Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
agenda na spotkanie z przedstawicielem JMP w dniu 26.02.2013
Autor Wiadomość
stonka128

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-21, 19:36   

wszyscy marudza ze ciezko i maja racje płaca regularna a ze dopytuja o premie tez ich prawo wszyscy pracujemy dla pieniedzy a za solidną prace i dodatkowe obowiazki o ktorych brak jakich kolwiek informacji w umowie ze jestesmy nie tylko kasjer-sprzedawca ale i magazynier piekarz sprzataczka itp... troszke zrozumienia dla innych czasem ktos majac nawet 50 zł wiekszą wypłate juz sie cieszy :em29:
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-27, 16:18   

każde 50 zł to 50 zł które masz więcej ja doceniam gdy mam nawet 20 zł więcej bo te więcej to kwota którą mogę spożytkować,fakt byłbym nie sprawiedliwy gdybym stwierdził że te podwyżki są do dupy, ważne że są co roku bo co roku mam 50zł więcej niż rok temu,100 niż dwa itp itp plus stawki stażowe
 
     
wielkopolanin_1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-04-19, 14:11   

Czy ZZ - nie miały spotkania jeszcze od marca , czy nie ma żadnych decyzji w/s premii ? bo niby czekają na odpowiedź i ciiiiiisza :-(
 
     
anka81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-18, 00:24   

Od chwili, kiedy na sklepach pojawiła się oficjalna informacja o przyznanej przez Zarząd nagrodzie specjalnej myślę sobie jak to jest możliwe, że ZZ nie wiedziały o tym wcześniej i 2 rzeczy przychodzą mi do głowy:
1. ZZ wiedziały i nie powiedziały :D bo czasu nie miały :em29:
2. W naszej JMP w nosie ma się ZZ i pomimo tego, że organizuje się spotkania w celu tzw dialogu pomiędzy zwykłymi szarakami (jak my) reprezentowanymi przez ZZ, a siedzącymi na górnych grzędach dyrektorami Polakami, to wszystko jedna wielka ściema, popisówka przed opinią publiczną, a w rzeczywistości ZZ musi domagać się PISMAMI po spotkaniach o oficjalną odpowiedź na nasze prośby przez ZZ przekazywane, a zamiast odpowiedzi dla zainteresowanych ZZ tylko oficjalne info na sklep pomijając ZZ. Jeśli tak to WSTYD dla naszej firmy :nie:

Jak było w rzeczywistości?? Może ZZ nam odpowie??
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 00:51   

była opinia o tym że będzie premia roczna poszukaj..........więcej nie podpowiem....
 
     
anka81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-18, 01:38   

Robertty Tak tak czytałam, że Pani Dyrektor przekazała, że jeszcze zarząd nie podjął decyzji itd itp i różne inne bla bla bla..... ;) Chodzi mi o całokształt. :)
Wiem, że jesteśmy podobnego zdania co do ZZ - są potrzebne i to bardzo.

Chodzi mi o traktowanie ZZ przez GÓRĘ!!!!!

Nie podoba mi się to, mam wrażenie, że firma stwarza tylko OGROMNE POZORY jak to słucha głosu pracowników, bo to przecież w dużej mierze nasza zasługa, że JMP ma 2100 sklepów, my pracujemy na klientów, którzy z zadowoleniem wracają do naszych sklepów itd. Pedro Soares w liści do pracowników napisał:"Wierzymy, że nie ma ważniejszych inwestycji niż te, które służą poprawie jakości pracy oraz życia osób, które każdego dnia współtworzą sukcesy firmy" zdaje się, że to puste słowa, bo nasze prośby z AGEND z lutego i kwietnia o TK, obsada na sklepach, inwentaryzacje na razie bez echa. Chyba, że tak długo myślą i w końcu wymyślą i przyzna wreszcie góra, że ZZ są potrzebne, bo gdyby nie oni o wielu rzeczach by GÓRA nie wiedziała. Jak na razie popieram działania ZZ i czekam, aż nadejdą dla nas lepsze czasy :zdrowie:
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2013-05-18, 10:05   

Między innymi dlatego zostało wysłane do zarządu to https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=1937 pismo.
 
     
gosia4237 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 23 Kwi 2013
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-21, 12:34   

Witam,jeśli uda Wam się porozmawiać z zarządem, to proszę zapytajcie dlaczego centrum rzuca alokacje na sklepy,gdzie większość trafia w pl-kę in generuje straty dla sklepów a co za tym idzie także brak premii
;(
  Ocena JMP: 3/10
     
@piivko19 

Stanowisko:
kadry

Dołączyła: 20 Lut 2011
Posty: 344
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-05-22, 12:33   

gosia4237 napisał/a:
Witam,jeśli uda Wam się porozmawiać z zarządem, to proszę zapytajcie dlaczego centrum rzuca alokacje na sklepy,gdzie większość trafia w pl-kę in generuje straty dla sklepów a co za tym idzie także brak premii
;(


Nie rozumiem jednej rzeczy - dlaczego z jednej strony obniżają pułap % w staraniu się o premię (mniejsze straty na o/w, mięso, ryby) a z drugiej strony dowalają porządne alokacje na sklepy, których to BOB nie uznaje z reklamacji KT, bo sklep i tak tego nie sprzeda, wiedzą o tym kierownicy - chociażby wystawiali to na środku sklepu. Na spotkaniu z zarządem usłyszałem od znajomej KS, że firma jest niezadowolona, że mimo pomocy z ich strony (mniejsze % strat), dużo sklepów dalej nie ma premii. Ano nie będzie miało dalej przy takiej postawie działu zakupów, potem DC. Przecież i tak nie sprzedane indeksy trzeba będzie wrzucić w PL, więc wyjdzie na to samo - czy nam odejmą a w drugą stronę dowalą alokacje. A sklepy, które dostawały do tej pory premię, najczęściej wysokoobrotowe, dostają dalej - tyle że większą, a sklepy niskoobrotowe jak często nie miały (jak ja) tak dalej nie mają, nawet 20-25 %. Ten pomysł nie wypali (ł) ...
  Ocena JMP: 5/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo