Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zwolnienie kierownika sklepu
Autor Wiadomość
werona

Dołączył: 15 Lut 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-10-14, 03:00   zwolnienie kierownika sklepu

JESTEM ZASTĘPCĄ .ZWOLNILI MOJĄ KIEROWNICZKĘ SKLEPU ZA ŚCIĄGANIE PIECZYWA PRZED SKANOWANIE . CHCEMY WALCZYĆ O JEJ PRZYWRÓCENIE DO PRACY . DALI JEJ ROZWIĄZANIE UMOWY ZA POROZUMIENIEM STRON BEZ OKRESU WYPOWIEDZENIA. CZY OTRZYMA ODPRAWĘ? CO MAMY ZROBIĆ KO BYŁ KIEDYŚ NASZYM REJONEM I JUŻ WTEDY ZASTRASZAŁ NAS TERAZ DOPIĄŁ SWEGO KAŻDY Z NAS BOI SIĘ IŚĆ DO PRACY CHCEMY WALCZYĆ.POMOCY!!!! BOIMY SIĘ ŻE NAS TĘŻ WYWALĄ
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-14, 10:07   

Cytat:
CZY OTRZYMA ODPRAWĘ?

nie otrzyma :(

werona, pisaniem na forum nic nie zdziałasz od tego są odpowiednie instytucje...


A kolejna rzecz to nie pisz Caps Lockiem...
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-14, 10:19   

za co ją zwolnili?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 11:08   

Żeby to bylo takie straszne, to nie dawaliby jej porozumienia stron, tylko dyscyplinarke. A KS to nie wiedziala, ze czegos takiego nie musi podpisywac? Po prostu pewnie chcieli sie jej pozbyc i juz...
 
     
Robertty
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 13:35   

jak za ściąganie pieczywa przed skanowaniem? czyli świadczyła pracę nim ją poświadczyła w ohr? widocznie nie była członkiem z-z ,bo by musieli najpierw spytać z-z o opinię. Często zastraszają,przyjeżdżają dają do podpisu a ludzie podpisują. W moim przypadku skończyło by się na ironicznym spojrzeniu na ich propozycję... Fakt zastraszają,szukają haczyków by wypowiedzieć umowę itp... Pewnie byli w piątek przed końcem jej pracy? bo w piątki robią Ci na rano a potem przyjeżdżają z wypowiedzeniem. Larrikol do dyscyplinarek to oni nie są tacy szybcy,ale fakt z ludźmi postępują jak z najgorszym bydłem. Kiedyś jeździł dystrykt z kierownikem działu kadr i płac,teraz to na ogół kr i ko... Unikajcie piątków,zwłaszcza jak zmieniają wam grafik na rano (oczywiście kadra kierownicza) , a jak czujecie że czeka was wyjebka to l4 ;)
 
     
zz-biedronka 
piotr.a

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 17 Sty 2012
Posty: 380
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-14, 16:10   

Dla kierowniczki pozostała walka w sądzie ( problem jest jeden jeśli podpisała za porozumieniem) co do reszty osób które pracują, ratunek jeden to wstąpienie do ZZ.
Dużo o tym wszystkim piszemy i osobiście na marketach tłumaczymy , ale takie sytuacje jak tu zostały opisane będą jeszcze bardziej narastać. JMP szuka oszczędności ale chyba nie w tym kierunku bo konkurencja się z tego powodu cieszy, że fachowców na marketach tracimy. Mam nadzieje, że ludzie dojdą do rozumu i zaczną wstępować do zz tak aby w tych trudnych czasach ktoś ich bronił.
  Konto: OFICJALNE - Związki Zawodowe "Solidarność" w Jeronimo Martins
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-14, 19:51   

Werona, napisz raz jeszcze w miarę po polsku za co zwolniono twoją KS. Jeśli przyjmowała pieczywo po wejściu do sklepu przed zarejestrowaniem się w OHR i nie nanosiła podczas skanowania odpowiedniej godziny rozpoczęcia pracy to niestety robiła źle. I może być problem :(
 
     
renat71r

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-16, 08:56   

cześć wszystkim,to mnie w piątek zwolnili,zaje***ie jest...

-----------------------------------------
Bez wulgaryzmów proszę. DarkSide
-----------------------------------------
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2012-10-16, 10:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
karolcia23t 

Dołączyła: 19 Paź 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-16, 09:54   

renat71r jak to się stało? za taką błachostkę?porażka :nie:
 
     
renat71r

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-16, 11:29   

jak większość,najpierw dyscyplinarka,potem łaskawie porozumienie stron i wypad!za to,że przychodziłam wcześniej,wciągałam pieczywo i spokojnie mogliśmy przed pracą wypić kawę.Porozumienie wyszło dopiero od kadrowca po tym jak wspomniałam,że 10 lat temu jakoś się nikt tym nie przejmował,że pracowałam po 14 godz.dziennie
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-16, 11:38   

No to wybacz, ale wcale to nie byla blahostka i tak naprawde nie masz sie co oburzac, bo wiadomo, ze predzej czy pozniej musialo sie to tak skonczyc. W pracy nie jestes po to, zeby pic kawke, tylko wlasnie pracowac. Trzeba bylo przychodzic wczesniej, zeby wypic kawe, a nie odwrotnie. Dziwne, ze wczesniej zadna kontrola tego nie ujawnila. Przykro mi, ze Cie zwolnili, bo wiadomo, jak wyglada u nas sytuacja z praca, ale niestety stalo sie to na Twoja prosbe.
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-16, 12:09   

renat71r napisał/a:
jak większość,najpierw dyscyplinarka,potem łaskawie porozumienie stron i wypad!za to,że przychodziłam wcześniej,wciągałam pieczywo i spokojnie mogliśmy przed pracą wypić kawę.Porozumienie wyszło dopiero od kadrowca po tym jak wspomniałam,że 10 lat temu jakoś się nikt tym nie przejmował,że pracowałam po 14 godz.dziennie

Dziwię się, że tak robilas po aferach sprzed 3 lat
 
     
lory7

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 31 Sie 2012
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-16, 13:00   

Panno Larrikol chyba masz malutko latek że jesteś taka uprzejma albo masz wielkie parcie na karierę w Naszej B.... to więc nie blokujemy Cię i fora z tego FORA!!!!!!!!
Popracuj najpierw pod ogromną presją tak jak my staruchy a niejedną głupotę odwiniesz chociażby ze stresu,ponieważ człowiek ,który jest dobrym fachowcem i chce aby wszystko było ok trochę sobie na głowę bierze,zapierdziela i wszystko jest n/ok
Wy nowo nominowani macie luzik ale jeszcze trochę i też was wezmą na palelnię lecz najpierw przemielą,MIŁEGO WTEDY SMAŻENIA! :em29:
TAk więc zanim zabierzesz następnym razem głos POZNAJ DZIECKO TEMAT!
Ja ten temat znam dowiedziałam się o tym wczoraj i w razie czego służę pomocą bo prędzej czy pózniej wszystkich staruchów taki los czeka !Pytanie tylko czy na to zasłużyliśmy i czy powinniśmy wtedy milczeć?? :boks:
 
     
#agi 555 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 07 Lut 2011
Posty: 95
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-16, 13:12   

Kazdy ma prawo do własnych opinii wiec szanujmy to i siebie nawzajem.
Firma przymyka oko na takie naruszenia przepisów, KR to mało interesuje ile siedzisz w pracy - dla niego praca ma być zrobiona i tyle, jezeli nie jest tzn , że sobie nie radzisz. Niestety w momencie, w którym chca Cie zwolnić, zaczynaja szukać.Jednak żle zrobiłaś podpisujac porozumienie stron :( Nie masz teraz prawa do zasiłku czy dochodzenia swoich praw w sądzie.
Jezeli nie zostaniesz po pracy - nie wykonasz zadania - zwolnia Cie, zostaniesz - tez Cie zwolnia. Jak tu ku..a normalnie pracowac???
_________________
facet to skarb ... więc zakop go w ogródku
  Ocena JMP: 5/10
     
renat71r

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-10-16, 13:15   

wszyscy przychodzili bo chcieli,a na nadgodziny nikt nie pozwalał,rejon o tym wiedział,a musiałam być wcześniej,żeby inne sklepy miały pieczywo na czas
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo