Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciąża i L4
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-25, 19:30   

nataszeczka90 napisał/a:
tylko premii brak
jesli w ciągu roku dostawałas premię, to jest ona uwzględniona w średnim wyliczeniu wynagrodzenia, więc jakbyś ją miała...
 
     
nataszeczka90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-25, 19:57   

Larrikol: o tym wiem, tylko chodzi mi o to, że tych premii co u mnie na sklepie mają obecnie nie biorę. Tak dla nieświadomych i początkujących biedroneczek :D
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-26, 11:07   

Ale jeśli sklep premii nie wyrobi, to Ty i tak masz lepszą wypłatę, bo liczoną z premią :) A jeśli teraz wyrabiają niższe premie, to też masz lepszą, bo w średniej masz ujęte wyższe premie. Jakby nie było opłaca sie nie mieć tej premii
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 11:15   

Nic tylko zachodzić w ciążę... :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
nataszeczka90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 13:31   

Ja tam nie skakałam z radości. Ale skoro jestem w ciąży to już nic na to nie poradzę. A i na imprezie noworocznej w tym roku byłam :D Tak poza tym, chyba po urodzeniu dziecka będę zmuszona przenieść się do innego miasta. A chciałabym dalej pracować w biedronce. Mam nadzieję, że firma umożliwi mi to bez problemu.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 14:08   

Dobra kobieto Boga nie obrażaj, dzidziusiowi jest przykro jak tak piszesz. ;)
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
nataszeczka90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 15:23   

Boga w to nie mieszaj. Dzidziusiowi nie jest przykro i nie będzie. To, że nie planowałam dziecka nie znaczy, że nie będę go kochać :P
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 16:57   

nataszeczka90 napisał/a:
Ja tam nie skakałam z radości. Ale skoro jestem w ciąży to już nic na to nie poradzę. A i na imprezie noworocznej w tym roku byłam :D Tak poza tym, chyba po urodzeniu dziecka będę zmuszona przenieść się do innego miasta. A chciałabym dalej pracować w biedronce. Mam nadzieję, że firma umożliwi mi to bez problemu.


Pozwól że jednak będę mieszać bo dla mnie jako osoby wierzącej trochę ma się do rzeczy. A Twoja wypowiedź na temat ciąży jest dla delikatnie mówiąc niestosowna. ;/
Sorry za off topic. :P
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
@ondrasz

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 221
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 17:30   

a co ma wiara do tego?

Ludzie mają różne plany, sytuacje życiowe gdzie ciąża akurat w danym momencie to nie jest najszczęśliwsza sytuacja no ale skoro się pojawia to przecież nie usuwa jej a dziecko jak się pojawia też jest kochane. Co nie znaczy że wszyscy skaczą z radości na tą wieść. Uwierz że jest masa ludzi którzy tak reagują. Łzy po informacji o ciąży nie zawsze oznaczają radość...
Ileż to tzw. wpadek jest? Chyba każdy słyszał/otarł się wśród bliskich a być może sam miał taką sytuację...
 
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 17:43   

moim zdaniem w XXI wieku w ciążę zachodzić powinny tylko te kobiety które to planują, wpadki to jakby ciemnogród-bez obrazy. Dziś dziewczynki w podstawówce wiedzą co to zabezpieczenie. No ale to moje zdanie i nie wszyscy muszą sie z nim zgadzać:)
  Ocena JMP: 2/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 17:47   

zgadzam się ale wiedzieć a stosować to dwie inne sprawy...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 17:52   

Zgadzam się z Wami Marta i Fruzia a dalej komentować nie będę ze względu na stan koleżanki. Mam nadzieję że tego też nie będę musiała niektórym tłumaczyć. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 17:57   

spoko spoko lenka my wszystko kumamy :D
 
     
nataszeczka90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Sty 2014
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-01-26, 20:31   

Widocznie zdaniem co niektórych jestem mało inteligentna. A zachodząc w ciąże nie planując jej to już w ogóle lepiej nie mówić. Stało się tak i widocznie to mi było pisane. Swoje dziecko kochać będę nie mniej niż kochają matki swoje "planowane" dzieci. I nie zamierzam już polemizować na ten temat, bo no cóż jestem tu nowa. A zawiązane widocznie tutaj znajomości nie dadzą się przekrzyczeć mojej osobie. W kupie siła. Gratuluję własnego zdania.

[ Dodano: 2014-01-26, 20:40 ]
"Dziewczynki w podstawówce wiedzą co to zabezpieczenie". Gratuluje! może już 5 letniemu dziecku uświadamiajmy, co to jest zabezpieczenie przed ciąża. I dziwić się, że obniża się wiek inicjacji seksualnej. Jak sama mówisz dziecku co się robi i jak. Gratuluje! Rozumiem uświadamianie gimnazjalistów, bo tak to wszystko poszło do przodu. Ale popchnijmy to dalej, już w podstawówce podajcie jak na tacy "jak się to robi".
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-26, 21:36   

Hmm... a mi się wydawało, że to temat o zwolnieniu lekarskim w ciąży, pomyliło mi się? Niech się lepiej każdy uczciwie zastanowi, czy wszystkie dzieci ma takie "zaplanowane", a kolejne posty niezwiązane z tematem pójdą w kosz, bo oczywiście niechcący ;) zrobiliście ładny burdel.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo