Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwolnienie kierownika sklepu
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-05, 21:26   

Przydałaby sie taka mała rewolucja francuska :)
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-06, 00:44   

renat71r napisał/a:
To znów ja,była KS.Słuchajcie,próbuje walczyć,nie wiem z jakim skutkiem?Jest źle,ze mną,nie potrafię wejść na zakupy do Biedrony,jestem załamana.Ale ja jeszcze nie skończyłam z firmą!Adwokaci są różni,każdy tylko liczy swoją kasę,nie ważne czy wygra,czy przegra,stawka jest ta sama,duża,nawet jak się ma kasę!Szukam dalej adwokata,na którego mnie będzie stać i znajdę! Czekam na spotkanie z wysoką osobą z JMD,której opowiem WSZYSTKO!!!Słuchajcie!Wyciągnę wszystkie brudy,o których wiem,a wiem dużo!I zrobię to dla Wszystkich,którzy pracują i dla siebie,dla mojej czystej satysfakcji!Pewnie nie zdziałam tą rozmową nic,nieważne,mnie będzie lepiej!Spotykam się za parę dni z ...nie mogę napisać,powiem tylko tyle,że jest nad KO.Powiem mu wszystko!Co on z tym zrobi,mnie już to nie obchodzi ale ja będę miała tą świadomość,że powiedziałam co jest złe w firmie,co się dzieje w środku,o czym Góra nie ma pojęcia,jak wygląda naprawdę praca,jak się traktuje ludzi,którzy charują ciężko,jak się picuje sklep jak wiadomo wcześniej,że ON ma przyjechać itd..po prostu nakabluję,powiem MU wszystko..mnie już nie zalęży....Jeżeli spotkanie dojdzie do skutku,w przyszłym tygodniu,to Wam napiszę.


mnie tylko dziwi ze przez tyle lat siedzialas jak mysz pod miotla i ci to "wszystko" co powiesz "nie powiem komu" tak nie przeszkadzalo.
otworzyly sie oczka po zwolnieniu?

smutne to i przykre. histeryczka jakas. takie cos trzeba leczyc.
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-06, 10:07   

Teraz każdy boi się o prace tym bardziej jak ma dzieci na utrzymaniu. Juz nie pracuje wiec Jej nie zależy, wiec tym bardziej powiadom prasę.
 
     
@xnyl 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 19 Gru 2010
Posty: 150
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-06, 10:20   

a ja pracuje i wszelkie nieprawidlowosci zglaszam. nie ma u nas problemow z ecp nie ma jakis strasznych rzeczy ktore wyczyniali by dm, kr, ks , zks czy kasjerzy. kazdy robi swoja robote raz lepiej raz gorzej - ale kazdy raczej stara sie robic najlepiej jak umie. ja tych "brudow" ktore mialbym wyciagac dla "wlasnej satysfakcji" nie widze.
 
     
Mio

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 12:35   

zz-biedronka napisał/a:
Robertty napisał/a:
MAM do was prośbę o to żebyście niebali się nagłaśniać wszystkich przewinień kr-ów dzwonili chociażby do BOP tak jak korzystają z tego kasjerzy,informowali z-z i przede wszystkim zrozumieli że procedury obowiązują wszystkich ,a kr tez je często łamie
TO nie są święte krowy,ich odzywki które wam często uwłaczają , głupie uwagi i smsy,to efekt szkolenia skierowanego na agresywne zarządzanie,ale należy to ukrucić,a co do kr-ów to nie Ci starzy a właśnie nowi często dwudziestoparoletni bez doświadczenia zawodowego traktują podwładnych jak bydło


Robertty ma rację,dzwonić i zgłaszać wszystkie nie prawidłowości ( PIP). Uwaga na czas pracy i wizyty KR w sklepie - trudny temat do opisania na forum. ECP+Monitoring. Zapisywać w zeszycie sklepowym wszystkie nadgodziny. Zl wprowadzać ta jak jest , nic w grafikach nie poprawiać.
31 pazdziernika znowu były zwolnienia

coooo?moja ks nagminnie poprawia grafik jak ktoś da zl,w pazdzierniku minimum 3 razy zerowała godziny,a potem nanosiła zl,chyba nikt tego nie zauważy???
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 15:33   

Mio, skoro tak jest to zgłoś to. zrobią kontrolę i wyjdzie czy tak było ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Mio

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 17:08   

ale ja mam nadzieje,że to niw wyjdzie bo ogolnie jest spoko,chyba????
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 17:17   

Mio, skoro tak robi to nie jest spoko...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
12345 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 17:28   

najgorsze jest w tym wszystkim,ze czasem stajemy przed wyborem czy postąpic jak człowiek,czy postąpic jak pracownik biedronki, bo niestety jako człowiek inaczej patrzymy na zwolnienia lekarskie,na urlopy na żądanie,na to,ze ktoś się źle czuję, a jako kierownik niestety musimy zwalniac,przenosic i wymieniac załoge bo nikogo nie interesuje,ze my juz czasem nie dajemy rady,bo nie mamy siły, nas na zmianie po 5 osób,2kasy chodza cały czas i dwie dosiadaja i ze jedna osoba zostaje z 27paletowa dostawa, to jest przerażające,ze oni sa tak wyrachowni na górze i na naszej ciezkiej krwawicy dorabiają się milionów
 
     
Mio

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-07, 17:34   

dark side,mi tak nie zrobiła,więc dla mnie jest spoko,ale jak mi zacznie kłody pod nogi.......to zobaczymy!!!???robi to nowym kasjerom,którzy nie mają o tym pojęcia co jest na grafiku tylko go podpisują!!!
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-07, 21:22   

a ja tam mówię : Co ma wspólnego tramwaj i kr?
obydwoje co jakiś czas przychodzą następni z tym że tramwaj trudniej wypier..olić

A tak poważnie się ukula,uzbiera i pierdyknie jak parę lat temu, pani S. trzyma łapę na nocniku ale się jej przeleje ;) oni czują się jak skała a my jesteśmy te małe kropelki ;) kap,kap i w końcu skała pęknie ;]
 
     
renat71r

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-08, 11:24   

xnyl Ty to ile pracujesz w Biedronie?!Pół roku? Rok? O czym Ty człowieku mówisz?!Nie obrażaj mnie,sam się lecz!Psychiczna mi piszesz!Nie obrażaj Wszystkich bo Wszyscy są podobni do mnie i boją się jak ja się bałam !Odezwać się,zgłosić?!Komu?!Ty chyba w innej bajce żyjesz...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-08, 11:38   

renat71r, może tak spokojniej co ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
renat71r

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-08, 11:55   

ale ja k...a nie mogę spokojniej!
 
     
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-08, 11:55   

Tu nie ma miejsca na człowieczeństwo!!!
Tu jest jak usłyszałam od KO hierarchia :szczena:
Jak mnie zapytał czy jej nie znam a przyznam się że o tym nie wiedziałam że takowa w sklepach istnieje, powiedziałam mu że znam dwie:
KOŚCIELNĄ i taką w ANGLII :yeah: czy to coś złego że się nie znam na czymś czego nie powinno w firmie być!!!!
Pomoc przede wszystkim pomoc przełożonych!!! Albo jeżeli już na to ich nie stać niech ludziom chociaż w pracy nie przeszkadzają a swoje kompleksy niech leczą w spa......
Nie piszcie do BOP bo to jest ściema i lipa jeżeli jeszcze chcecie pracować (wymijające do niczego nie prowadzące odpowiedzi!)
A oto wypowiedz KR ,która odchodziła gdy nastał nowy u nas pan KO
...."Cieszę się żę odchodzę idą trudne czasy i jak będzie mi kazał kogoś zwolnić to nie będę z nim dyskutować i was bronić,za bardzo mi zależy na pracy....."
to już nie jest hierarchia to DYKTATURA!!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo