Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premia dla kasjerów
Autor Wiadomość
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 01:10   

Klienci myślą, że dalej są czasy klient nasz Pan i Oni mogą nami powierać, ubliżać itd. Już kasjerów w sklepie poinformowaliśmy, że jak klient będzie się krzywo do nich odzywał, ubliżał,to niech proszą kierownika zmiany. Ja bądz ktoś inny z biura interweniujemy od razu, i nie pozwolimy, aby nam ktoś ubliżał, obrażał kasjerów. My traktujemy klienta dobrze i tego samego oczekujemy od NIego. To , że Oni by chcieli się wyrzuć w sklepie, to mogą ale na wózku zakupowym jadąc z zakupami do auta, po parkingu mało odśnieżonym :D a nie na kasjerach, którzy w większości są dla nich mili i nic im nie zrobili. Klientka sie troche zagolopowałą z tłumaczeniem dzieku :szczena:
  Ocena JMP: 6/10
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 09:59   

troche bardzo zagalopowała.
DO KLIENTÓW : w biedronce nie pracują ludzie po podstawówce, nieuki i debile. U MNIE PRAWIE WSZYSCY TO MAGISTRZY, ludzie mają wyższe wykształcenia i nie są jakimiś debilami, nie straszcie dzieci ze jak nie beda sie uczyc to beda pracować w biedronce, bo to żałosne!!! :boks:
A zeby pracować w biedronce to jakis tumanów też nie przyjmą, trzeba mieć cos w głowie i jakieś wykształcenie
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-12-05, 11:53   

Straszenie dzieci nic nie da, bo nie ważne czy będzie mgr. czy po podstawówce - jeśli będzie bezrobocie to i tak będzie siedzieć na pupie. Dzieci trzeba uczyć samozaparcia i samodzielności zamiast prawić omylne racje, że szkoła dam im wszystko ;]
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 12:04   

dokładnie, szkoła teraz to juz nic nie daje.... chyba tylko papierek
 
     
~pinoczet

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 58
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 21:21   

U nas na sklepie klijeci nami powieraja,a kierownictwo nic sobie z tego nie robi!!!!!!
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 22:40   

A ja miałam taka sytuację spytałam o reklamówkę podaję a babka mówi białą to ja odpowiadam biała a ona na to bez napisów Biedronka bo ja za darmo nie będę wam robić reklamy na ulicy nikt mi za to nie płaci przemilczałam to .Na drugi dzień kumpela już nie wytrzymała i mówi niech sobie pani kupi w kwiatki i nosi ze sobą to nie będzie problemu
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 23:15   

To u mnie takich wrednych ludzi chyba nie ma:) nie robią problemow o reklamowki, a zazwyczaj to swoje nosza, i co gorsza wchodza z zakupami swoimi na sklep i nie wiadomo sprawdzic jej reklamowke czy nie...
 
     
Kamisia8917 

Dołączyła: 31 Sty 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-03, 12:35   

Troszke dziwnie ta premia jest przyznawana poniewaz Ci co maja caly etat maja ja liczona zupelnie inaczej niz Ci co pracuja na 3/4 a wszyscy zapieprzamy rowno.
_________________
Kamisia
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-03, 12:37   

Kamisia8917, ale nie tyle samo godzin :P Zresztą pełny etat to pełny etat a 3/4 to inna sprawa :)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-03, 12:41   

Kamisia8917 napisał/a:
Troszke dziwnie ta premia jest przyznawana poniewaz Ci co maja caly etat maja ja liczona zupelnie inaczej niz Ci co pracuja na 3/4 a wszyscy zapieprzamy rowno.

bo pracownicy robiący na 3/4 dostają tylko 3/4 premii jaką ma ktoś na pełnym etacie. Logiczne i sprawiedliwe. Mniej pracujesz = mniej zarabiasz.
 
     
#BAMBI81 

Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-03, 19:18   

moim zdaniem to niesprawiedliwe- mniej pracujesz to masz mniejsza wyplate podstawowa,ale premia powinna byc taka sama. czy robisz 6 czy 8 godzin tak samo pracujesz na utarg, a gdy tk trafi akurat na pracujacego na 3/4 etatu- to dzieki niemu caly sklep moze miec wysoka premie- jesli ten sie sprawdzi.
Flapjack napisał/a:
Kamisia8917 napisał/a:
Troszke dziwnie ta premia jest przyznawana poniewaz Ci co maja caly etat maja ja liczona zupelnie inaczej niz Ci co pracuja na 3/4 a wszyscy zapieprzamy rowno.

bo pracownicy robiący na 3/4 dostają tylko 3/4 premii jaką ma ktoś na pełnym etacie. Logiczne i sprawiedliwe. Mniej pracujesz = mniej zarabiasz.
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-03, 21:28   

Skoro ktos pracuje na 3/4 etatu to wiadomo,że premię też ma mniejszą.
Mniej zrozumiałe jest dla mnie to,że będąc na urlopie także mamy mniejszą premię.Jeśli ktoś jest na L$ to ok,za taka absencję odliczają premię,ale za urlopy???
Urlop mamy ponieważ ciężko pracujemy na niego cały rok,każdemu się należy,często jesteśmy zmuszani do wybrania go w danym terminie,a firma nie chce płacić za niewykorzystany urlop.
To dopiero nie jest sprawiedliwe!
Jeszcze nie fajne jest to,że wszyscy pracownicy sklepu cierpią za złe zamówienia niekompetentnego kierownika (wysokie PL=brak premii),a także za towary z alokacji,które często idą w PL.zresztą tak można by wymieniać ...
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-03, 22:55   

eeewelinkaaa napisał/a:
Urlop mamy ponieważ ciężko pracujemy na niego cały rok,każdemu się należy,często jesteśmy zmuszani do wybrania go w danym terminie,a firma nie chce płacić za niewykorzystany urlop.

ale wtedy nie pracujesz, odpoczywasz :) i jak dla mnie jest to zrozumiałe ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#Wojtus 
miły

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 107
Skąd: Pomorze
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-03, 23:28   

poza tym dostajesz wynagrodzenie urlopowe
jeśli w poprzednich miesiącach miałaś podobną premie to w sumie nic nie tracisz na tym
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-02-04, 11:21   

BAMBI81 napisał/a:
moim zdaniem to niesprawiedliwe- mniej pracujesz to masz mniejsza wyplate podstawowa,ale premia powinna byc taka sama. czy robisz 6 czy 8 godzin tak samo pracujesz na utarg, a gdy tk trafi akurat na pracujacego na 3/4 etatu- to dzieki niemu caly sklep moze miec wysoka premie- jesli ten sie sprawdzi.

Absolutnie nie masz racji. Osoba pracująca na pełnym etacie ma większy wkład w wyniki sklepu, przez co należ się premia większa niż osobie na 3/4.
A tak spytam, czy osoby na 3/4 byłyby zadowolone gdyby zatrudnieni na 1/2 (a takowe są) brały tyle samo premii co oni (ci na 3/4) mimo, że wykonują mniej pracy?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo