Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-03-11, 21:22
podzial na kasjera i wykładacza towaru
Autor Wiadomość
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-12, 21:10   

Poza tym jeżeli miałoby być coś takiego wprowadzonego to zapewne na zasadzie zatrudnienia przez firmę zewnętrzną. A z czym się to wiąże? Z umową na zlecenie, z brakiem składek, z niższą pensją. Więc to chyba dobrze, że jest jak jest.
 
  Ocena JMP: 8/10
     
@Mario7 


Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 131
Skąd: Małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-18, 22:39   

Jak slusznie zauwazyliscie, jest to zwykla oszczednosc, poniewaz taki lotny kasjer nie musi siedziec caly czas na kasie, czy jest ruch czy go nie ma i czekac na klientow, od tego jest kasa nr 1. Wiec na ten przyklad musialo by byc na zmianie plus minus 10-12 osob. 6 strikte na kase (cala zmiana) 9 powiedzmy 4-6 do rozkladnia dostawy itp... Wiec biedronka zaoszczedza na kasjerach przy sredniej pensji, liczac plus 6 kasjerow 8400 zl miesiecznie ;)
_________________
Mario
  Ocena JMP: 2/10
     
kraufik
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-01, 04:03   

przeciez nie twierdze ze za te same wynagrodzenie- jesli przez 12lat bylam kasjerem to znak ze jestem w tej pracy dobra i ja lubie- i siedzenie na tej 1 to czysta przyjemnosc a zarabiac moglabym nawet te 200zł mniej:)..temat zamkniety- kolejny dzidzius w drodze wiec do pracy nie wracam na razie ale uwazam ze podzial powinien byc chocby tego typu : sa 4 osoby na zmianie jedna -kasjerka z umowy-siedzi na 1,reszta sie dzieli i rozkłada towar i w miedzy czasie przy duzych kolejkach na chwile siada i kasuje.niech kazdyt robi to co lubi to tez lepiej bedzie nam sie pracowalo.
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-01, 23:32   

Czyli taka osoba "kasjer" przychodziłby jeden tydzień na 6.30 a drugi na 14 - reszta na te środkowe godziny. A tak przynajmniej jest sprawiedliwiej, bo w końcu trafi się cały tydzień na 6.30 i można o normalnej godzinie -być w domu (kosztem siedzenia na 1 -ale coś za coś) Tak jak jest teraz jest OK raz bieganie, raz siedzenie innym razem wstawienie- takie urozmaicenie mi się podoba.
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 00:47   

Też jestem za opcją sprzedawca-kasjer. :) Niektórzy po kilku dniach tyrania z rozkładaniem palet, uciekliby gdzie pieprz rośnie ;) )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo