Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Terminy.....
Autor Wiadomość
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 16:47   

Marta i wszystko powinno być jasne.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
gregori0708 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 25 Maj 2011
Posty: 378
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 16:52   

Hmmm bardzo ciekawy post barbara.kalina.... myślę że chyba nie pojmujesz zasad pracy na sklepie." praca zespołowa" mówi Ci to coś? ty jesteś odpowiedzialna za wykonywanie poleceń przełożonych czyli w Twoim przypadku Ks i Zks! tak to kierownicy odpowiadają za terminy tak jak i za wszystko co dzieje się na sklepie. Kr nie przyjdzie do CIEBIE że termin nie był zdjęty tylko do ks/zks a wtedy to on do Ciebie i tu koło się zamyka. Proponuje zająć się swoją pracą i zostawić te biuro w spokoju bo prawda jest taka że nie masz zielonego pojęcia o tym co trzeba w biurze zrobić i ile czasu to trwa. A i fajny masz sklep jak kierownicy mają czas na kawę i papierosy :) a co do telefonu to może być sprawa służbowa....(nie nadstawiamy ucha )
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 17:55   

barbara.kalina zerknij sobie przy okazji do podręcznika sprzedawcy kasjera. Tam zaraz na początku pisze jak byk że jesteś odpowiedzialna za kontrolę terminów przydatności i usuwanie z sali sprzedaży towarów przeterminowanych. Mam nadzieję że teraz łatwiej przebolejesz ten niewdzięczny obowiązek. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:01   

ok... tylko macie Wy strasznie wypaczona wizję, ja widzę jak """""zapracowani"""" są KS/ZKS... ty zrób ja postoję... od takie podejście, ZERO jakiejkolwiek współpracy - no chyba że okręgowy jeździ.. albo pełnia księżyca

ale co się dziwić, co ile u was się zmienia rejonowy 4-5lat? i niby szacunek w pracy, zespół? hahaha chyba mówienie w trzeciej osobie i zrób za mnie.. a teraz niech nam dowalą zamówienia i rozliczenia to już całkiem nie będą musieli się przemęczać...

gregori0708 napisał/a:
... A i fajny masz sklep jak kierownicy mają czas na kawę i papierosy :) a co do telefonu to może być sprawa służbowa....(nie nadstawiamy ucha )


Mierząc to ilością petów i niepozmywanych kubków po sobie to masz racje "FAJNY" - spróbuj Ty z pośpiechu nie umyć kubka... I jaka służbowa? Jak ktoś tak głośno gada i ploteczki.. że wszyscy słyszą to jaka służbowa?

W tej firmie NADZÓR NIE ISTNIEJE mam wrażenie, a zmiana KR to fikcja...
Ostatnio zmieniony przez barbara.kalina 2015-06-19, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:05   

A ja dodam od siebie ze rowniez to na splecjaliscie pierwszej alejki spoczywa obowiazek sciagniecia dat na miesie i nabiale na drugiej zmianie. Swoja droga rozkladajac dostawe to kolezanka nie stosuje fifo. Bo automatycznie stosujac fifo wiesz mnieej wiecej co do kiedy jest. Ale co tam po co kasjerkwi obowiazki.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:07   

barbara.kalina to co ty kochana jeszcze robisz na stanowisku kasjera skoro w biurze tak dobrze. :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:08   

i skoro jesteście tacy chętni do tych dat - macie na to czas wyznaczony? bo u nas nie... i głupi tekst że jeszcze nie zrobione... jak ci wyrecytuje co jeszcze masz poprzestawiać..
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2015-06-19, 18:09   

barbara.kalina, po co biedaku tak przemęczasz się na tym kasjerskim stanowisku? Postaraj się o awans i będziesz mogła sobie postać, zamiast się przemęczać, a i zarobisz ze dwie stówki więcej :)
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:11   

Że o staniu z petem w zębach na rampie nie wspomnę.... :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:12   

Czas to trzeba umiec sobie zorganizowac. Jak sie to potrafi to i sklep sie ogarnie
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:12   

Larrikol napisał/a:
a i zarobisz ze dwie stówki więcej :)


słyszałam że ze trzy... oj ta inflacja..

[ Dodano: 2015-06-19, 18:14 ]
brodacz1989 napisał/a:
Czas to trzeba umiec sobie zorganizowac. Jak sie to potrafi to i sklep sie ogarnie


ile masz osób na zmianie? 2+1 i dwie kasy czynne?
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:19   

Dokladnie dwa plus jeden i jakos zyje. Pracuje robie zwroty nadwyzki i wypije piec kaw i spale pol paczki fajek a na koniec obrot 60 tysiecy. Da sie da no i slecjalista pierwszej alejki jeszt bez zasilku
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:20   

barbara.kalina, niektóre działy to pełne gdzie fifo samo się zachowuje, na niektórych sprzedaż jest mizerna to i nie zamawiają często a jak jeszcze trzaśniesz na socjalu info że mają ci przestrzegać fifo na dziale barbara.kalina to sukces murowany. ;)

[ Dodano: 2015-06-19, 18:23 ]
brodacz1989, wybacz ale pierwszy raz jak Cię przeczytałam i sobie pomyślałam "ale piepszysz" :D
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:26   

barbara.kalina, ahahaha dziewczyno nie wiesz co to droga słóżbowa? Jak zdałas test z podręcznika nie doczytując SWOICH obowiązków. Cudze widzisz pod lasem, swojego nie widzisz pod nosem. :bu:
  Ocena JMP: 8/10
     
~barbara.kalina

Stanowisko:
klient

Dołączył: 22 Cze 2013
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-06-19, 18:33   

marta1 napisał/a:
Nie chodzi tu o przerzucanie odpowiedzialności tylko o to żeby każdy czuł się odpowiedzialny za sklep i żeby mieć świadomość tego że to co codziennie robimy w pracy ma być zrobione dobrze bo czy wcześniej czy później odwalona robota się zemści


NIE JESTEM PRZECIW PRACY W ZESPOLE tylko mam AŻ 1 ZKS która we co to jest.. reszta na zasadzie ty zrób... i to jest problem... nierozwiązywalny, choć mała iskra jest na jesieni...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo