Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tajemniczy Klient, czy nie macie wrażenia czasem, że...
Autor Wiadomość
mojabiedronka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 25 Sty 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 11:59   

To tak jakby poprosić Księdza o to żeby na tym forum napisał o tym jakie grzechy mu powiedziałeś podczas spowiedzi jeśli oczywiście rozumiesz pojęcie "TAJEMNICZEGO"
_________________
Kapitałem firmy zawsze są ludzie
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 12:01   

Cytat:
To tak jakby poprosić Księdza o to żeby na tym forum napisał o tym jakie grzechy mu powiedziałeś podczas spowiedzi jeśli oczywiście rozumiesz pojęcie "TAJEMNICZEGO"


No comment -.-

A moje odczucie jest takie że nie raz TK wali w ciula i nie obiektywnie ocenia sklepy :em29:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
mojabiedronka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 25 Sty 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 12:03   

Cóż na to poradzić takie życie :-) zawsze można przyjąć się do firmy w której nie praktykują Godła Jakości Obsługi i po problemie którego nie ma :-)
_________________
Kapitałem firmy zawsze są ludzie
 
     
Anonim72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-25, 17:06   

Nam nowa KR powiedziała,że jak nie będzie 100% obsługi to będzie wyciągać z tego konsekwencje bo ona dokładnie wie kto TK obsługiwał .^. i nie wyobraża sobie,żeby 1 klienta wychodził poza taśmę,teraz biegamy jak pojebane,zanim zalecisz z końca sklepu to już po zawodach albo załapiesz się na jakiegoś menela z amareną :D
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-25, 18:43   

Tk to teraz już niemalże zawód i tak jak ma scenariusze zachowań tak i ma wytyczne w jaki sposób ma być sklep oceniony, wiec nie do końca zależy ta ocena tylko do niego. Oczywiście dużo zależy od tego skąd JMD rekrutuje swoich tk a tego nie wie nikt :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 06:15   

kluq, firma zewnętrzna prowadzi rekrutację :) Cos o tym wiem ;)
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 10:15   

Chyba raczej chodziło mi czy JMD korzysta z firmy bardziej lub mniej profesjonalnej :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
#tklient

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-26, 10:57   

Firma jest profesjonalna (według mnie oczywiście). Ma kilka "ale", ale kto ich nie ma ?
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-27, 08:58   

Problem z Tajemniczym Klientem jest taki, że przed tymi osobami w większości firm zajmujących się taką działalnością, nie stawia się żadnych wymagań. Poza tym osoby robiące audyt nie analizują, tylko piszą to co widzą według własnego uznania, więc może się trafić totalnie wyluzowany człowiek któremu wszystko będzie pasowało, albo osoba która zwraca bardzo dużą uwagę na szczegóły i opisze takie rzeczy na które większość klientów nie zwraca uwagi.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-27, 19:12   

jagodak napisał/a:
Problem z Tajemniczym Klientem jest taki, że przed tymi osobami w większości firm zajmujących się taką działalnością, nie stawia się żadnych wymagań. Poza tym osoby robiące audyt nie analizują, tylko piszą to co widzą według własnego uznania, więc może się trafić totalnie wyluzowany człowiek któremu wszystko będzie pasowało, albo osoba która zwraca bardzo dużą uwagę na szczegóły i opisze takie rzeczy na które większość klientów nie zwraca uwagi.

jestem dokładnie tego samego zdania! :yeah:
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-28, 00:00   

Moim zdaniem to wizyta tajemniczego klienta powinna wyglądać tak jak w mojej poprzedniej pracy, to znaczy tajemniczy klient po skończonym audycie prosi kierownika, przedstawia wynik audytu i otrzymuje podpis potwierdzający wizytę i akceptujący wynik audytu.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-28, 00:08   

W naszej firmie nie ma takiej opcji.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-28, 12:13   

Ogólnie to nie rozumie takiej opcji o jakiej pisze Jagodak ,tajemniczy jak sama nazwa wskazuje nie powinien ujawniać się nikomu. Przecież taka wizyta jest totalnie bez sensu i podważa wiarygodność tajemniczego.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@jagodak 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Sty 2012
Posty: 365
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-28, 12:27   

kluq napisał/a:
Ogólnie to nie rozumie takiej opcji o jakiej pisze Jagodak ,tajemniczy jak sama nazwa wskazuje nie powinien ujawniać się nikomu. Przecież taka wizyta jest totalnie bez sensu i podważa wiarygodność tajemniczego.


Podważa wiarygodność tajemniczego klienta sytuacja kiedy np. tajemniczy klient pisze że przed kasami był nieporządek, a przed kasami w naszej biedronce sprząta firma zewnętrzna. Panie sprzątaczki statystycznie raz na 15 minut zamiatają i myją psem i nie ma takiej opcji żeby było brudno, o czym powiedział nawet KR.
Audyty jawne według mnie dają klarowną sytuację, czego przykładem jest wózek kontrolny, który też jest swego rodzaju badaniem ale z bardzo zawężonego obszaru.
_________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem, że jest na świecie tylu idiotów" Stanisław Lem
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-28, 12:31   

kluq TK moze byc tajemniczy dopoki nie zaplaci a pozniej to i tak juz po kontroli wiec ja tez nie widze problemu w kwestii ujawnienia tym bardziej ze i tak sie TK zmieniaja :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo