Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Terminy.....
Autor Wiadomość
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:56   

Hell napisał/a:
brodacz1989, wybacz ale pierwszy raz jak Cię przeczytałam i sobie pomyślałam "ale piepszysz"
celowe zagranie słowne. doskonale wiem, że nie jest kolorowo i cieżko się pracuje, ale jeśli ma się problem na własnym podwórku to wypadałoby go rozwiązać a nie szufladkować wszystkich bo są zks-ami czy ks-ami. jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 19:36   

odnosze wrażenie że to w Tobie Barbara jest problem a nie w innych osobach na Twoim sklepie.
 
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
3 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 20:19   

barbara.kalina jak ty masz 2+1 i 2 kasy siedzą to kiedy ty te pety i szklanki liczysz :D

:szczena:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 22:48   

barbara.kalina napisał/a:
marta1 napisał/a:
Nie chodzi tu o przerzucanie odpowiedzialności tylko o to żeby każdy czuł się odpowiedzialny za sklep i żeby mieć świadomość tego że to co codziennie robimy w pracy ma być zrobione dobrze bo czy wcześniej czy później odwalona robota się zemści


NIE JESTEM PRZECIW PRACY W ZESPOLE tylko mam AŻ 1 ZKS która we co to jest.. reszta na zasadzie ty zrób... i to jest problem... nierozwiązywalny, choć mała iskra jest na jesieni...

taki problem łatwo sam się rozwiązuje ;)
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-20, 19:41   

U mnie jest tak na 4 kier. tylko jeden wprowadza terminy i tylko wtedy kiedy ma na zmianie nowe osoby i im nie ufa. Natomiast zdarza się mało kiedy że zbierają terminy kierownicy. Przeważnie to my zbieramy i robimy terminy. Tylko zasada jest tak jeśli ktoś pochwali się KS że znalazł coś po terminie to dostaje ta osoba (alba ta osoba co nie zebrała, albo źle sczytała) albo upomnienie, albo wpis itp... albo Cię obmawiają. Natomiast jeśli jakiś kier. zostawi to nic się nie dzieje. Natomiast przy kontroli to jest tak wszystko padnie na Kier. prowadzącego zmianę a on się będzie tłumaczył że wydał polecenie pracownikowi i źle wykonał i to się nazywa współpraca zespołowa
_________________
alan
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-21, 09:51   

alan12 napisał/a:
Tylko zasada jest tak jeśli ktoś pochwali się KS że znalazł coś po terminie to dostaje ta osoba (alba ta osoba co nie zebrała, albo źle sczytała) albo upomnienie, albo wpis itp... albo Cię obmawiają.
to sie nazywa czyste k......, rozumiem nie stosować notorycznie fifo i to punktować bo na tym się traci, ale wszyscy są ludźmi i każdemu się zdarzy pominąć nawet jedna glupią rzecz, przy ściąganiu dat.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-21, 21:51   

brodacz1989 napisał/a:
...to sie nazywa czyste k......, rozumiem nie stosować notorycznie fifo i to punktować bo na tym się traci,...


a co powiesz że część nawet nie wie co to fifo, a druga część ma robić daty i pilnować swojego "działu", a reszta co? wolna amerykanka? i masz...
 
     
~NowyWBiedronce 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-21, 23:25   

U mnie, jak przyjezdza towar, to My tylko mieso sprawdzamy w lodówkach, przy okazji jak wykłądamy je. Lodówki z nabiałem i pozniej jeszcze po nas lodówki z miesem sprawdza KS.
 
     
@jakihno 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 11 Gru 2014
Posty: 194
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-21, 23:33   

u nas zks sprawdza tylko jak nie ma wolnych kasjerow....a tak to robota dla kasjerow ;) Ale u nas na sklepie akurat dbaja o rozwuj kasjerow i roimy i terminy, i layouty i czasem jakies promocje... a jedna z ZKS byla na wypozyczeniu i mowila ze tam kasjer to tylko kasa, wypiek i kartonowanie i nic wiecej nie umi.....wiec co kraj to obyczaj
 
     
~Adelaxxx 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 09 Kwi 2015
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-21, 23:44   

Ja tam robię wszystko..terminy, layout, wieszam plakaty, robię wszystkie akcje, szykuje zwroty, robię przeżuty :) Co trzeba to się robi :P
 
     
#alan12 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 09 Gru 2013
Posty: 87
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-22, 10:42   

My też to wszystko robimy tylko mało chętnych do terminów bo każdy się boi się że zostawi coś i będzie tragedia-każdy kto długo robi wie że nie ma osoby co by coś nie znalazła po terminie tylko trzeba być człowiekiem...
_________________
alan
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-06-26, 13:41   

Choć terminy wolę robić sama to uważam że kasjerzy powinni wszystko umieć :) Szkoda tylko że nie wszyscy chcą.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-26, 16:47   

Miawka napisał/a:
Szkoda tylko że nie wszyscy chcą.

to może zastosuj aparat przymusu :D
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-26, 18:25   

W poniedziałek panna 1 idzie na sklep a super kasjerka na 1 i zobaczymy co wyniknie...
Zamienię dziewczyny rolami. Doskonały pomysł :em29: :em29: :em29:
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
BiedronDC09

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-04-22, 11:25   

wszystkie miesa i ryby sciagamy zawsze dzien przed prawda? a czy to dotyczy tez produktow typu golonki, lopatki, uda w kartonowych opakowaniach z terminem waznosci wynoszacym kilka miesiecy czasami?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo