Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing co wy na to ?
Autor Wiadomość
Game615 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-10, 21:52   

Hello. Chora firma, tych wszystkich kr to nie wiem skad biora. A w kielcach to juz tragedia, kr jednego rejonu to zwykly d***, doslownie. Sam g**o wie a uwaza sie za boga. Mobbing dla niego to normalka. Zwolnic g**a a nie dac pomiatac ludzmi...

[ Komentarz dodany przez: Larrikol: 2013-02-10, 21:57 ]
Na przyszłość proszę trochę wyhamować ze słownictwem i emocjami!!
Ostatnio zmieniony przez 2013-02-10, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Deyoki

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-15, 12:13   

Moja znajoma pracuje w biedronce i z tego co mi opowiadała co kierowniczka sklepu i jej świta zastępczyń wyprawia, to się po prostu włos na głowie jeży. Po pierwsze jest jawna niesprawiedliwość jeżeli chodzi o ustalanie grafików. Kierowniczka daje wolne pracownicom kiedy one chcą tylko wtedy jeżeli dany pracownik jest z jej świty. Inni pracownicy mogą się prosić i błagać wolnego nie dostaną w tym dniu kiedy chcą. Zastraszanie pracowników, psychiczne znęcanie się i wykorzystywanie. Kierowniczka sklepu robi sobie wolne po trzy dni w tygodniu, a potem w rozliczeniu kwartalnym jakoś zawsze ma wszystkie godziny pracy. Unika pracy w niedziele, jawnie faworyzuje swoje koleżaneczki. A co najlepsze boją się kierowniczki okręgu która mieszka w tej samej miejscowości, srają po gaciach na myśl że mogłaby przyjść do nich na kontrolę. Czy ktoś może wie jak skontaktować się z taką kierowniczką żeby poszła na kontrolę i zrobiła wreszcie porządek z tym syfem. Koleżanka boi się cokolwiek z tym robić bo boi się że straci pracę. Proszę was o szybką odpowiedź bo to co tam się dzieje to przekracza wszelkie ludzkie wyobrażenia.
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-15, 12:38   

Drogi kliencie!
Zajmij się robieniem zakupów a nie właź z buciorami na zaplecze i interesuj się sprawami które Ciebie nie dotyczą i o których nie masz zielonego pojęcia. Jeżeli na sklepie Twojej koleżanki rzeczywiście źle się dzieje to ma ona szereg narzędzi( i na pewno nie jest nim to forum) żeby dać o tym znać przełożonym. Jeżeli nie jest gotowa na konfrontacje to szkoda Twojego zaangażowania.
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
Deyoki

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-15, 13:42   

lenka* napisał/a:
Drogi kliencie!
Zajmij się robieniem zakupów a nie właź z buciorami na zaplecze i interesuj się sprawami które Ciebie nie dotyczą i o których nie masz zielonego pojęcia. Jeżeli na sklepie Twojej koleżanki rzeczywiście źle się dzieje to ma ona szereg narzędzi( i na pewno nie jest nim to forum) żeby dać o tym znać przełożonym. Jeżeli nie jest gotowa na konfrontacje to szkoda Twojego zaangażowania.


Przepraszam bardzo jeżeli tak bardzo uraziłam kogoś moim poprzednim postem, ale chyba po to istnieje to forum aby można było odnaleźć potrzebne informacje czy podzielić się opiniami na temat sklepu, no chyba że owe forum ma jakieś inne przeznaczenie, którego nie jestem świadoma. Wracając do tematu, zwróciłam się tutaj o pomoc ponieważ myślałam że mój post przeczytają osoby o podobnych problemach i które chciałyby się podzielić doświadczeniami.
Dla pani świadomości pani lenko sprawa dotyczy mnie bezpośrednio i w cale z tego faktu nie muszę się przed panią tłumaczyć.

Nadal mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, ktoś kto ma w sobie chociaż krztę zrozumienia.
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-15, 13:45   

nie masz zielonego pojecia o czym piszesz. Jedno wiem ze nie ma mozliwosci zeby kierowniczka miala po 3 dni wolnego w kazdym tygodniu pracujac 4 dni po 8 godzin. bo co jak co ale czas pracy to u nas świeta rzecz i nie da sie go nagiąć.
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-15, 20:45   

fryndzel napisał/a:
bo co jak co ale czas pracy to u nas świeta rzecz i nie da sie go nagiąć.
szkoda ,że tego nie można było powiedzieć 10 lat temu ;(
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-15, 20:46   

co bylo, a nie jest...
 
     
mK2
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-19, 14:14   

fryndzel napisał/a:
nie masz zielonego pojecia o czym piszesz. Jedno wiem ze nie ma mozliwosci zeby kierowniczka miala po 3 dni wolnego w kazdym tygodniu pracujac 4 dni po 8 godzin. bo co jak co ale czas pracy to u nas świeta rzecz i nie da sie go nagiąć.




Może mieć 3 dni wolnego jeśli robi np po 12 godzin :x
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-19, 17:41   

miki2524 napisał/a:
fryndzel napisał/a:
nie masz zielonego pojecia o czym piszesz. Jedno wiem ze nie ma mozliwosci zeby kierowniczka miala po 3 dni wolnego w kazdym tygodniu pracujac 4 dni po 8 godzin. bo co jak co ale czas pracy to u nas świeta rzecz i nie da sie go nagiąć.




Może mieć 3 dni wolnego jeśli robi np po 12 godzin :x


Dlatego podkreslone, ze nie moze miec jesli pracuje po 8 godz...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-21, 23:32   

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13437854,Rewizje__oskarzenia_o_kradziez__norma_25_towarow_na.html#MT


U nas tylko za podejrzenie próby kradzieży też się zwalnia,wystarczy coś co można podciągnąć pod kradzież, znam parę przypadków gdy nie udowodniono winy a rejonowej starczyło "chyba" i rozwiązywano umowę,jak to ona mówi "nie bądźmy sentymentalni". Wystarczy czasem że kasjer w natłoku pracy na kasie nie zauważy złodzieja to podpada pod współpracę i papa. A kr ma średnią 10 osób w miesiąc
 
     
śpiuncek 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Sty 2011
Posty: 9
Skąd: lubelskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 01:59   

czy ktos może cos miał do czynienia z KR ewą s.? czy mobbing to jej drugie imie czy tylko tak sie teraz porobiło na starość?dosyc pilne dość ważne proszę o info
:boks:
  Ocena JMP: 5/10
     
Dosia_Samosia


Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-02-25, 11:05   

jeśli mówimy o tej samej Ewie S to ja mam zupełnie inne zdanie, :yeah:
_________________
Dosia_Samosia
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo