Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-07-11, 21:26
Praca i Studia
Autor Wiadomość
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-09, 19:31   

moli napisał/a:
Ja tam lubię w weekend pracować a problemów nie ma. Teraz też mam tak,że w soboty np pracuje a niedziele wolne, także później pracuje co drugą sobotę i niedzielę i jest git:) U nas kierownik dobrze grafiki ustala ;)


to masz zajefajnego KS bo u nas to tak jest grafik ustalany ze te same osoby ciągle maja soboty wolne , ja na przykład ostatnią wolną sobotę miałam 15 maja i od tamtej pory wszystkie mam pracujące i przeważnie na popołudnie a na rano to dostaję tylko wtedy jak mam mieć niedzielę pracującą.............. i co ja na to?- zależy mi na pracy więc pracuję.
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-09, 20:38   

No to nie fajnie ;( Pewnie to starzy pracownicy mają wolne a Ty pracujesz non stop... Współczuje .^.
  Ocena JMP: 6/10
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-09, 20:59   

A ja zauważyłam, że kierownicy robią grafik pod siebie, a reszte mają gdzieś.
Ty siedź i rób a oni się z ciebie smieja... ;/
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-10, 15:23   

ja studiuję i w soboty i niedziele mam wykłady kierowniczka ani koleżanki nie robią mi trudności bym miała nawet trzy soboty i niedziele wolne przynoszę plan zajęć na semestr i wszystko jest super :**
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-11, 09:54   

moli napisał/a:
No to nie fajnie ;( Pewnie to starzy pracownicy mają wolne a Ty pracujesz non stop... Współczuje .^.

o to chodzi ze to ja jestem jedną ze "starych" kasjerów a ci "nowi" -znajomi kierowników mają wolne weekendy albo jeśli już pracują to mają na rano. To jest niesprawiedliwe! Ale na moje pytanie dlaczego tak jest? zawsze jest wytłumaczenie. Nie mam nic do uczących bo oni jeden weekend mają wolny a następny pracują i jest OK. We wrześniu pójdę na urlop to w końcu będę miała nawet 2 soboty wolne :)
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-19, 00:09   też studentka..

Ja zawsze dostaję wolne…
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 17:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-21, 11:12   Re: też studentka..

BIEDRONKA 29 napisał/a:

W tym momencie wypowiadam się w imieniu pokrzywdzonych przez niesprawiedliwe grafiki. Czy tak trudno go zrobić? U nas zdarzają się sytuacje, że pewne osoby pracują 4 soboty,1-2 niedzieli. A inne od dwóch miesięcy nie wiedzą, co to jest weekend pracujący!! Ktoś powie, Ty masz wolne, w co drugi weekend. Zgadza się. Ale w sierpniu i wrześniu pracuję wszystkie soboty i po 3 niedzielę. Zgadzam się na to, bo mam świadomość, że w roku akademickim Ktoś inny pracuje za mnie. Ale czy zawsze muszą być te same osoby? Czy to wina nieumiejętnego przygotowywania grafików, czy zła wola Kierownika?

4 soboty to nic, ja pracuję wszystkie soboty i zazwyczaj na popołudnie, chyba że mam w niedzielę na rano to i w sobotę robią mi na rano! A wolną sobotę to mam tylko przy urlopie, także można policzyć ile mam tych wolnych sobót. Mówiłam o tym KS ale ona że ja robię problem, dzwoniłam do kadr ale oni na to że muszę wystąpić na piśmie i wtedy wezmą pod uwagę moje wszystkie grafiki i zobaczą jak to jest naprawdę i zajmą się tą sprawą bo nikt nie podpisuje umowy że będzie pracował tylko na jedną zmianę. Na razie czekam na jakąś zmianę, na wolne soboty :)

[ Dodano: 2010-11-21, 11:17 ]
bo wiadomo że jak wystąpię na piśmie o zajęcie się tą sprawą to odbije się to na mnie i na razie CZEKAM i staram się być cierpliwa
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-21, 23:12   do @mucha ale nie tylko

:szczena:
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-22, 11:24   Re: do @mucha ale nie tylko

BIEDRONKA 29 napisał/a:
Witam @mucha
Jak masz zjazdy? Nie wypadają Ci One w weekend? Jak możesz chodzić wszystkie soboty do pracy?
Mam pytanie czy studiowałaś przed rozpoczęciem pracy w Biedronce? Czy może podjęłaś pracę już będąc zatrudniona?

BIEDRONKA 29, nie zrozumiałaś mnie, ja tylko wypowiedziałam się na temat robienia niesprawiedliwych grafików i to, że ja jestem taką osobą która nie wie co to wolne soboty.
Co do studiowania to swoją karierę naukową zakończyłam na poziomie licencjackim na WSE i jak do tej pory to z braku czasu (ze względu bycia mamą) i braku natchnienia (brak wyboru innej pracy) jakoś nie mogę ukończyć tych studiów.
A to że KS jest po zawodówce to mi nie przeszkadza, byle była sprawiedliwość!!
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-22, 16:33   Brak umiejętności tworzenia grafików, złe intencje, czy brak

Hej.
Faktycznie źle zrozumiałam.
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kataryna 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2010
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-23, 10:54   

ja również studiuje jestem na V roku studiów i co tu robie? mogę pracować w zawodzie na godnym stanowisku ale co z tego jak płaca max 1300 zł a biedronka daje więcej studia są drogie życie też wiec jak narazie jestem tam gdzie mi dobrze:-) a poza tym fajna prac :em29: a :-)
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2010-11-23, 12:23   V rok ..

Ja również jestem na V roku
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@mak_17 


Dołączył: 21 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-25, 21:32   

Ja też dostałem stypendium za wyniki w nauce ale pokryją mi tylko 3/4 czesnego. Zgadzam się w większości z wcześniejszymi wypowiedziami. To jest temat rzeka...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo