Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Piwo
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-15, 21:20   

można, można... mądra pani z pewnego programu telwizyjnego też o tym mówiła ;)
 
     
Zydel

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-16, 11:58   

Neo napisał/a:
Zydel, a ty za to znasz się na emotikonach :puk?:
np. taki - ;) oznacza by traktować treść z dystansem!
A wklejać linki też potrafię. Wystarczy poguglać trochę by znaleźć informacje o tym że, żółć bydlęcą można w piwie spotkać :P

Larrikol napisał/a:
można, można... mądra pani z pewnego programu telwizyjnego też o tym mówiła ;)

:boks:
:D
Że wklejać linki Neo potrafisz zauważyłem. Co więcej, zapoznałem się z treścią tego podanego przez Ciebie. Polecam uczynić podobnie z moimi ;) Kopyra jest znanym i cenionym piwowarem domowym, znającym tajemnice i 'sztuczki' wszelakie związane z piwem, więc jakoś bardziej wierzę jemu niż niesprawdzonym kopiowanym i powielającym 'legendę' informacjom (sam kiedyś pracowałem w browarnictwie i niejeden 'naciąg' widziałem, ale z informacją o żółci bydlęcej spotkałem się tylko w podziemnych fanzinach dla słuchających reggae, które przestrzegały wegetarian przed piciem piwa ).
Jako konsument i klient chciałbym żeby informacja na temat produktów była pełna i szczegółowa, niestety browary podają tylko te informacje do których obliguje ich Unia. Przykre to trochę bo można uczciwie podać takie informacje ->patrz etykiety piw z projektu AleBrowar
poZDRÓWKO dla wszystkich piwoszy!
:zdrowie:
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-17, 13:38   

ja tam piwa nie lubię, ale mój mąż jak większość facetów owszem... gustuje w sprawdzonych znanych od dawna. na pewno nie dałby się udobruchać naszym szajsem biedronkowym- śmierdzi na kilometr i z reguły co ma na prawdę ma niską cenę to są to resztki i wszelka mieszanka różnych dodatków
  Ocena JMP: 2/10
     
PrzyjacielForum
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-17, 13:52   

Mnie nic nie zniechęci do picia piwa - nawet żółć bydlęca :zdrowie:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-17, 15:30   

ale przecież u nas biedronce też są sprawdzone i znane od lat marki
 
     
@Mała82 


Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Paź 2010
Posty: 613
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-11-17, 19:05   

Ja też lubię sobie czasem zaserwować browara po ciężkim dniu pracy, jednak sparzyłam się ostatnio na naszej Warce. Smakowała okropnie, więcej nie kupię :bu:
 
     
~.|. 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 30
Skąd: Zielona Góra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 00:31   

Mała82 napisał/a:
Ja też lubię sobie czasem zaserwować browara po ciężkim dniu pracy, jednak sparzyłam się ostatnio na naszej Warce. Smakowała okropnie, więcej nie kupię :bu:


wtopa, jaką zalicza część polskich browarów wypuszczając piwo o lekko przypalonym posmaku? Też strasznie mnie to wkurza i przez jakiś czas nie kupuję ich produktów ale nie ogranicza się jedynie do Waszych sklepów.

A w Biedronce mam problem z kupnem piwa - w miarę smakuje mi sprzedawane w plastikowych butelkach Sarmackie choć jego wygląd i cena wskazuje na napitek dla żuli. Więc zawsze jestem skrępowany gdy muszę te dwie butle przetoczyć przez kasę i staram się przy okazji wrzucić do koszyka jakieś bardziej "luksusowe" produkty by kasjerkę utwierdzić w przekonaniu, że nie wypiję tego pod drzwiami sklepu
  Ocena JMP: 8/10
     
@Koza 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Wrz 2012
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-01-03, 11:37   

.|. napisał/a:
Więc zawsze jestem skrępowany gdy muszę te dwie butle przetoczyć przez kasę i staram się przy okazji wrzucić do koszyka jakieś bardziej "luksusowe" produkty by kasjerkę utwierdzić w przekonaniu, że nie wypiję tego pod drzwiami sklepu

Bez obaw,kasjerki mają wprawne oko i bezbłędnie odróżniają żuli od porządnych obywateli.Nie ma to nic wspólnego z "luksusowymi"towarami w koszyku :P
Co do piwa to zimnego Leszka lubię.W miarę nie zmienny jest w smaku od dawna...
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2013-01-04, 00:09   

Ja nie piję piwa,ale jestem wiernym nabywcą calsberga czy hainekena,bo takie piwo pije mój małż i nie narzeka na złą jakość! :D
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
antrasek

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-10, 21:08   Re: Piwo

Leżajsk zwykły, niebieski się pogorszył, Kenninger i zwykły Fasberg to piwopodobne zjawiska za najniższą cenę, ale np Fasberg Gold-podróbka Łomży na 2 złote bez grosza to już dobry wybór :) Warka niestety też się pogorszyła ;/ Leżajsk Rzęski za 6 zł czteropak cudów nie można się spodziewać, chyba też już sie nie powtórzą promocję Lecha czy Tyskiego 550 ml 14.99 za ośmiopak, a szkoda na weekend przydałoby się jakaś zgrzewka koło 1,5-1,8 za puszkę
 
     
~Tom21231

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 47
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-11, 18:10   

Ciekawostka dla niektórych Vip - Okocim Mocny ;) o ile trafisz na vipa który był robiony przez firmę która produkuje okocimia bo czasem się trafia inna.
 
     
antrasek

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-11, 19:28   

Tom21231 napisał/a:
Ciekawostka dla niektórych Vip - Okocim Mocny ;) o ile trafisz na vipa który był robiony przez firmę która produkuje okocimia bo czasem się trafia inna.


To w końcu vip czy okocim mocny?
 
     
@fryndzel

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 386
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-11, 19:52   

vipa produkuje van pur nie okocim
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-11, 21:33   

W Biedronie jedynie Tyskie da się wypić, no może jeszcze Łomża (Fasberg). Oczywiście jak piwo to tylko w butelce >:D
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
antrasek

Stanowisko:
klient

Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2013-09-11, 21:59   

kostuch napisał/a:
W Biedronie jedynie Tyskie da się wypić, no może jeszcze Łomża (Fasberg). Oczywiście jak piwo to tylko w butelce >:D


Vip, Fasberg zwykły i Kenninger robi ta sama firmy, więc nie prowadzajmy klientów w błąd. Właśnie dlatego dziwię się, że podróbkę Łomży (złoty Fasberg ciężko dostać, mogliby też zrobić jakiś pakiet 4-paki najlepiej w cenie Leżajska Rześkiego :P A już poważnie to te ostatnie to strasznie rozwodnione piwo, na początek stało po 6,99 zł, teraz 5,99 i tłumów nie ma. Raz kupiłem i następnym razem kupię raczej jak będzie kosztować 3.99 zł :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo