Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyzysk pracowników
Autor Wiadomość
Pan_Lukas

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Cze 2014
Posty: 1
  Wysłany: 2014-06-19, 14:23   Wyzysk pracowników

Witam, chciał bym powiedzieć o wyzyskiwaniu pracowników w Biedronce w Poznaniu na os. Jagiellońskim, kierowniczka tamtejszej biedronki Pani Beata wyzyskuję do granic możliwości pracowników, na własne oczy widziałem jak dziewczyna przewróciła się na sklepie z przemęczenia i zamiast wezwać pogotowie albo chociaż żeby zaprowadzić ją do lekarza to została położona na 2godz w szatni a później z powrotem do pracy, pracownicy nie mogą sobie ustalić urlopu gdyż jest on narzucany odgórnie przez kierowniczkę sklepu, co chwila zmieniany grafik który nie jest uzgadniany z pracownikiem. :bu: :bu: :bu: mam nadzieję że, jakaś raekcja ze strony szefosftwa Biedronki w tej sprawie będzie i Pani Beata zostanie zdegradowana ze stanowiska
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-19, 14:31   

Jeżeli oczekujesz jakichś reakcji ze strony "szefosftwa" Biedronki, to skargi powinieneś składać w biurze obsługi klienta (jeśli rzeczywiście nim jesteś), bądź w biurze obsługi pracowników (informacje, które posidasz, bardziej wskazuja na tą wersję). To forum jest na szczęście niezależne od jmp i jedyne, co mozemy zrobić, to wyrazic współczucie.
 
     
#etna75 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 06 Maj 2011
Posty: 95
Skąd: polska wschodnia
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-19, 16:34   

Ale tak się dzieje na wielu sklepach wyzyskiwani jestesmy do granic wtrzymałości wracamy do sytuacji z przed 10 lat może znowu trzeba zrobić aferę na całą Polskę to może cos się zmieni ale wątpię :nie:
  Ocena JMP: 4/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-19, 18:08   

Najlepiej zglosic to do TVN :D


A tak serio to dzwon do bop ;)
 
     
fantazja

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-19, 18:44   

Tak naprawdę to na wielu biedronkach od dawna jest wyzysk, jak nie na wszystkich. Pracownicy są wykorzystywani do granic możliwości. Jeśli podejście do pracowników i warunki pracy się nie zmienią to ktoś się w końcu za to weźmie, bo ludzie nie wytrzymają. Tak jak byli w czołówce, tak teraz mogą znowu być na dnie.
  Ocena JMP: 2/10
     
grigori86

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 22
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-19, 20:41   

mi też się tak wydaje że w owadzie w tej chwili wraca to co było kiedyś wyzysk, zwalanie obowiązków na bardziej zdolnych i w ogóle, tak nie powinno być na sklepach które była miła atmosfera miesza się ludźmi żeby jeden do drugiego skakał, nacisk na obowiązki przewyższa nasze wynagrodzenia góra jak by mogła to by tyrała nami za marne grosze i bez dnia wolnego mamy przykład dzisiejszego święta gdzie tyramy jak bawoły do 6 rano za damski ch#^!, gdzie dawniej było max do 24 tak, czy siak biedra schodzi totalnie na psy i nie ważne że zatrudnia tysiące pracowników jak ktoś raz zasmakował pracy w tym kołchozie to po odejściu w innej pracy delikatnie rzecz biorąc odpocznie
 
     
~kita 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 27 Lis 2012
Posty: 36
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-20, 18:10   

witam wszystkich małopolska tez nie zostanie bez echa w naszych sklepach to samo chyba czas sie wziasc za tych wyzej bo oni swiruja co chwila to co innego 2 ludzi na zmianie paranoja warzywa piec daty i sklep do posprzatania gozej jak za komuny pozdrawiam wszystkie biedronki [mróweczki]
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-21, 13:06   

Jak trzeba pracować to niedobrze ale jak dają premię roczną albo jakieś siano w "prezencie" to wszyscy kochają biedronkę. Ja nie twierdzę że jest lekko bo nie jest ale większość tylko narzeka zamiast docenić to co mamy
  Ocena JMP: 8/10
     
grigori86

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-22, 08:50   

to nie chodzi o to czy coś dają czy nie dają ja pracowałem we firmach w których jedynym prezentem na święta był uścisk dłoni prezesa z dopiskiem "tak trzymać, tak dalej a będziemy lepsi" ale chodzi o sam fakt że my tyramy na nich a oni zamiast w jakiś sposób ułatwić to jeszcze kłody pod nogi nie o to w tym chyba chodzi
 
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 12:45   

Edyta 89 napisał/a:
Jak trzeba pracować to niedobrze ale jak dają premię roczną albo jakieś siano w "prezencie" to wszyscy kochają biedronkę. Ja nie twierdzę że jest lekko bo nie jest ale większość tylko narzeka zamiast docenić to co mamy


Komu daja to dają my od roku premii nie widzimy za gołe pensyjki tyramy nawet premii Majowej która niby była nie dostaliśmy , a szkoda gadać i jeszcze inwentura przekładana z terminu na termin ile można po godzinach zapier.... za free
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 13:00   

Muminka napisał/a:
za gołe pensyjki tyramy nawet premii Majowej która niby była nie dostaliśmy , a szkoda gadać i jeszcze inwentura przekładana z terminu na termin ile można po godzinach zapier.... za free


po jakich godzinach?? Żadnej premii majowej nie było! O czym Ty piszesz?
  Ocena JMP: 8/10
     
@Muminka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2014
Posty: 140
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 13:32   

po jakich godzinach?? Żadnej premii majowej nie było! O czym Ty piszesz?[/quote]

Ja już mam wyrobione godziny kwartalne teraz pracuje po za godzinami . A co do Majowych premii (w socjalu wisiało info na temat premii za maj) i wchodziły na konta już po wypłatach czyli oddzielnie , ale jak widać nie dla wszystkich , albo to było zagranie taktyczne zarządu i tylko poszło info , a kasa już nie .
_________________
Bo w życiu piękne są tylko chwile ....
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-23, 13:42   

Muminka napisał/a:

albo to było zagranie taktyczne zarządu i tylko poszło info , a kasa już nie .


Dla wyjaśninia na nadgodziny nie musiałaś się godzić a co do premi to nieliczne sklepy dostały (mój nie) i żyję. Poczytaj czasami shout-box tam był tem temat premi za maj poruszany więc powielac informacji nie będę. Nie pisz bzdur... " albo to było zagranie taktyczne zarządu i tylko poszło info " .
  Ocena JMP: 8/10
     
grigori86

Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-06-24, 08:56   

ale ma racje bo pisało że dostaniemy wszyscy jakieś pieniądze a jak się okazuje tak nie bylo :D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-06-24, 13:33   

A gdzie była ta informacja, że wszyscy dostaniecie "jakieś" pieniądze?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo