Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-07-11, 22:26
Praca i Studia
Autor Wiadomość
~Agatick2 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 43
  Wysłany: 2010-07-02, 17:33   Praca i Studia

Hej. studiuje ktoś z Was? Pracuję na 3/4 etatu i chciałabym podjąć studia. Nie orientujecie się może czy biedronka w jakiś sposób pomaga studentom-finansowo czy to w inny sposób? Czy nie robią problemów takim pracownikom?
 
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-02, 19:38   

problemów raczej nie robi się, finansowo nie słyszałem nigdy o czymś takim, jak masz zgrany zespól to nie powinno być żadnych zgrzytów jeśli chodzi o wolne na studia
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-02, 22:59   

wolne na studia mieć musisz czy Twojej załodze z biedronki się to podoba czy też nie.
A pomoc finansowa na samą edukacje u nas nie istnieje, ALE są jednorazowe zasiłki socjalne po udokumentowaniu ciężkiej sytuacji finansowej.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
easyrider

Dołączył: 03 Lip 2010
Posty: 1
Skąd: Kraków
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-03, 14:07   

Dobrze wiedzieć takie rzeczy.
 
     
massimo1986 

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 12:46   

nie gniewajcie się ale głupoty piszecie. droga Agato u mnie na sklepie jest dwoch studentow i nikt nikomu nie rtobi problemow. wystarczy napisac rozklad zajec w biurze i jakos idzie to pogodzic. a biedronka ponadto dofinansowuje studia pracownikom, nie wszystkie, wystarczy złozyć odpowienie dokumenty u kuierownika rejonu. Najlepiej pogadać z rejonowym to ci wszytsko wyjasni. pozdrawiam Student
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-11, 21:53   

massimo1986 napisał/a:
nie gniewajcie się ale głupoty piszecie. droga Agato u mnie na sklepie jest dwoch studentow i nikt nikomu nie rtobi problemow. wystarczy napisac rozklad zajec w biurze i jakos idzie to pogodzic. a biedronka ponadto dofinansowuje studia pracownikom, nie wszystkie, wystarczy złozyć odpowienie dokumenty u kuierownika rejonu. Najlepiej pogadać z rejonowym to ci wszytsko wyjasni. pozdrawiam Student

Pierwsze słyszę aby były dofinansowania na naukę dla studentów - z ciekawości spytam przy najbliższej okazji mojego rejonowego. A co do reszty to chyba jest napisane jasno i przejrzyście, że problemów z grafikiem nie będzie jeśli będzie udokumentowana edukacja.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
ulka

Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-27, 19:54   

Bartosz napisał/a:
massimo1986 napisał/a:
nie gniewajcie się ale głupoty piszecie. droga Agato u mnie na sklepie jest dwoch studentow i nikt nikomu nie rtobi problemow. wystarczy napisac rozklad zajec w biurze i jakos idzie to pogodzic. a biedronka ponadto dofinansowuje studia pracownikom, nie wszystkie, wystarczy złozyć odpowienie dokumenty u kuierownika rejonu. Najlepiej pogadać z rejonowym to ci wszytsko wyjasni. pozdrawiam Student

Pierwsze słyszę aby były dofinansowania na naukę dla studentów - z ciekawości spytam przy najbliższej okazji mojego rejonowego. A co do reszty to chyba jest napisane jasno i przejrzyście, że problemów z grafikiem nie będzie jeśli będzie udokumentowana edukacja.


dofinansowanie przez zakład pracy dla pracującego studenta jest w tedy gdy kształci się w kierunku którym pracuje
 
     
magnolia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-28, 01:05   

I dodam też, że jeśli chcesz by firma pomogła Ci finansowo w studiowaniu to musisz podpisać "lojalkę", nie pamiętam dokładnie na ile lat, w każdym bądz razie to już się za bardzo nie opłaca, jeśli nie planujesz spędzić w "Biedro" trochę lat a z tym różnie bywa. ;)
 
     
magda_m1101


Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-05, 19:18   

massimo1986 napisał/a:
nie gniewajcie się ale głupoty piszecie. droga Agato u mnie na sklepie jest dwoch studentow i nikt nikomu nie rtobi problemow. wystarczy napisac rozklad zajec w biurze i jakos idzie to pogodzic. a biedronka ponadto dofinansowuje studia pracownikom, nie wszystkie, wystarczy złozyć odpowienie dokumenty u kuierownika rejonu. Najlepiej pogadać z rejonowym to ci wszytsko wyjasni. pozdrawiam Student





hej !!!
z tego co ja wiem jest jakas pomoc dla uczacych sie poniewaz ,z pol roku temu sam dyrektor mnie zapytal sie czy juz poszlam do szkoly ...ja mu odpowiedzialam ,ze nie choc juz rok zaliczylam ....(hura) a on w tym momencie zapytał mnie cyt."CZY POTRZEBUJE PANI PIENIEDZY ,ABY MOC ISC DO SZKOLY I JA SKONCZYC?" ,musze powiedziec ze powaznie do mnie mowil!
nie przyjelam propozycji ,bo nie chcialam zeby wiedzial iz do szkoly poszlam poniewaz on sie uparl ze mam byc kr,ale zeby byc kr to trzeba tego chciec a kr nie maja wesoło!!!!! :#) :P
 
     
arbuzek

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-08, 17:09   

czy jeżeli się jest studentem i pracuje się w biedronce to zawsze trzeba dostawać wolne na szkołę?czy jest jakieś prawo które o tym mówi?ja studiuję zaocznie i wiele razy słyszałam od kr że nikt nie ma obowiązku dawania mi wolnego na szkołę.Chciała bym wiedzieć jak to jest na prawdę.
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-08, 18:52   

Wolne to firma musi dac jeśli ona wysyła na studia. Osoby które studiują nie zawsze są zatrudniane bo powstaje konflikt między pracownikami może dostac wolne ale nie koniecznie to zależy od załogi jak się dogadają.Jeśli ktoś idzie na studia a już jakiś czas pracuje też nie ma pewności że będzie miał wolne.I nie ma na to żadnego przepisu.
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-08, 22:15   

Mnie kr powiedziała, że jeżeli mnie zatrudniają to będą mi dawać wolne na szkołę kiedy tylko tego będe potrzebowała ;) Ponieważ przy zatrudnianiu mnie wzieli to pod uwagę... Ogólnie u nas dużo uczących się osób zatrudniają i nie ma z tym problemu ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-09, 10:21   

Problemy wychodzą pózniej bo weekend nie ma komu pracowac.
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-09, 12:11   

Eh.. to ja kazdy week siedze w robocie a sa tacy co raz w miesiacu maja week wolny... niestety ja jeszcze nie mialam!!
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-09, 16:32   

Ja tam lubię w weekend pracować a problemów nie ma. Teraz też mam tak,że w soboty np pracuje a niedziele wolne, także później pracuje co drugą sobotę i niedzielę i jest git:) U nas kierownik dobrze grafiki ustala ;)
  Ocena JMP: 6/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo