Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pożyczka bez BIK
Autor Wiadomość
vollipop 


Stanowisko:
BOP

Dołączył: 16 Sty 2015
Posty: 0
Skąd: Karpacz
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-01-21, 21:32   

Walker33 napisał/a:
Tutaj jest bardzo ciekawy artykuł, polecam się z nim zapoznać dokładnie, zwłaszcza, jeśli jesteście młodzi :) finansowaparabola.pl. Generalnie rzecz biorąc trzeba mocno uważać na chwilówki, bo można ładnie się wrobić. Jeśli jednak ktoś robi to z głową, to nie powinno być żadnych trudności z wygrzebaniem (bądź nie wpakowaniem się) w długi albo ich spiralę :)


Dzięki, przydało się ;)
_________________
Mądrość sama sobie nie ufa, głupota sama sobie udziela kredytu bez granic.
 
     
@Miawka 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 07 Paź 2013
Posty: 778
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-02-04, 22:41   

Ja czasem korzystam z ferratum oraz chwilówek. Ferratum na 15,30 lub 60 dni. Chwilówka na 30 bądź kredyt miesięczny. Nie mam z nimi złych doświadczeń. Odradzam za to profi credit, są beznadziejni. Wymagania jak w zwykłym banku a procent żydowski.
_________________
Wierzę magii starych drzew i gwiazd, wierzę magii świata żądz jak zwierz...
  Ocena JMP: 8/10
     
uleks

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2016-10-09, 10:34   Czy warto jest brać chwilówki

Od jakiegoś czasu wyrosły jak grzyby po deszczu punkty w których można wziąć szybki kredyt czyli tzw chwilówkę. Kilka raz kusiło mnie żeby wejść i pożyczyć np dwa tysiące złotych na nowy telewizor, ale zawsze blokował mnie strach przed dużym oprocentowaniem i jakimiś ukrytymi haczykami. Co sądzicie o tych całych chwilówkach? opłaca się?
 
     
biedronka1477

Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 662
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 11:33   

To zlodziejskie pozyczki
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 12:14   

Lepiej normalne raty w banki, albo na allegro przez payu. Chwilówki niszczą, nie radzę.
 
     
@maniek19 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 12:30   

Nie no spoko jesli chcesz płaci RRSO w setkach, a nawet tysiącach procent to spoko. Lepiej jak masz jakiegoś dobrego przyjaciela albo rodzine to u nich a jak nie to w banku. Chwilówki to najgorsze co może być... Jak nastepnym razem bedziesz ogładał reklame chwilówek to podejdz i szybko przeczytaj to co jest drobnym drukiem napisane i dowiesz sie skąd takie wielkie RRSO.

I jeszcze jedno w chwilówkach nigdy nie bierze sie kredytu, tam sie bierzepożyczke. To jest ogromna różnica i troche przerażające jest ze wiekszosc ludzi nie umie odróżnic kredytu od pożyczki.

Jak masz jakieś dalsze pytania to dawaj.
  Ocena JMP: 2/10
     
@Sig

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Wrz 2012
Posty: 124
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-10-09, 14:24   

Sytuacja jest prosta: im łatwiej wziąć dany kredyt czy pożyczkę, tym większa będzie różnica między tym co pożyczasz a sumą rat do spłacenia. A to dlatego że ktoś musi "zrzucić się" na tych co nie idzie od nich ściągnąć należności. Tak więc szukaj takiego kredytu który ch...nie trudno dostać, tylko te są warte uwagi.

Możesz też z góry odrzucić wszystko co nie ma "bank" w nazwie, wszelakiej maści skoki i tym podobne instytucje omijaj szerokim łukiem.No chyba że macie w biedronce pracowniczą kasę zapomogowo-pożyczkową, na tego typu zakupy powinna być w sam raz, oddajesz dokładnie tyle ile pożyczasz.
 
     
uleks

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2016-12-11, 12:02   

No i potem mega trudno jest sie z tego wyplątać.

Doświadczenie wielu znajomych osób
 
     
@Maefistofeles25
Sir


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 27 Paź 2014
Posty: 182
Skąd: Niybylandia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-12-12, 07:55   

Assa , mają możliwość spłaty ratalnej. Nie polecam nikomu chwilówek i pożyczek bez biku, ale jeżeli nie ma już wyjścia to assa przynajmniej się spłaca a nie przedłuża co miesiąc. Ja już na szczęście wszystkie mam spłacone.
 
     
uleks

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2016-12-16, 09:12   

Ja również. Muszę przyznać,ze w przyszłości trochę się zaplątałem jeśli chodzi o chwiłówki. Człowiek był mlody i głupi. Pozyczyło się trochę kasy ( na szczęscie w porę spłacone).
Niestety ale wiele osób ma z tym problemy. Wystarczy sobie poczytać ile wpadło w pętlę zadłużenia.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2016-12-16, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
tamara_ra

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-09-13, 10:17   

Z tego co wiem, to firm pożyczkowe sprawdzają nie BIK a KRS. Do BIK mają dostęp jedynie banki.
 
     
Kinia103 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 18 Paź 2017
Posty: 0
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-10-18, 19:20   

Tak, TANIA POŻYCZKA BEZ DOKUMENTÓW ... a później tacy biorą i się dziwią, że 1000 procent zwrotu.... albo nie, procent niski - za to OBOWIĄZKOWE świadczenia dodatkowe...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo