Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tempo kasowania
Autor Wiadomość
paralizator

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-13, 00:53   

Sprawne kasowanie...uważam, że kasuję sprawnie, nigdy nie przyglądałam się tym cyfrom i nic one dla mnie nie znaczą, przeraza mnie jedynie ta plakietka z dopiskiem "uczę się"...klienci dziwnie na mnie patrzą, tak jakoś nieufnie, nie w moim interesie jest ich oszukać, nie po to szukałam pracy, żeby ją teraz stracić dla paru groszy, nie po to tak zapieprzam z mopem, żeby tak głupio podpaść. To trochę stresujące, takie obserwowanie mnie wpływa na jakość tego kasowania, nie wiem jak Wy ale ja właśnie tak to odbieram...niby chroniona ale tak naprawdę pod odstrzałem...nie ważne, jestem zadowolona, że pracuję w tej firmie ale zastanawiam się czy wszyscy z Was czuli na początku taką presję i to ze strony koleżanek? czy ktoś z Was pamięta jak to było kiedy zaczynał? Poza tym zaczynam głupieć każdy ma swoje metody, jedni stosują się idealnie do podręcznika i zasad panujących w sklepie, inni robią wszystko na wyrost, a jeszcze inni po swojemu "pier..." to i tamto...a ja obrywam, bom nauczona obserwatorka i nic z tego nie rozumiem... :szczena:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-13, 15:08   

takie są niestety początki wszystkich tylko niektórzy już zapomnieli że też tacy byli , popracujesz jeszcze trochę to znajdziesz swoje sposoby na wszystko i wyrobisz sobie zdanie na każdy temat a najważniejsze to myśleć i nie słuchać ślepo rad innych :)
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-13, 15:28   

Wszyscy sie stresują tempem kasowania a u mnie nikt na to nie patrzy i nikt nie wywiesza list. To jest pranie mózgu pracownicy zastanawiają się tylko jak szybko skanują produkty. Paranoja
 
     
paralizator

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-13, 21:10   

Nie wiem czy na to patrzą, w sumie nie zwróciłam uwagi, ale jeśli patrzą to na praktyczne tempo a nie cyfrowe...w sumie powiem Wam, że byłam dzisiaj po sąsiedzku w innej biedronce i szczerze przyznam, że Pani była bardzo miła, ale zakręcona jak naleśnik...patrzałam na jej ręce(na moje pewnie też patrzą) i strasznie energicznie może nawet odrobinę nerwowo skanowała moje zakupy...dzięki temu sprawiała wrażenie osoby bardzo energicznej i szybko skanującej, a kodów też szukała tak jak ja:)jak na kilka tygodni pracy uważam, że radzę sobie świetnie:)porównując oczywiście pracę tej Pani i swoją.
Poza tym Martuś ja zawsze sama sobie wyrabiam pewne zdanie o kimś lub o czymś bez niczyjej pomocy, kapusiem nie jestem, ale mam już swoje asy w rękawie, bo niektóre "czyny" moich koleżanek są raczej karalne. Jak dalej będę się "uczyła" sprzątać i odwalać najcięższą robotę i jak tak bezlitośnie będą mnie poganiać byleby po trupach, to nie ręczę za siebie...wszyscy będą w szoku jak zmieni się moje tempo kasowania...hehehe >:D a tak poważnie, drażni mnie wywoływanie niepotrzebnego stresu podczas kasowania przez "doświadczone" koleżanki :bu:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo