JMP na reke ze ukradna, bo ochronie placa grosze, z ubezpieczenia wezma wiecej niz sam towar byl wart potem pretekst ze ukradli i jada po premiach ale zeby dac cos od siebie to nie ma komu.... Kto nie wykonywal tej pracy, na tych obiektach (wielu) ten nie wie....Gratuluje podejscia, a jak macie na sklepie dziadka co siedzi i pierdzi w stolek to wspolczuje, mimo to nawet jakby byl oddzial komandosow, to i tak by kradli i tak by sobie radzili, bo powiedzmy sobie szczerze...w Biedronce krasc latwo... !!! .^.
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
~Kazik 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Mar 2012
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-08, 10:43   

Mario ciiii.. ;) bo sie zlodzieje dowiedza ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo