Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup kontrolowany
Autor Wiadomość
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-09, 11:16   

Raczej okulary ;]
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-09, 16:38   

wszystko jedno byle dobrze widział i to co trzeba
 
     
@bartek_remix 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 122
Skąd: Kwidzyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-10, 12:22   

Wiele razy ochrona to udaje że nic nie widzi - po co się narażać. ;)
_________________
"Nie wszystko można kupić, ale wszystko można sprzedać"
 
     
@lala 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Kwi 2010
Posty: 118
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-11, 15:56   

bartek_remix napisał/a:
Wiele razy ochrona to udaje że nic nie widzi - po co się narażać. ;)


zgadzam sie z tym....
a najlepiej to przyjsc, odsiedziec swoje 8h i do domu.... a ze wieczorami kradna najwiecej to sru, ochrona chce chodzic na rano i bez komentarza..... nasz ochroniasz jest tak...... ze szkoda z nim dyskutowac, czuje sie pewnie i mysli ze jest nietykalny.
na wszystko ma odpowiedz.... ale jak kradna to nigdy go nie ma w pracy..... :boks:
  Ocena JMP: 7/10
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-11, 19:05   

i Jego władza się kiedyś skończy :boks: :boks: :boks:
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-11, 22:10   

u nas to samo..no po cholerę nam ochrona o ósmej rano,jak same mohery latają po bułki...jak młodzież zaczyna wieczorami,to już śladu po ochronie nie ma.....kto tam myśli???kto im grafiki ustala?
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-12, 09:26   

to prawda ochrona jest taka że pożal się Boże, jak trzeba to ich niema, albo jak są to i tak nic niedziałąją. bo mają to gdzieś. powinni im robić częstsze kontrole
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-12, 11:30   

Ochronie grafik ustala KS, pewnie na waszym sklepie KS wie kiedy najwięcej kradną :P
pamiętajcie że mohery też kradną :)

lalka napisał/a:
to prawda ochrona jest taka że pożal się Boże, jak trzeba to ich niema, albo jak są to i tak nic niedziałąją. bo mają to gdzieś. powinni im robić częstsze kontrole


jako KS ci powiem że MY, Biedronkowcy pracujemy z ochraną i to naszym obowiązkiem jest dopilnować by wywiązywał się z obowiązków jakie do niego należą...
jeśli się nie nadaje, to do widzenia.
druga sprawa jest taka że niektórym ochroniarzom się nie dziwie, zarabiają marną kasę, nie raz ryzykują swoim życiem... ana wsparcie kolegów z napadówki nie mają co liczyć... bo oni to przyjeżdżają po 30 minutach jak jest już po wszystkim:/
  Ocena JMP: 10/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-13, 22:33   

to po co oni są dla ściemy? bo nie ma co się narażać? a co w biedronce są napady z bronią w ręku ?, czy rozmawiamy o zwykłych złodziejaszkach, których mogliby łapać jak by chcieli
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 06:53   

lalka napisał/a:
to po co oni są dla ściemy? bo nie ma co się narażać? a co w biedronce są napady z bronią w ręku ?, czy rozmawiamy o zwykłych złodziejaszkach, których mogliby łapać jak by chcieli


zagrożenie dla zdrowia to nie tylko napad z bronią:) zaprosił bym cie do mojej biedronki... zobaczyła byś co się dzieje:)

ja teraz mam super ochroniarza... ma dużo zatrzymań itd, wcześniej miałem samych stary lub cipowatych... czy oni mogli by łapać zwykłych złodziejaszków? prosta odpowiedz, NIE :)
bo nie nadają się do tej pracy, ale jeśli od nich kierownik zatrudnił ich to tylko dlatego by ktoś chodził po tym sklepie:) taki ochroniarz zarabia 800zł, więc zdrowy raczej nie jest...

jeśli masz konkretnego Kierownika sklepu to niech wytłumaczy ci politykę co do ochrony biedronkowej:)
Ochrona musi być--->oczywiście najtańsze koszta--->wiedza iż to nie ochrona a stróże---> im większe kradzieże tym mniejsze albo zerowe premie dla pracowników, biedronka jest ubezpieczona od kradzieży więc co?:)
więc tyle że Firma na tym korzysta :)
chyba nie opłacało by im się wynajmować konkretną firmę ochroniarską, płacić im kokosy i do tego pracownikom wypłacać wyższe premie :P
Ostatnio zmieniony przez biedronkaaa 2010-10-14, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 10/10
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 20:07   

CODZIENNIE NISKIE CENY.... :lol: :lol: :lol:
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-14, 23:43   

a ja na naszym sklepie nawet nie pamiętam sytuacji kiedy ochroniaż złapał by kogokolwiek
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 11:48   

lalka napisał/a:
a ja na naszym sklepie nawet nie pamiętam sytuacji kiedy ochroniaż złapał by kogokolwiek


no to do wymiany :)
  Ocena JMP: 10/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 12:34   

o tym niestety niemogę ja zadecydować, jeżeli kierownictwu odpowiadają tacy ochroniarze to ja nic nie zdziałam sama. a co najgorsze że już od paru lat się zaprzyjaźnił człowiek z nimi i szkoda by było ich stracić
_________________
lalka
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-15, 22:20   

lalka napisał/a:
o tym niestety niemogę ja zadecydować, jeżeli kierownictwu odpowiadają tacy ochroniarze to ja nic nie zdziałam sama. a co najgorsze że już od paru lat się zaprzyjaźnił człowiek z nimi i szkoda by było ich stracić


rozmowy z KS nic nie pomogą? ja bym na waszym miejscu powiedział otwarcie "sorki kierowniczko ale walczymy z jak najmniejszymi stratami na sklepie i wymieniamy ochronę, albo nie mamy co starać się o premie"
może pomoże :)
jak dla mnie opinia moich kasjerów ma wielkie znaczenie...
  Ocena JMP: 10/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo