Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup kontrolowany
Autor Wiadomość
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-28, 06:50   

To niech takie kontrole robia ochronie a nie nam!
Niech przysla kogos jak kradnie cokolwiek przy ochroniarzu czy on to zauwazy czy przymknie oko.!!!!
 
     
~fajna

Stanowisko:
klient

Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 52
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-28, 11:00   

popieram
 
     
@moli 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Maj 2010
Posty: 309
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-28, 11:37   

No jasne... Czemu tylko nas sprawdzają??? Sprawiedliwość musi być :em29:
  Ocena JMP: 6/10
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-28, 16:46   

katmro88 napisał/a:
To niech takie kontrole robia ochronie a nie nam!
Niech przysla kogos jak kradnie cokolwiek przy ochroniarzu czy on to zauwazy czy przymknie oko.!!!!
popieram :em29: :em29: :em29:
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-28, 19:37   

:-)
no fajnie.... dzieki :*
Przynajmniej w Was mam poparcie bo w robocie.... eh... ;/
 
     
myszka35 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Lis 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-11-18, 08:31   Re: zakup kontrolowany

makarenka napisał/a:
Dzis mialam takowy:/ Wyszedl oki ale to co sie wydarzylo w ciagu calego dnia odbilo sie niekorzystnie na panu kontrolujacemu:/ z czego dumna nie jestem:( alez ile mozna prosic klientow aby wszystko wyciagneli z wozka:/ dwa razy mi sie dzis zdarzylo samej wypakowywac towar z wozka wysluchujac "dyskusji" klientow:( i pare razy, gdy klienci sami towar z tych wozkow wypakowywali:( Czy tak ciezko wylozyc towar na tasme na prosbe kasjera? A tak w ogole jak sobie radzicie z takimi klientami?
witam tez mialam taki zakup KS mi zrobila znalazlam w wozku zerknełam do kartonu gdzie byla plazma ale nie wyciaglam go a pod spodem byly 2 łososie:( nie spodziewała bym sie ze tam wlozy cos ,kolezanka miala w kuferku z kosmetykami orzeszki i nie otwarła go :( a ruch na był straszny wiec miala rozmowe z ks na ten temat ale skonczylo sie ok
 
     
bierdonka2010

Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-04, 13:09   

czy zakup kontrolowany moze przeprowadzic kolezanka z pracy ??
 
     
@Biedroneczka791 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 09 Kwi 2010
Posty: 139
Skąd: DC07
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-04, 15:21   

Z tego co się orientuję to może.A to dlatego aby uczulić kasjerów na to w jaki sposób klienci mogą nam wyprowadzić towar ze sklepu.Każdy może zrobić ale tylko i wyłącznie na polecenie KS lub KR:)
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-04, 23:27   

Oczywiście, że może, może nawet przypadkowy klient poproszony przez kierownika.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-05, 11:02   

dokładnie, każdy może nas sprawdzić jak tylko KS da polecenie
 
     
królewiczka

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-18, 15:22   

ja Woczraj miałam taki zakup, godziny szczytu a tu chrona z koszykiem, to patrze ze kolejka się zraz będzie tworzyć no to cyk na dzwonek po koleznake, nie przepuściłam nic, udało mi się ale nie patrzyłam w monitorek no i oczywiście jadka na sklepie, ja jestem nowa pracuję od niedawna i o wszytskim nie wiem powiinni mówić o tym głośno jakie sztuczku stosują klienci zeby nas oszukać było by nam łatiwej, popieram także takie konltorlowane kradzieże na sklepach wtedy by dopiero wyszło jaka jest ochrona na niektórych sklepach
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-19, 11:36   

królewiczka napisał/a:
popieram także takie konltorlowane kradzieże na sklepach wtedy by dopiero wyszło jaka jest ochrona na niektórych sklepach

Tyle, że za to to nie ochrona by obrywała tylko my, kasjerzy -.-
 
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-19, 15:51   

Mnie osobiście wkurza jak koleżanka czy kolega z pracy robi innym zakup,przecież to jest chore.Jak mamy ze sobą pracować jak nikt sobie nie ufa i sprawdzają cię na każdym kroku.Kiedyś rejonowa szurała proszek pod kasą i oczywiście nie zauważyłam bo był młyn (u nas wchodzą klienci na sklep koło jedynki bo nigdy nie ma koszyków przy kołowrotku).Potem w biurze moja KS dała mi druk do podpisania i powiedziałam że nie podpiszę bo takie coś to już przegięcie,że innym nie robią takich rzeczy(a warto wspomnieć że byłam wtedy nowa)i jak chcą to niech mnie zwolnią od razu a nie jakieś sceny robią przy ludziach.No i miałam spokój.I teraz już nikogo nie przepuszczam a z resztą do mnie ochrona nie przychodzi na kasę bo ich kierownik wie że już długo pracuję i znam ich sztuczki więc niech nowe sprawdzają.
 
     
qq479 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Gru 2010
Posty: 11
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-26, 01:15   

ten zakup kontrolowany to sk****stwo! Bo to nie my jesteśmy od tego żeby sprawdzac klientów, tylko ochrona. To oni się opieprzają, bo nie widziałam nigdy, żeby kogoś złapali. W sumie 4 razy wpadłam, ale tylko dlatego że nie miałam możliwości zjeść i naładować akumulatorów na przerwie. Niemożliwością jest pracować wydajnie bez jedzenia!!!! Gdzie są nasze prawa m.in. do przerwy na posiłek?????? Przez te 4 wpadki mogę mieć problemy i to niemałe. bo KS tez jest do *** a KR to człowiek nieobliczalny. Więc wątpię, żeby zrozumieli że kasjer też ma swoje prawa, a nie tylko obowiązki.

To debilownia, że zamiast współpracować z ludźmi podkopuje się pod nimi dołki, żeby ich udupić. Gdzie tu współpraca i za jakie grzechy uczciwy kasjer ma wylecieć z roboty za jakiegoś kretyna, który mu robi debilne zakupy kontrolne. To nie kasjer kradnie tylko złodziej-ochroniarz. Niech nauczy się łapać złodziei zamiast uprawiać mobbing w pracy wobec biednego kasjera. :boks:
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-12-26, 09:47   

qq479 napisał/a:
ten zakup kontrolowany to sk****stwo! Bo to nie my jesteśmy od tego żeby sprawdzac klientów, tylko ochrona. To oni się opieprzają, bo nie widziałam nigdy, żeby kogoś złapali. W sumie 4 razy wpadłam, ale tylko dlatego że nie miałam możliwości zjeść i naładować akumulatorów na przerwie. Niemożliwością jest pracować wydajnie bez jedzenia!!!! Gdzie są nasze prawa m.in. do przerwy na posiłek?????? Przez te 4 wpadki mogę mieć problemy i to niemałe. bo KS tez jest do *** a KR to człowiek nieobliczalny. Więc wątpię, żeby zrozumieli że kasjer też ma swoje prawa, a nie tylko obowiązki.

To debilownia, że zamiast współpracować z ludźmi podkopuje się pod nimi dołki, żeby ich udupić. Gdzie tu współpraca i za jakie grzechy uczciwy kasjer ma wylecieć z roboty za jakiegoś kretyna, który mu robi debilne zakupy kontrolne. To nie kasjer kradnie tylko złodziej-ochroniarz. Niech nauczy się łapać złodziei zamiast uprawiać mobbing w pracy wobec biednego kasjera. :boks:


jest 2 strona medalu, ty przepuszczając towar udupiasz nas (KS) !
4 razy wpadłaś a ile razy twoje przepuszczenie przez kasy było nie wykryte?
nie mieszaj w to ochronę... bo chyba nie myślisz że będą cały czas przy twojej kasie stać i cie pilnować :/
co do posiłków... jeśli to prawda to załatwiaj to tak jak powinno się załatwiać... monitoring na sklepie jest, więc na bank widać czy schodzisz na 15 minutową przerwę czy też nie.
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo