Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Glosima do zmywarki
Autor Wiadomość
@nanna2222 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 23 Lis 2011
Posty: 192
Skąd: warmińsko- mazurskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-09, 08:34   

Ja raz wzięłam te nasze Glosima i niezbyt mi podchodzą. Kupiłam u nas Somat i są ok. Nawet na najkrótszym trybie zmywania naczynia są czyste.
Co do odświeżacza do zmywarki z Biedronki. Wczoraj owy zakupiłam i po myciu naczynia pachną mi tym odświeżaczem, więc go wyjęłam, bo nie mam ochoty pić kawy ze szklanki o zapachu morsko- cytrynowym.
A teraz o zmywarce. Mam zmywarkę firmy BEKO. Zbytnio nie chciałam zmywarki mieć, ale małżonek po remoncie wygospodarował miejsce w kuchni i zakupiliśmy. Teraz po kilku miesiącach używania powiem tak: Mężu, dziękuję Ci za zmywarkę!!!!! Oszczędność czasu i wody.
 
     
monyczkaaa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Wrz 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-09, 12:02   

szału z tą Glossimą nie ma :) odświeżacze pachną bardzo krótko w zmywarce, tabletki - naczynia umyją ale bez rewelacji. :)
 
     
~Affik65 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-09, 16:55   

Czyli lepiej kupic tabletki Finisha albo Somat. Chociaz slyszalem ze dobry tez jest proszek ludwik do zmywarki. Uzywal ktos?
_________________
Chcialem dobrze- wyszlo jak zawsze.
  Ocena JMP: 5/10
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-10, 12:10   

Ja od 3 lat używam tabletek Glossima. Nie widzę żądnej różnicy w czystości naczyń przy użyciu tabletek Glossimy i Finisha np. Wszystko zależy od tego, jakim programem myte są naczynia.
 
     
asia30
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 16:00   

No właśnie, jak używasz Glossimy to musisz włączyć dłuższy program co wiąże się z większym zużyciem energii i pieniądz ucieka :)
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-10, 16:24   

Nie zgadzam się - ustawiam ten sam program. Więc kasa ucieka przy zakupie drogich środków myjących ;)
Zależy dużo od tego, jaką temp. ma zmywarka w danym programie - u mnie myje w temp. 60stC. Więc czy Glossima czy finish - to samo.
 
     
asia30
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 16:35   

60stC to sporo bo mój program to 45stC i tabletki z biedrony nie zdają egzaminu a somat czy Finish jak najbardziej.Oczywiście są droższe ale tak jak ktoś wyżej napisał często bywają w promocji u nas w biedronce
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-10, 21:03   

Też chcę zmywarkę ;( mój przyszły mąż jest bezduszny hehehehe :nie:

[ Dodano: 2012-11-10, 21:04 ]
Może po ślubie też się domyśli i kupi żonie >:D
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-10, 21:05   

może pora zastanowić się.. nad ...wyborem ...męża...? :D
 
     
~brit

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-11, 12:26   

Chętnie odsprzedam swoją bo chcę kupić większą :D Nie wyobrażam sobie teraz kuchni i życia bez zmywarki do naczyń :yeah:
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-11, 22:46   

Alotquestions napisał/a:
może pora zastanowić się.. nad ...wyborem ...męża...? :D



Nie zamieniłabym na nikogo innego w życiu :love2: A zmywarka kiedyś zagość heheh jak przestanę zmywać ;) :P
 
     
~portofino

Dołączył: 20 Lut 2012
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-12, 21:28   

Affik65 napisał/a:
Czyli lepiej kupic tabletki Finisha albo Somat. Chociaz slyszalem ze dobry tez jest proszek ludwik do zmywarki. Uzywal ktos?


Ja używam proszku i tabletek Ludwika, a także od czasu do czasu kupuję sól i płyn do nabłyszczania.

[ Dodano: 2013-09-10, 14:54 ]
Affik65 napisał/a:
Czyli lepiej kupic tabletki Finisha albo Somat. Chociaz slyszalem ze dobry tez jest proszek ludwik do zmywarki. Uzywal ktos?


Ja używam produktów Ludwika. Najczęściej używam tabletek wielofazowych Ultimate Power Ludwik. Czasami używam zwykłych tabletek Ludwik Classic, ale te można spokojnie zastąpić tabletkami Real Quality, bo Inco Veritas je produkuje dla Reala.
Sól używam najtańszą, a nabłyszczacz też Ludwik, bo ma i tak najniższą cenę w przeliczenu na 1 litr.
Do zmywania bardzo brudnych naczyń, do zmywania wstępnego do tej małej komory daję odrobinę żelu do zmywarki Ludwik. A sam żel do zmywania szkła i do krótkich programów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo