Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarkSide
2013-02-02, 10:05
Czego wam brakuje w Biedronce z asortyemtu ?
Autor Wiadomość
uncomparable 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 04 Wrz 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-20, 12:28   

kaszka manna ;) mamy dzieciaczkow pytaja :)
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-21, 18:00   

Milka

[ Dodano: 2013-02-21, 18:01 ]
A jak u mnie sie pytaja o groch to chodzi im o fasole
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-21, 18:25   

groch to groch, a fasola to fasola- nasi klienci tez sa tacy smieszni... najbardziej brakuje przyjaznych i zyczliwych klientow i zapalniczek, bo jak biora fajki to i o zapalniczki pytaja... dawno temu byly...
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-21, 18:33   

Zgadzam się zapalniczki.
Często gubie
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-21, 23:25   

może to głupie ale stoiska z wędlinami (oczywiście nie naszego) kiedyś w sklepie było wydzierżawione, w innym było w pasażu biedronki...
 
     
#Schweppes 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-21, 23:44   

Robertty napisał/a:
może to głupie ale stoiska z wędlinami (oczywiście nie naszego) kiedyś w sklepie było wydzierżawione, w innym było w pasażu biedronki...


No pewnie, że głupie.
Już widzę ten spadek wędlin, zmniejszone obroty etc. (nasz sklep robi obrót tylko ze `świeżego` wędliny do podstawowy asortyment jeśli chodzi o obrót.) Dobrze jest jak jest. :P
 
  Ocena JMP: 8/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-22, 15:44   

koniny ale w Portugalii w Jeronimo już mają >:D

https://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/portugalia-lasagne-z-konina-w-magazynach-grupy-jeronimo,1895853


W dwóch magazynach grupy Jeronimo Martins w Portugalii sanepid zarekwirował lasagne wołowe, w których stwierdzono obecność koniny. Produkt sprzedawany był pod tanią marką Euroshopper w sieci Recheio Cash&Carry.
Jak poinformował Antonio Nunes, inspektor portugalskiego sanepidu (ASAE), w czwartek w dwóch magazynach firmy Jeronimo Martins kontrolerzy przejęli 12,4 tys. sztuk lasagne. Towar został przesłany tam z należących do właściciela Biedronki hipermarketów Recheio Cash&Carry.

Według władz Jeronimo Martins, firma jeszcze przed rozpoczęciem badania przez sanepid wycofała lasagne marki Euroshopper ze swoich 38 placówek handlowych, kierując ją do swoich magazynów.

"Zakwestionowany produkt sprzedawany był w naszych sklepach do czasu informacji przesłanej przez Wspólnotowy System Wczesnego Ostrzegania o Żywności (RASFF) o obecności koniny w potrawach lasagne pochodzących z Francji, które wytwarzane były w Luksemburgu na bazie rumuńskiego surowca" - poinformowała w piątek w komunikacie grupa Jeronimo Martins.

Kierownictwo portugalskiej firmy zapewniło, że wycofało z sieci handlowej podrabiane lasagne z własnej inicjatywy.

15 lutego grupa Jeronimo Martins w wydanym komunikacie zapewniła, że we wszystkich swoich sieciach sprzedaje produkty mięsne, których skład odpowiada zawartości zadeklarowanej na opakowaniu. Właściciel dyskontów Biedronka zagwarantował też, iż zarówno w Portugalii, jak i w Polsce nie sprzedaje produktów zawierających koninę.

Mięso wołowe z domieszką koniny odkryto dotychczas m.in. w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Czechach, Słowacji i Bułgarii. W sprawie skandalu z koniną śledztwo prowadzi Europol we współpracy z 35 agencjami ds. standardów żywności w UE i poza nią.

[ Dodano: 2013-02-22, 16:13 ]
a co do stoiska mięsnego SHWEPPS ja patrzę jako klient,nie jako pracownik,stoisko mięsne jest np w Stokrotce i tam robię zakupy... no i mają też prasę ,wiec nie latam po kolporterach,no i mały szczegół:
W stokrotce u mnie mają klimatyzację, i tego brakuje miw biedronce najbardziej
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-22, 18:03   

niektóre już mają klimę :)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-22, 21:24   

to pogratulować latem,myślę że tym chętniej skusili by klientów niż świeżym chlebkiem z wypieku, klima latem to jest to zwłaszcza w upały,na spacerku wpadam się ochłodzić w rossmanie jak jestem na spacerze,unas też by się przydało
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-23, 00:19   

masz rację Rob w lecie to jest dopiero komfort jak pot ci po tyłku nie cieknie :D
 
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-23, 08:56   

mi brakuje etatów bo czy to jest normalne , żeby tyrać po 3-4 osoby w sklepie tysiącmetrowym o wysokim obrocie?
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-23, 09:18   

Prasa dobra rzecz tylko codziennie trzeba ja przyjmować i zdawać, wiec następny obowiązek a ludzi coraz mniej.
 
     
Bethi 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 01 Lut 2013
Posty: 13
Skąd: Wieluń
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-19, 22:40   

Jeszcze brakuje zupek Knorr Nudle, pewnego czasu były, potem Amino się zadomowiło i o amore pomidore czy serze w ziołach można pomarzyć. Jak już ktoś wspomniał, metalowe druciaki do naczyń i tabletki odkamieniające do pralki.
_________________
Est modus in rebus, sunt certi denique fines.
  Ocena JMP: 9/10
     
MPED

Stanowisko:
klient

Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-03-26, 13:31   

Jak dla mnie brakuje PRZYPRAW, wszelakiej masci Pieprze mielone zarniste kolorowe biale trawa cytrynowa duzo by pisac. Mogly by sie pokazac w doniczkach ZIOLA np BAZYLIA, PIETRUSZKA , ROZMARYN , CZĄBER , SZARFRAN i INNE to ze swiezych ziol.

A jak dla mnie jestem zwolennikiem ostrego zarcia, i nie tylko ja sam jestem jest wiecej takich ludzi. I jak dla mnie brakuje papryki OSTREJ tzw najprosciej CHILI. W sezonie letnim w polsce niema w biedronce a co dopiero poza sezonem.

Bylo przez jakis czas firma EFKO czy jakos tak. Marynowana w sloikach , ale to zbyt malo nawet nie minimum.

przydala by sie wiecej marynowanej, w proszku i w platkach i OSTRE SOSY duzo ostrzejsze niz sos TAO TAO chili ktory byl w ofercie, papier szary jest ostrzejszy :) np badzmy na ziemi AMAZON (wszelakiej masci) SRIRACHA orginalna albo jakias inna ale nie hinska bo to syf. no i papryka oczywiscie SWIEZA!!

najprostsze odmiany: CYKLON , BRONOWICKA, OZAROWSKA... (polska) Czuszka , Draki , Paliviec (czechy) Cayyen, Jalapenno ,Habanero ,Fresno ,Scotch Bonnet ,Tabasco... (hiszpania,portugalia,uganda...)
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-02, 19:03   

Świeże zioła kiedyś były, ale tylko mięta, bazylia i coś, czego nie pamiętam :P
A tak serio to powinno być więcej mrożonek wegetariańskich, brakuje otrębów, pestek dyni i takie tam. Samo musli już nie wystarcza :) I powinni bardziej zadbać o jakość pieczywa. Nie wiem jak jest u Was, ale u nas np., bułka z zapiekanym serem przyjeżdża twarda .^. A po godzinie 18-stej dla mnie jest nie do zjedzenia... .^. .^. .^.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo