Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Różnice kasjerskie
Autor Wiadomość
biedronek2000

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 20:49   

@DarkSide, może i nie dziołcha, ale też jesteś OK :yeah:
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 20:50   

A jeżeli chodzi jeszcze o te różnice ,to przecież to idzie w papiery,a tyle razy ,to już KR powinien tym zainteresować się,że coś jest nie halo.Są tez przecież kamery,na których może być coś widać,więc kierowniczka powinna zacząć się tłumaczyć co się dzieje,że jest tak a nie inaczej Więc głowa do góry :D
  Ocena JMP: 3/10
     
biedronek2000

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:01   

Wygląda na to, że kierowniczka generalnie ma to w du**ie. Daje tylko raport do wypełnienia i to wszystko, w zasadzie bez słowa - aż dziwne.
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:11   

Czekaj,czekaj,raz w miesiącu kr przegląda raporty i na pewno nie przejdzie to bez echa(przy 4 takich różnicach już powinna mieć naganę pisemną,lub chociażby upomnienie).Jutro 1.08 więc coś się ruszy -oby na dobre dla was :)
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:21   

malwis19, to nie takie proste, przecież dziewczyna biedronka zatwierdzała różnice identyfikatorem więc czy teraz po fakcie może mieć jakieś uwagi? Niech się pilnuje na przyszłość to może się jakoś wszystko ułoży a jak nic się nie zmieni to wtedy można poszukać bardziej drastycznych rozwiązań. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronek2000

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:23   

No mam nadzieję, że sprawa się jakoś wyprostuje. Postaram się informować na bieżąco.

Jeszcze raz dzięki! :)
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:36   

lenka* napisał/a:
malwis19, to nie takie proste, przecież dziewczyna biedronka zatwierdzała różnice identyfikatorem więc czy teraz po fakcie może mieć jakieś uwagi? Niech się pilnuje na przyszłość to może się jakoś wszystko ułoży a jak nic się nie zmieni to wtedy można poszukać bardziej drastycznych rozwiązań. :P


W sumie masz rację,ale dla mnie to troszkę dziwna sprawa(może jestem przewrażliwiona).
Gdyby ks lub zks która ją rozliczała,porozmawiała z nią szczerze,jak liczyć,przyjmować i wydawać resztę, może nie byłoby sprawy,ale"mąż"pisze,że to nie jej pierwsza praca,więc ma jakieś obycie z kasą-nie jest świeżynką.
Praca w markecie jest specyficzna,musisz mieć podzielną uwagę,skasować towar,wysłuchać pani Joli i pani Eli,gdzie to one nie były i czego nie kupiły,odpowiedzieć na pytanie -ile to kosztuje,bo tam nie ma ceny,a w między czasie przyjąc pieniądze i dobrze i sprawnie wydać resztę za zakupy o wartości 5 pln ze stówy nie mając w kasie drobnych...uff

[ Dodano: 2013-07-31, 21:38 ]
Lenka,podoba mi się twoja sygnaturka.Jak czytam MRUCZY to aż mi weselej na duszy,bo moja właśnie :zzz: :rotfl:
  Ocena JMP: 3/10
     
biedronek2000

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:45   

Oczywiście macie rację dziewczyny - to co już "przyklepane" to poszło - tutaj nie ma co gdybać. Cała sprawa rozbija się o to, aby znaleźć przyczynę i wyeliminować ją.

Tak jak napisałem wcześniej - dziewczyna przepracowała w sumie kilka lat na kasie i również obracała sporymi utargami, ale takie sytuacje się jej nigdy nie zdarzały.

Kierowniczki mają kasjerki do tego stopnia w du**ie, że nikt nawet nie przychodzi na dzwonek. Kiedy dziewczyna powiedziała, że skończyły się drobne i nie ma czym wydawać, to otrzymała tylko odpowiedź "nie ma". Musiała sama dymać do pobliskiego kiosku, żeby sobie pieniądze rozmienić.
Nie wspomnę już oczywiście o pójściu na jakąkolwiek przerwę. W ciągu 8 godzin nawet JEDNO wyjście do toalety jest problemem praktycznie nie do przeskoczenia a jeśli już, to z wielką łaską. Dla mnie ogólnie to wszystko jest nie do pojęcia :szczena:
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:51   

Właśnie dlatego że na kasie jest czasem takie zamieszanie łatwo się pomylić takiej świeżynce mino że ma doświadczenie w handlu. ;) Mnie też nie podobają się sytuacje jakie opisał biedronek.
Malwiś moja miłość mruczy dosłownie. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
biedronek2000

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 21:55   

A Wy baby tylko o tych kotach... Chłopa byście sobie znalazły! >:D
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 22:01   

Ooo,ja mam psa,a własciwie suczkę :D Mnie chodziło o małżonka,co właśnie obok "mruczy" :zzz:

[ Dodano: 2013-07-31, 22:01 ]
Moja sunia też potrafi nieżle mruczeć hihihi...
  Ocena JMP: 3/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 22:15   

Biedronek mój chłop też lubi koty :D Malwiś tak pomyślałam że on właśnie śpi i chrapie. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-07-31, 22:27   

Oj chrapie...ja tez chyba juz pójdę poodpoczywać,bo rano do pracy.Dobranoc wszystkim biedroneczkom :pa1:
  Ocena JMP: 3/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 19:03   

wszystko to o czym pisze biedronek to jakieś podejrzane jest u nas każdy liczy swoją kasetkę sam nawet jak jest coś nie tak to liczymy ponownie sami a o takich sytuacjach to słyszałam że się zdarzały w ale w innych marketach...a tak odbiegając od sedna fajny temacik na boku się rozkręcił :)
 
     
bartek729 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Lip 2010
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-08-01, 22:09   

Dla mnie tez dziwne te jej róznice kasjerskie. Loguje sie na kase i po zejsciu zabezpiecza nikt nie moze jej z kasetki nic wyciągnąc,nie sądze równiez żeby ZS lub KS rozliczł ją poza jej plecami. Cosmi tu smierdzi.
Biedronek napisz ile czasu pracowała w poprzednich sklepach.

[ Dodano: 2013-08-01, 22:11 ]
jesli nie odpiszesz to dla mnie sprawa zrozumiała.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo