Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2013-02-26, 21:57
Związki Zawodowe "Solidarność" w Biedronce
Autor Wiadomość
~Kokowy 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 30 Gru 2011
Posty: 51
Wysłany: 2012-12-31, 02:32   

Robertty napisał/a:
no i masz.........jawną dyskryminację i politykę firmy....
To prawda nie od dziś, w moim mieście została już tylko jedna osoba w związkach na xx sklepów. Sam osobiście nie zapiszę się do związków ponieważ ich działania nie do końca pokrywają się z moimi przekonaniami i doświadczeniami. Nie mniej jednak nie można ukryć tego, co wywalczyli dla nas wszystkich.
  Ocena JMP: 1/10
     
jgw2000

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-01-23, 10:54   

Pracowałem u prywaciarzy wiele lat i znam urok wyzysku, natomiast w JMP jest wszystko tak jak ma być na moje oko. Czas pracy absolutnie przestrzegany ekwiwalent za pranie jest, odzież robocza pod dostatkiem środki ochrony indywidualnej są! Pensja niska bo niska ale na czas jest! Jestem pod wrażeniem gdyż przez wiele lat byłem oszukiwany i kiwany przez prywaciarzy. Związki są potrzebne pracownikom mają być i są społeczną instytucją kontrolną pracodawcy. Utrzymywane są z naszych składek. Mój sąsiad pracuje w dużym państwowym przedsiębiorstwie od 15 lat i lawiruje między związkami tam gdzie dają więcej bonów na święta. To typowo nasze polskie myślenie. Co będę miał z tego. Ale ja się nie dziwię każdy ciężko pracuje na swoje utrzymanie. Praca w Biedronce nie należy do lekkich i mało stresujących. Sam dobrze wiem jak nieraz wracam z pracy padnięty jak każdy z was. Związki są potrzebne bo pracodawcy ktoś musi patrzeć na ręce taka prawda. U mnie w sklepie w ogóle nie ma tematu NSZZ gdyż wszystko jest ok. My pracujemy oni nam płacą i mamy wszystko co nam się należy. Pozdrawiam
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-25, 22:17   

i tak powinno być na każdym sklepie,pogratulować na wielu ,bardzo wielu niestety nie jest...
 
     
elektra

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2013
Posty: 3
  Wysłany: 2013-01-29, 12:43   

jestem za...za
  Ocena JMP: 5/10
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
Wysłany: 2013-01-31, 18:02   

Ja bym się chętnie zapisała do związków ale po pierwsze nie wiem do których a po drugie mam nieco obawy gdyż u nas pani rejonowa nie lubi ludzi należących i są oni pod jej ,,troskliwym,,oczkiem
  Ocena JMP: 2/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-03, 17:25   

masz dwie organizacje,co do troskliwych kr, to przy najmniej jak Ci kr sie dobierze do pupy to wiesz gdzie sie zgłosić o pomoc.... polecam ja należę i dzięki temu kr który mnie nie kocha nie umie się mnie pozbyc >:D
 
     
@fruzia1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Gru 2012
Posty: 115
Wysłany: 2013-02-03, 19:25   

to ja poproszę o poradę do których mam się zapisać
  Ocena JMP: 2/10
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 14:19   

nie powinienem promowac ale mi w "Solidarnosci " całkiem miło masz jeszcze "Sierpień 80"
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
Wysłany: 2013-02-04, 14:28   

Czy ktoś wie jaki % pracowników Biedronki należy do ZZ?
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
Wysłany: 2013-02-04, 15:59   

0,82 %
 
     
janeczek555

Dołączył: 15 Lis 2010
Posty: 16
Wysłany: 2013-02-04, 16:01   

Ja należe do nszzp"biedronka" od wielu lat, związek solidny , rzetelny zawsze jak trzeba wybroni pracownika, składka 0,50 % od podstawy wynagrodzenia i nie ulega podwyzszeniu, jast becikowe, zapomoga , pomoc prawnika i to w ramach składki. Zdecydowanie najlepsze warunki jakie można mieć w zz. Polecam..
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
Wysłany: 2013-02-04, 19:05   

W każdy związek to gwarantuje
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-04, 21:37   

u aga macie biecikowe i zapomogę? bogato... ;) a tak poważnie nie ważne jakie ważne że się należy
 
     
#aga 22

Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 98
Wysłany: 2013-02-05, 16:26   

Nie będziemy agitować tylko za jednymi związkami mamy wybór i to jest uczciwe a ludzie sami zdecydują, do których chcą się zapisać ;) . ;) ;) ;)
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-05, 20:51   

ależ ja nie agituję po protu zapomniałem o nszzp "biedronka" bo u mnie nie działa ten związek ,także CIę przepraszam że koleżance co pytała nie podałem Twojej organizacji,wszak łączy nas jedno troska o pracowników jmp :aniol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo