Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premia dla kasjerów
Autor Wiadomość
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
Wysłany: 2010-07-06, 19:52   Premia dla kasjerów

Witam mam takie pytanie od czego zależny premia dla kasjera wiem na pewno iz od jakość obsługi i porządku na sklepie ale chciałbym uzyskać odpowiedź za co nie należy się premia
cały miesiąc pracuje sumiennie czasem można powiedzieć że poświęcam się i nie chodzę nic zjeść żeby było wszystko ok i przychodzi kontrola z zewnątrz i zabierają premie za to ze nie miałem zamkniętej szafki a nikt o tym nam nie powiedział ze szafki powinny być zamknięte więc nie rozumiem tego czy premia dostaje sie za prace na sklepie i podejście do klienta czy od tego czy mam szafka zamkniętą czy otwartą a jeśli tak to czemu nie zostałem poinformowany o tym ze muszę mieć ja zamknięta proszę o odpowiedź
 
     
tomcio_em
[Usunięty]

Wysłany: 2010-07-06, 21:42   

Witaj.Kwestia szafki dość śmieszna,zdaje się że to tylko pretekst do nie udzielenia premi.Druga sprawa to kwestia twoich praw a zarazem obowiązków zawarta w podręczniku kasjera który miałeś obowiązek pzeczytać.Tam pisze wszystko ..o szafkach też co nie co...Trzecia kwestia to fakt że premia jest uznaniowa.Kolejna sprawa to wynik premi na który wszYscy pracujemy wspólnie..tj PL,INWENTURA,TK. Każdorazowo w przypadku nie udzielenia premii twój przełożony powinien wyjaśnić ci dlaczego.
pzdr
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-06, 23:41   

jeśli miałeś w niezamkniętej szafce identyfikator to wszystko jasne
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
#qmaks 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 60
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 14:51   

tak mialem ale nikt mi o tym wczesniej nie powiedział ze niemoge jego tam miec
_________________
Żyjmy tak bo by jutra miało nie byc
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-08, 09:11   

chodzi o ECP (ewidencja czasu pracy) zdarzało się na sklepach, że ktoś wziął czyjś identyfikator i sczytał się za kogoś i od tej pory albo zamykamy szafki, albo id bierzemy ze sobą...
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
EDYTA1979

Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 17:12   SKARGA

Witam!!!Dziś o godz.15 robiłam zakupy w Biedronce Kobyłka/Ossów i o mały włos nie kupiłam przeterminowanych śmierdzących ćwiartek, podudzi kurczaka a termin ważności skończył się do 14 września proszę o dopilnowanie tego żeby to znikło a zarazem proszę o ukaranie tej osoby która się tym zajmuje bo ta osoba nie dopilnowała terminów gdyż sama się nie zna na mięsie,że tam jest data ważności
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 19:26   

Skoro było do 14 września to na pewno jeszcze nie śmierdziało. ;/ Proponuje nie robić z igły widły... :boks: Każdy kasjer wie, że na mięsie jest data ważności!!! W Biedronce codziennie sprawdzamy daty, widocznie kasjer musiał przeoczyć jedną sztukę lub zapomniał ściągnąć... Kasjer to tez człowiek!!!
  Ocena JMP: 6/10
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 21:10   

Wierzcie mi lub nie, ale mięso (szczególnie cały kurczak) potrafi był absolutnie nienadający się do spożycia (cuchnie i jest koloru szarego), a termin ma jeszcze 2-4 dni. Ostatnio 8 kg takiego świństwa zdjąłem z karawelki. Dlaczego tak się dzieje? Bo karawelki są bardzo często otwierane, niedomykane, a nawet zostawiane otwarte przez naszych kochanych klientów.
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 21:46   

EDYTA1979, teee kobieto to moze sama sie przyjmij do biedronki i zobaczysz ile ma na glowie jedna osoba a nie wydzieraj sie tu bo to nie ładnie, mogłaś wziąźć z inna data przeciez i z grzecznosci powiedziec przy kasie ze w lodowce sa przeterminowane miesa.... ;/ kasjer tez czlowiek!!!!!!!! Ludzką rzeczą jest się pomylić!!!
 
     
@bartek_remix 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 122
Skąd: Kwidzyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-09-14, 23:38   

Racja, tak to niby wszyscy szukają z najdłuższym terminem a teraz karać za jedną ćwiartkę. Ciekaw jestem czy Ty jesteś tak perfekcyjna we wszystkim co robisz i niczego nigdy nie przeoczyłaś.

ć
_________________
"Nie wszystko można kupić, ale wszystko można sprzedać"
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-14, 11:22   

Jakas nienormalna ta baba EDYTA1979
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-14, 23:05   

Nie chce mi się wierzyć że ten kurczak był z wrześniową datą :boks: :boks: :boks:
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-15, 00:11   

Kzdemu zdarzaja sie pomylki,my tez jestesmy tylko ludzmi.
Cale szczescie ze u nas nie ma klientow typu Edyta.
Jesli nawet przeoczymy jakas date,klient grzecznie prosi nas na bok,aby nikt nie slyszal i nam podaje towar przeterminowany.
Przynajmniej ja mam same tego typu przypadki.
Kieruje sie prosta zasada:Jak Ty postepujesz z klientem,tak On postepuje z Toba.Bedac milym i grzecznym w wiekszosci przypadkow spotykamy sie z takim samym nastawieniem klientowdo Nas!!!
 
     
#wydra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 85
Skąd: Opolskie
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-15, 11:05   

Nie widzicie że babka lub facet napisała tak tylko żeby zobaczyć jaka będzie reakcja :) ludzi na sklepie
A ona lub on przez cały miesiąc siedzi w domu i myśli jak tu kogoś wnerwić u nas takich ludzi na sklepie od groma :)
 
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-11-15, 19:03   

wydra, mam identyczne zdanie ;)
Cytat:
Witam!!!Dziś o godz.15 robiłam zakupy w Biedronce Kobyłka/Ossów i o mały włos nie kupiłam przeterminowanych śmierdzących ćwiartek, podudzi kurczaka a termin ważności skończył się do 14 września proszę o dopilnowanie tego żeby to znikło a zarazem proszę o ukaranie tej osoby która się tym zajmuje bo ta osoba nie dopilnowała terminów gdyż sama się nie zna na mięsie,że tam jest data ważności

A zdradzisz nam gdzie ten pechowy sklep się znajduje ? >:D
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo