Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co zrobić by zatrzymać pracownika?
Autor Wiadomość
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
Wysłany: 2016-09-27, 15:56   Co zrobić by zatrzymać pracownika?

Witam, pytanie proste jak drut i takie jak w temacie, co w pracy/kontakcie z kierownikami sprawia że macie chęć jeszcze pracować/czujecie się docenieni lub traktowani równo? Co was tu jeszcze trzyma? Proszę pomóżcie opracować mi ten temat, ponieważ na dniach mam się spotkać z dyrektorem operacyjnym i porozmawiać na ten temat, swoje wnioski mam, wnioski pracowników ze swoje sklepu także, ale chce by spektrum było jak najszersze. :D

Ps. Chodzi tutaj szczególnie o nowych pracowników/ z dużym stażem.
Ps2. Kwestii finansowych poruszać nie można :bu:
  Ocena JMP: 6/10
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-27, 16:56   Re: Co zrobić by zatrzymać pracownika?

Skiter1991 napisał/a:
Witam, pytanie proste jak drut i takie jak w temacie, co w pracy/kontakcie z kierownikami sprawia że macie chęć jeszcze pracować/czujecie się docenieni lub traktowani równo? Co was tu jeszcze trzyma? Proszę pomóżcie opracować mi ten temat, ponieważ na dniach mam się spotkać z dyrektorem operacyjnym i porozmawiać na ten temat, swoje wnioski mam, wnioski pracowników ze swoje sklepu także, ale chce by spektrum było jak najszersze. :D

Ps. Chodzi tutaj szczególnie o nowych pracowników/ z dużym stażem.
Ps2. Kwestii finansowych poruszać nie można :bu:

ja bym chciał żeby zamiast tych premii dali więcej pracowników żeby niebyło z powodu braku jednej osoby cały grafik sie zawalił. mniej biurokracji
 
     
JatoJa 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Wrz 2014
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2016-09-27, 17:38   

Witam, :pa1: jestem świeżakiem jeżeli chodzi o zks, byłam ponad dwa lata kasjerem. Po szkoleniu przenieśli mnie na inny sklep. Co sprawia że chcę pracować? W sumie to sama nie wiem, bo robi się coraz gorzej w firmie, dwie nakładające się promocje w tygodniu plus milion raportów specjalnych i z niczym nie da się wyrobić. Nie chodzę na przerwy bo brakuje czasu. Przecież każda minuta się liczy. Trzymają mnie ludzie, z którymi aktualnie pracuję, stare kasjerki którym nie trzeba wiecznie czegoś tłumaczyć. Również dobrze mi się pracuje z moją kierowniczką, która mnie szkoliła, zawsze służy swoją pomocą, nigdy nie usłyszałam że nie ma czasu na wytłumaczenie czegoś, czy przypomnienie. Pomaga przy większych zamówieniach, nawet gdy dzwonię jak ma wolne. Jak trzeba stoi murem za mną :D , a jak coś zawalę to opieprzy :regulamin: :ops: , ale przynajmniej szczerze i otrzymuję zawszę motywację w postaci informacji zwrotnej. :zdrowie: Oczywiście przyzwyczajenie do miejsca pracy również ma wpływ na to że jeszcze tu jestem .
  Ocena JMP: 5/10
     
@robalna6 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 146
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-28, 15:02   

JatoJa napisał/a:
nigdy nie usłyszałam że nie ma czasu na wytłumaczenie czegoś, czy przypomnienie. .


Czekaj ,czekaj, Ty nie masz czasu na kibel, a twoja ks ma czas na takie bzdety, to widzę, że faktycznie ma Cię co trzymać w pracy hahaha
_________________
"Nadzieja- to komfort na , który mnie nie stać"
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-29, 10:37   

JatoJa napisał/a:
Nie chodzę na przerwy bo brakuje czasu. Przecież każda minuta się liczy.

I to jest okropnie zły przykład dla innych !!Przez takich jak Ty nic na lepsze się nie zmieni !!
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
JatoJa 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Wrz 2014
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-29, 10:55   

robalna6, Chodzi o to, że jak prowadzę zmianę i jak czegoś nie wiem to zawsze mogę do niej zadzwonić. DarkSide, To że ja nie chodzę na przerwy nie znaczy że kasjerzy nie chodzą, wręcz ich wyganiam.
  Ocena JMP: 5/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-29, 15:59   

Skiter1991, podziel się swoimi pomysłami po wszystkim. :)
 
     
#Chilloutowy

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 65
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-09-29, 19:18   

JatoJa napisał/a:
Witam, :pa1: jestem świeżakiem jeżeli chodzi o zks, byłam ponad dwa lata kasjerem. Po szkoleniu przenieśli mnie na inny sklep. Co sprawia że chcę pracować? W sumie to sama nie wiem, bo robi się coraz gorzej w firmie, dwie nakładające się promocje w tygodniu plus milion raportów specjalnych i z niczym nie da się wyrobić. Nie chodzę na przerwy bo brakuje czasu. Przecież każda minuta się liczy. Trzymają mnie ludzie, z którymi aktualnie pracuję, stare kasjerki którym nie trzeba wiecznie czegoś tłumaczyć. Również dobrze mi się pracuje z moją kierowniczką, która mnie szkoliła, zawsze służy swoją pomocą, nigdy nie usłyszałam że nie ma czasu na wytłumaczenie czegoś, czy przypomnienie. Pomaga przy większych zamówieniach, nawet gdy dzwonię jak ma wolne. Jak trzeba stoi murem za mną :D , a jak coś zawalę to opieprzy :regulamin: :ops: , ale przynajmniej szczerze i otrzymuję zawszę motywację w postaci informacji zwrotnej. :zdrowie: Oczywiście przyzwyczajenie do miejsca pracy również ma wpływ na to że jeszcze tu jestem .



Nie chodzę na przerwy bo brakuje czasu.

no nóż się w kieszeni otwiera, gratuluje

NADGOLIWOŚĆ GORSZA OD FASZYZMU

mam nadzieję że szybko Ci ktoś uzmysłowi że za$#$#$lanie za 3 osoby nie jest dobre :/

[ Dodano: 2016-09-29, 20:21 ]
JatoJa, a na siku masz czas ?? czy też każda minuta się liczy ??
_________________
Naprzód cholerne pawiany, chcecie żyć wiecznie? - sierżant USArmy, 1918

Gwardia umiera, ale się nie poddaje!
  Ocena JMP: 5/10
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-02, 19:18   

Jestem długoletnim pracownikiem, jedyne co mnie trzyma w tej firmie to stawka. No ale miało być nie o kasie tylko innych pomysłach by zatrzymać pracownika.
Według mnie pierwszym i głównym elementem jest obsada na zmianie, jeśli pracuje się 2+ kierownik to źle się pracuje i ludzie nie dają rady fizycznie i psychicznie i odchodzą.
Drugi element nie mniej ważny to brak częstych zasileń w bilon i banknoty by kasjer nie musiał żebrać o drobne oraz 10 i 20. No i suma w kasetce powinna być co najmniej 500 zł na start.
 
     
@ona1969 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Mar 2012
Posty: 195
Skąd: gdańsk
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-04, 14:21   

podzielam opinię przedmówcy a póki co jesteśmy w czarnej :x40 :peace3: :kossa:
 
     
~mistiko

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 22 Maj 2013
Posty: 36
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-05, 05:38   

ETATY ETATY U JESZCZE RAZ ETATY! mam nadzieje że ten post zauważy jak najwięcej KR KO ..
To że były podwyżki w firmie ok doceniam..
Przedewszystkim pracownicy mają dosyć pracowania jak woły
ponad swoje siły..Hej tam na górze obudżcie się w końcu!
 
     
ekoekoeko 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 11
0 UP 3 DOWN
Wysłany: 2016-10-05, 11:40   

Czytając inne opinie o pracy w Polsce, wywnioskowałem, że nie ma gdzie iść pracować, bo wszędzie jest źle. Oczywiście to sami desperaci robią takie niepochlebne opinie, a ja przyzwyczaiłem się do Biedronki, którą oceniam 5.5/10.
Plusy : mogę sobie posiedzieć na jedynce i dzień zleci, mogę się poobijać jak nikt nie widzi, dostanę 1000 zł raz w roku, paczki i dodatkowe pieniądze, poranki są super, niektórych klientów aż miło zobaczyć i porozmawiać jak ze starymi znajomymi,
Do minusów zaliczam : trafi się czasami nieznośna zks lub kasjer, którzy nienawidzą pracować w ogóle, zwariowani klienci, którzy wiecznie są niezadowoleni, brak pieniędzy w kasetce i różne dziwne sytuacje typu rozwaliło się coś, nie działa terminal, złodziej ucieka itp. itd.
Nie polecam pracy w handlu - jeśli chcesz zarabiać 3000 zł, nie stresować się w pracy, wszystko żeby szło według planu - na pewno nie tutaj!
A polecam dla tych, którzy prowadzą szalone życie, szybko biegają po sklepie i pamiętajcie - SĄ KULTURALNI I UPRZEJMI DLA DRUGIEJ OSOBY

Bądźmy realistami.
 
     
lotka5824 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Gru 2012
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-06, 09:28   

A właśnie że szkoda że nie jest rozmowy o podwyżkach dla starszych pracowników co pracują po 10 lat lub nawet dłużej.Nie ma żadnych stażowych.Ostatnio co zrobili podwyżki tylko po roku pracy,3 lata a co z resztą.To jest skandal żeby taki pracownik 10 letni zarabiał o 100 zł więcej niż ci nowo ledwo przyjęci.Nie uważacie że powinno coś się zmienic?

;(
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-06, 10:20   

związki gdzie są?;p może coś ogarną w tym celu by kasjer po 5 i 10 latach miał podwyżkę, przecież jest nas coraz mniej w firmie..
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-06, 15:10   

mistiko napisał/a:
ETATY ETATY U JESZCZE RAZ ETATY! mam nadzieje że ten post zauważy jak najwięcej KR KO ..
To że były podwyżki w firmie ok doceniam..
Przedewszystkim pracownicy mają dosyć pracowania jak woły
ponad swoje siły..Hej tam na górze obudżcie się w końcu!


etaty? -zacznijcie chodzić ,a przestańcie biegać"

[ Dodano: 2016-10-06, 16:12 ]
Kacperos napisał/a:
związki gdzie są?;p może coś ogarną w tym celu by kasjer po 5 i 10 latach miał podwyżkę, przecież jest nas coraz mniej w firmie..


Poczytaj ustawę......... w regulaminie pracy nie ma czegoś takiego jak podyżki stażowe...... ja jestem za...... i za pikietą też......... więc? zapisz się i pojedziemy razem popikietować w tej sprawie........ wtedy będą związki........te same które zbierały podpisy byś miał wolną niedzielę chłopie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo