Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tak NAS traktujecie! List porzegnalny Mirosława Lorek lory7
Autor Wiadomość
Robertty
[Usunięty]

  Wysłany: 2013-03-03, 15:57   

no cóż fajna fajnie się ocenia siedząc na d...ie i nic nie robiąc,ja przynajmniej mam dwa uznane sprzeciwy,sprawę w sądzie i staram się też pomagać innym pisać chociażby im odwołania od kar nagan. Zawsze jest tak że walczą jednostki ,a reszta spija potem śmietankę.
Ja przynajmniej nie będę płakał jak mnie zwolnią, bo o to co się stanie po rozwiązaniu umowy, i o to co w sądzie będę próbował dowieść staram się już dziś :regulamin:
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-03, 16:32   

Robertty ludzie się boją stracić pracę. Niektórzy mają na utrzymaniu wieloosobowe rodziny, nie dziw im się. Ty walczysz i chwała Ci za to.
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 16:39   

Wiem ,sam jestem jedynym żywicielem... też miałem i mam obawy o utratę pracy,ale niestety trzeba im to już tylko utrudnić i przedłużyć, a wypowiedź była odnośnie złośliwości "fajnej" ale czytając jej inne posty chociażby w temacie"SOP" po prostu ona tak ma
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-03, 16:42   

Zdaje sobie sprawę, że gadanie ludzi którzy są dojeżdrzani i nic z tym nie robią a tu piszą nie wiadomo co po prostu Cię wkurza.
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-03, 19:32   

Oj co się tak denerwujecie a skąd ja mam wiedziec ze tak pomagacie ,nie opisujecie całego życiorysu na forum tylko przypadki i to w zkróconej formie , zaraz że ja taka czy taka .Niestety mam takie zdanie bo jest takich ludzi jak wy mała garstka która walczy o interesy innych a niestety inni tylko rzucają puste słowa i to mnie denerwuje że wielkie słowa wzywanie ludzi do walki a potem ich nie ma i wraca szara rzeczywistość. Nie ufam ludzią czemu ? to proste już w swoim życiu naciełam się na takich i teraz jak słysze wielkie słowa to mnie ogarnia wielki śmiech.Czy to moja wina że taka jestem napewno nie .
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-03, 22:15   

bo" fajna"
ludzie dzielą się na tych co idą przez życie na klęczkach i tych co z podniesioną głową... włażąc w 4 litery Ci pierwsi i tak nie zachowają pracy do upragnionej emerytury w jmp,bo będą nie produktywni... kiedyś ktoś mnie spytał po co mi to? dla satysfakcji i żeby coś zmienić,samemu jest ciężko ale mam oparcie i w Joli i w Piotrze, i w każdym z z-z do kogo się zwrócę, i wtedy wiem że warto walczyć, i że mam do kogo się zwrócić,bo czy dzwonię rano czy w wieczorem i w 7 dni w tygodniu zawsze służą mi pomocą,jak i innym którzy ją potrzebują.Sam nie dał bym rady chociaż mam silny charakter, a tak wiem i że uzyskam pomoc prawną jak i wsparcie przez zwykłą ludzką rozmowę.
TO że nas tak traktuje firma to tylko efekt że dajemy się tak traktować ,to taki syndrom ofiary. I jeszcze jedno po biedronce, pracownik łatwo znajduje pracę,zwłaszcza kasjer, a ktoś kto pracuje na 3/4 etatu też cudów nie zarabia,gdzie podobne pieniądze zarobi gdzie indziej ale z mniejszym stresem
 
     
clarysa79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-04, 21:01   

witam poszukuję pracowników którzy w lutym nie przeszli pozytywnie kontroli przez firmę ochroniarską przez co mają być zwolnione z pracy chodzi o osoby z wielkopolski piszcie do mnie pilnie!!! możemy zapobiec naszym zwolnieniom !!!!
_________________
clarysa
  Ocena JMP: 1/10
     
@B_Krakow 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 154
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-05, 15:10   

clarysa79 napisał/a:
witam poszukuję pracowników którzy w lutym nie przeszli pozytywnie kontroli przez firmę ochroniarską przez co mają być zwolnione z pracy chodzi o osoby z wielkopolski piszcie do mnie pilnie!!! możemy zapobiec naszym zwolnieniom !!!!


A co to za kontrola? Wózki kontrolne?
 
     
bajka 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 31 Paź 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-05, 20:12   

robertty az cie podziwiam ja niedawno zostalam zwolniona pare miesiecy temu ale masz w 1 racje w firmie zostaja ci co wlaza w 4 litery bo wielokrotnie bylam swiadkiem a ze taka nie jestem podziekowano mi szkoda tylko ze nie mam dowodow ze wielokrotnie moja wypowiedz byla przekrecana na strone innych :bu:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-05, 21:41   

niestety bajka taka jest jmp
 
     
#tmen

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 66
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-06, 12:08   

Heh życie to nie bajeczka :P
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-09, 18:10   

Ostatnimi czasy jesteśmy traktowani strasznie... na każdym kroku zastraszani TK, brakiem premii, zwolnieniami, redukcjami etatów, dyrektorami itp. itd. nie wiem o co tu chodzi, ale jak na obóz pracy spełniamy wszystkie kryteria... nawet mamy już własne numery.. nie ważne, że coś jest nie z naszej winy i tak jest na nas, jeszcze trochę, a padniemy z przemęczenia... zaniedbujemy rodziny i własne zdrowie, ale czy warto???? każdy z nas łudzi się nadzieją, że będzie lepiej bo takie bezrobocie, a my mamy pracę... roboty coraz więcej, czas ten sam, pieniądze bez większych zmian, a my tyramy ponad swoje siły...
  Ocena JMP: 2/10
     
#etna75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 95
Skąd: polska wschodnia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-09, 22:11   

Zgadzam się w 100% jest coraz gorzej >:D :bu:
  Ocena JMP: 4/10
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-10, 11:07   

również sie zgadzam...traktuja nas jak śmieci... :bu:
  Ocena JMP: 1/10
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-10, 14:10   

dobrze wiedzą, że przy tak dużym bezrobociu jak nie my to inni chętnie będą pracować, dlatego bardzo naszymi narzekaniami nikt się przejmował nie będzie... :nie:
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo